• dormeo
    dormeo
  • dormeo
    dormeo
  • dormeo
    dormeo
   

Ärka kangelasena!

See ei ole lugu väljamõeldud kangelastest, vaid meie seas elavatest päriselu kangelastest.

Ärka kangelasena / ela nagu kangelane

#igapäevakangelased

Kes on igapäevakangelased?

Oleme kindlad, et olete oma elus juba kohanud vähemalt ühte kangelast. Tõelised kangelased on tavalised inimesed, kellel on julgust ja jõudu alati oma unistusi järgida. Need on inimesed, kes ohverdavad oma isiklikud mured suurema hüvangu nimel. Inimesed, kes toetavad ja aitavad meid oma helduse, julguse ja lahkusega.

Dormeo hindab inimesi, kes muudavad meie maailma paremaks. Kuid isegi kangelased ei ole nii tugevad ja edukad ilma korraliku ööuneta. See ongi peamiseks põhjuseks, miks me tõime välja ainulaadse HERO kollektsiooni. Me ei tahtnud tagada üksnes head und, vaid suurepärast und! Kuna, tagasihoidlikkusele vaatamata, soovisime ka meie panustada meie kangelaste kogukonda – sest kui te magate nagu kangelane, saate vallutada maailma, seista silmitsi oma väljakutsetega ning oma unistusi ellu viia.

Kutsume tunnustama kõiki kangelasi

Kindlasti on teil oma kangelane, kes on alati toeks, julgustab teid oma soove ja unistusi järgima. Koos temaga on kõigile probleemidele lahendus ja kõik unistused võivad täituda.

Meie kangelased elavad meie seas. Peame neid lihtsalt tunnustama. Andke meile teada, kes inspireerib teid kõige enam, kes on teile alati toeks, kes on teie kangelane?

Kangelaste lood

Me kõik vajame oma elus kangelasi. Nad ei lase meil loobuda ja innustavad meid olema paremad inimesed – iga päev, sammhaaval. Meie kangelased veedavad pool oma päevast Dormeo kontorites ja täna on teil võimalus nendega tutvuda.

Kangelaseks saamise nõuanded

Teave meie Hero kampaania kohta

Dormeo teab, et meie praegune maailm vajab rohkem kangelasi. Mitte väljamõeldud kangelasi, kes kannavad keepi ja maski ning kellel on erakordsed ülivõimed. Vaid inimesi, kes on julged ja tugevad ning kelle eesmärk on teha head. Tõeline kangelane on see, kes astub vastu igapäevastele väljakutsetele ja julgeb järgida oma unistusi.

Dormeo

Studio Moderna OÜ, Teaduspargi 8, Tallinn. +372 6 580 066, Klienditugi E-R 9:00-17:00,
klienditeenindus@studio-moderna.com, Reg kood: 10924857, VAT ID: EE100810899