Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi
  • Mine kaubale poodi järgi ja säästa transpordilt
  • Tasuta kojutarne tellimustele alates 80 EUR
  • Osta järelmaksuga

Kate Soft Touch Dream

-50%

Sulge meenutavatest mikrokiududest Featherfeel pehmet ja õhurikast katet võib kasutada nii madratsikatte kui ka kummiäärisega aluslinana.

Kate Soft Touch Dream

Tavahind 39,99 €


Erihind 19,99 €

Tasuta tarne
Teie valik
Helista meile: 6 511 075
  • Kiirvaade
  • Detailid
  • Tehnilised täpsustused
Kiirvaade

Sulge meenutavatest mikrokiududest Featherfeel pehmet ja õhurikast katet võib kasutada nii madratsikatte kui ka kummiäärisega aluslinana.

Vaata lähemalt
Detailid

Annab sulle une, millest oled alati unistanud

Kui suvel igatseva pilguga taevasse vaatasid ja mõtlesid, mis tunne küll oleks pugeda tuttu millessegi nii pehmesse ja kutsuvasse nagu kohev valge pilv, on meil hea meel sulle kinnitada, et võid selle järele proovida. Maga pehmel pilvel, see tähendab, et igal juhul peaaegu pilvel.

Polüvillaga (Polywool) kate Soft Touch

Töötasime selle Soft Touchi katte välja, pidades silmas vaid seda, et kasutaksime suurepäraseid materjale ja uuenduslikku meetodit, et pakkuda sulle pehmel pilvel magamise tunnet. Dormeo Dream Soft Touchi kattes kasutatud kangastes on koos mitmed eelised, mis tipnevad pilvepehmes polüvillas, mis on kootud ülipehmest, sulgi meenutavast mikrokiust täidisega kattesse.

Ainulaadne ehitus lisab mahtu ja soojust

Sulgi meenutavad mikrokiud Featherfeel on väga mõnusad ja tekitavad õhulisuse tunde, sest nende ainulaadne struktuur lisab kattele soojust ja mahtu.

Kasuta seda kas aluslinana või madratsikattena

Võid kasutada katet aluslinana või madratsikattena ja katta selle väga sooja aseme saamiseks Dormeo Soft Touchi kummiäärisega linaga. Võid panna selle aga ka lina peale ja lamada otse kattel, kui soovid tunda naha vastas erilist pehmust.

Kummipaelad tagavad katte kindla paigalpüsimise

Neli kummipaela, igaüks ühes katte nurgas, hoiavad katet kindlalt madratsil või kattemadratsil ega lase sellel kortsu minna, kui peaksid öösel magades vähkrema.

Dormeo Dream Soft Touchi kate on osa eksklusiivsest DREAMi tootesarjast.

Tehnilised täpsustused
Dormeo programm elutuba
Lisainfo Teping: teemandikujuline teppimismuster

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

 
1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality

 
black_friday_cat