Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Klassikaline padi Memosan

Photo
Video
Memosan Classic padi on mugav traditsioonilise kujuga padi. Memosan Classic padi on täidetud 100% Memory vahuga – see pakub anatoomilist tuge rangluudele, peale ja õlgadele ning ka ülejäänud lihastele mis muidu võivad töödata magamise ajal.
Klassikaline padi Memosan
39,99 €
Helista meile: 6 511 075
Hetkel laost otsas. Tarnime 7-21 päeva jooksul.
  • Kiirvaade
  • Detailid
  • Tehnilised täpsustused
Kiirvaade
Memosan Classic padi on mugav traditsioonilise kujuga padi. Memosan Classic padi on täidetud 100% Memory vahuga – see pakub anatoomilist tuge rangluudele, peale ja õlgadele ning ka ülejäänud lihastele mis muidu võivad töödata magamise ajal.
Vaata lähemalt
Detailid

Pehme, paindlik padi igas vanuses kasutajatele

Memosan Classic padi on mugav traditsioonilise kujuga padi. Memosan Classic padi on täidetud 100% Memory vahuga – see pakub anatoomilist tuge rangluudele, peale ja õlgadele ning ka ülejäänud lihastele mis muidu võivad töödata magamise ajal. Memory vaht vormib ennast ümber kasutaja kaela magamise ajal mis teeb une eriti rahulikuks ja tõustes tunnete end märksa puhanumana.

See on spetsiaalselt tehtud nendele inimestele kes eelistavad magada kõhuli ning kõikidele kellele meeldivad traditsioonilised padjad mille kõrgust saab muuta vastavalt oma äranägemisele.

AKuna see padi sisaldab soojustundlikku mäluvahtu, mis taastab alati enda algkuju, siis padi muudab ennast vastavalt Teie vajadustele. Te võite seda patja ka voltida, kokku pressida, rullida ja padi taastab ikka oma algse kuju peale selle kasutamist.

Memory vahu elastsus seisneb selles, et padi ei vaju läbi isegi kui sellel terve öö magada samas asendis – seega toetab Teid kogu öö ja tagab Teile hea une.

Kas Te teadsite?

Dormeo Memosan Classic padi aitab leevendada seljavalu. Lihtsalt lamage ja pange padi oma põlvede vahele. Sellises asendis aitab padi lõdvestada pinges lihaseid, samas on asend mugav ja turvaline põlvedele.

Leevendab valu ja tagab rahuliku une

Dormeo Memosan Classic padi on loodud vormima ennast vastavalt kasutaja keha kujule ning seda ühtlaselt toetama. Sellel samal põhjusel ongi see padi nii populaarne vanemate inimeste seas, kellele on väga oluline et padi neid toetaks magamise ajal korralikult. Aga me soovitame seda patja ka noorematele inimestele. Mäluvahuga padi hoiab ära kaela ja seljavalu mis võivad tekkida ebaharilikust magamisasendist, liigsest magamisest või halvast madratsist.

Lisaks sellele Dormeo Memosan Classic padi:

  • Aitab hoide magades õiget rühti sest see püüab hoida pea, kaela, õlad ja selgroo õigel joonel,
  • Vähendab hommikust kandust ja valu õlalihastes,
  • Muudab end vastavalt Teie magamisasendile ja Teie pea asendi järgi, ja tänu sellele hoiab ära pinget järgmistel tundlikel kehaosadel – kukal, kael, õla lihased, selgroolülid,
  • Parandab Teie une kvaliteeti alates esimesest magamisest sellel.

Neile kellele meeldib magada kõhuli

Dormeo Memosan Classic padi on sobilik kõikidele magamisasenditele, kuid on eriti hea neile kes magavad kõhuli. See asend vajab madalat patja, et vältida kaelapoolseid selgroolülisid sattumast ebaloomulikku asendisse. Ebaloomulikus asendis magamine võib viia lihaspingeni või lausa valuni kaelas ja seljas, või lausa peavaludeni.

Suurepärane valik just pikkadele inimestele ja suurte patjade armastajatele

Dormeo Memosan Classic padi sobib tavalisesse padjapüüri mis vastab mõõtmetele 54 x 72 sentimeetrit, ja on seega sobilik ka eriti pikkadele inimestele või ka inimestele kellel on väga laiad õlad.

Tehnilised täpsustused
Dormeo programm magamine
Dormeo sari Vitality
Kate Padjapüür: 100% puuvillane
Masinpestav Ainult kate 60 °C juures
Mõõdud 50x70
Padja kuju klassikaline
Sisu Täidis: 100% mäluvahu väikeseid tükke,

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star