Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Dormeo Fresh Prima madrats kogu lapsepõlveks

Fresh Prima kasvab koos teie lapsega! See pakub õiget tuge juba varajases eas ning on lastele ideaalne madrats. Laste puhul ei tohiks kunagi teha järeleandmisi kvaliteedi osas.

Kuna me hoolime nende unenägudest

Lapsele madratsi valimine on oluline investeering! Miks on Fresh Prima õige valik?

Kasvavad kehad ja madratsi suurus

Kui laps saab vanemaks, kasvab tema keha suuremaks. Kuid see ei tähenda, et iga aasta tuleks osta uus madrats, kuna praegune madrats jääb lapsele väikseks. Üks tähtsamaid tegureid lastele parima madratsi valimisel on madratsi suurus. Mida väiksem on madrats, seda kiiremini see väikseks jääb. Täissuuruses madratsid on tavaliselt lastele parim valik.

Täissuuruses madrats on suurepärase suuruse ja kasvuruumiga kuni täiskasvanuks saamiseni. Lisaks, kui laps on alles noor, võimaldab täissuuruses madrats teil mugavalt lapse kõrval magada ning samas jätab lapsele kasvuruumi ja säilitab sama lapsepõlve madratsi mugavuse.

Kvaliteetne madrats võib kesta 8–12 aastat. Fresh Prima on kvaliteetne madrats, mis on saadaval kahes täissuuruses: 90 x 200 ja 90 x 190.

Kui laps saab vanemaks, kasvab tema keha suuremaks. Üks tähtsamaid tegureid lastele parima madratsi valimisel on madratsi suurus. Mida väiksem on madrats, seda kiiremini see väikseks jääb. Täissuuruses madratsid on tavaliselt lastele parim valik.

Täissuuruses madrats on suurepärase suuruse ja kasvuruumiga kuni täiskasvanuks saamiseni.

Kvaliteetne madrats võib kesta 8–12 aastat. Fresh Prima on kvaliteetne madrats, mis on saadaval kahes täissuuruses: 90 x 200 ja 90 x 190.

Hästi toetav madrats tagab lapse tervisliku arengu

Toetus on tähtis teie kasvavale lapsele tervisliku une tagamiseks. Kui madrats lapsele kogu öö jooksul head tuge ei paku, võib see takistada lapse normaalset arengut ning olla muud moodi kahjulik tema tervisele. Mugavaim ja tervislikuim magamisasend on sirge seljaga, mis tähendab, et me kõik vajame toetavat madratsit.

Fresh Prima madrats ei ole kõva ega pehme, see on toetav ja kolme mugavustsooniga. See tähendab, et Fresh Prima on reageeriv madrats, mis kohandub kõigi kehakumeruste järgi, sealhulgas õlgade, puusade, piha või pea järgi.

Toetus on tähtis teie kasvavale lapsele tervisliku une tagamiseks. Mugavaim ja tervislikuim magamisasend on sirge seljaga, mis tähendab, et me kõik vajame toetavat madratsit.

Fresh Prima madrats ei ole kõva ega pehme, see on toetav ja kolme mugavustsooniga.

Mitu tundi und teie laps vajab?

Lapsed
1–4 nädala vanused

vajavad päevas 12–16 tundi und

4 nädala kuni 12
kuu vanused

14–15 tundi und

3–6 aasta vanused
11–12 tundi und

Väikelapsed
12–14 tundi und

Laste unevajadus

Kas teie lapsel on allergiaid?

Paljudel lastel on tänapäeval allergiad, mille põhjuseid võib olla peaaegu võimatu täpselt tuvastada. Teatud allergiaid põhjustavad tolmulestad ja muud teie magamisasemes elavad mikroorganismid. Kui teie lapsel on allergiaid, on oluline meeles pidada, et vaja läheb allergiavastase kattega madratsit.

Fresh Prima on antibakteriaalne ja allergiavastane madrats. Kaunisse ja pehmesse kattesse õmmeldud rikkalik mäluvaht on ülimalt hügieeniline. Pehme puuvillane riie on põimitud hõbedaga kaetud kiududega ning seda on töödeldud süsteemiga CleanEffect®. See pakub tõhusat tolmulestade, bakteri- ja lõhnavastast kaitset. Katte saab lihtsalt tõmbluku abil eemaldada ning igal ajal puhtaks pesta.

Tagage oma lapsele parem uni Fresh Prima madratsiga, mis ei talleta ega tõmba ligi und segavaid mõjureid.

Paljudel lastel on tänapäeval allergiad, mille põhjuseid võib olla peaaegu võimatu täpselt tuvastada. Teatud allergiaid põhjustavad tolmulestad ja muud teie magamisasemes elavad mikroorganismid.

Fresh Prima on antibakteriaalne ja allergiavastane madrats. Kaunisse ja pehmesse kattesse õmmeldud rikkalik mäluvaht on ülimalt hügieeniline. Katte saab lihtsalt tõmbluku abil eemaldada ning igal ajal puhtaks pesta.

Teie heaolu on meie eesmärk

Madratsile kehtib garantii 15 aastat. See teeb 5470 hommikut, kui ärkate värskena ja olete eelseisvaks päevaks valmis.

Fresh Prima madrats tagab teie lapsele kasvuruumi, maksimaalset mugavust, kauakestvat kvaliteeti ja suurepärast toetust tervislikuks arenguks.

Kuna me hoolime nende unenägudest