Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Madrats Air Lux Plus

Photo
Video

Naudi luksuslikku mugavust, milles on koos kaks kõige populaarsemat madratsitehnoloogiat: Dormeo Air Lux Plus. Selles luksuslikus 5-tsoonilises madratsis on koos auhinnatud Octaspringi vahtkummist vedrud ja traditsioonilised taskuvedrud ning see pakub enneolematut magamismugavust ka kõige nõudlikumatele klientidele.

Taotle soodsamaid järelmaksu tingimusi helistades numbrile 6 511 075 

Madrats Air Lux Plus
Alates 659,99 € Alates
554,39 € Club 5*
Tasuta tarne
Teie valik
Helista meile: 6 511 075
 • Kiirvaade
 • Detailid
 • Lisainformatsioon
 • Tehnilised täpsustused
Kiirvaade

Naudi luksuslikku mugavust, milles on koos kaks kõige populaarsemat madratsitehnoloogiat: Dormeo Air Lux Plus. Selles luksuslikus 5-tsoonilises madratsis on koos auhinnatud Octaspringi vahtkummist vedrud ja traditsioonilised taskuvedrud ning see pakub enneolematut magamismugavust ka kõige nõudlikumatele klientidele.

Taotle soodsamaid järelmaksu tingimusi helistades numbrile 6 511 075 

Vaata lähemalt
Detailid
 • 100-päevane TASUTA PROOVIPERIOOD

  Olge 110% kindel! Proovige ja nautige 100 päeva omas kodus. Kui te pole madratsiga rahul, Kui te pole madratsiga rahul, vahetame selle teise mudeli vastu.

 • 15-AASTANE PIKENDATUD GARANTII

  Usaldame oma toodet ning anname sellele 15-aastase pikendatud garantii. See teeb 5470 korda, mil saate värskelt ja puhanuna uut päeva alustada.

 • TEHKE KLIKK JA TULGE JÄRELE

  Ostke veebist, kus on samad hinnad ja pakkumised nagu poes. Lihtsalt esitage tellimus ja valige kauplus kauba kättesaamiseks. Ülejäänu eest hoolitseme meie. Ostke veebist, saate kätte poest.

 

Suurus

Tarneaeg

Madrats Air Lux Plus 90X190 kuni 30 päeva
90X200 kuni 30 päeva
140X200 kuni 30 päeva
160X200 kuni 30 päeva
180X200 kuni 30 päeva
 

Kolme vedrukihiga luksuslik madrats

Kõik me teame, et hea uni on hindamatu väärtusega ja mõne jaoks meie hulgast on ainult parim küllalt hea. Kui otsid kujuteldamatut mugavust, mis hellitab sind jätkuva tublidusega järgmised 15 aastat, ära enam otsi ja vali Dormeo Air Lux Plus – nüüdisaegne madrats, mida ei leia kusagilt mujalt.

Vahtkummist vedrud ja nn taskuvedrud on lõpuks kokku saanud, nii et sul ei ole põhjust kõhelda

Dormeo Air Lux Plus on revolutsiooniline, tehnoloogiliselt täiustatud madrats, milles on koos uusimad vahtmaterjalist vedrud ja traditsioonilised nn taskuvedrud, mis loovad kvaliteetse magamisaseme. Ühendades kahe tehnoloogia parimad omadused, pakub see madrats rohkemat kui ükski teine – puhast luksust, milleta ei saa eladagi.

Mugavus, mida ei ole võimalik mitte märgata

Dormeo Air Luxi madrats annab sulle kõik, mida su keha magamise ajal vajab:

 • Ülim mugavus tänu 5 eri liiki eri pehmusega vedrudele, mis kindlustavad parima võimaliku toe, mida vajad, ühendades mugavuse ja keha tervisliku asendi.
 • Madratsi uuenduslik tuulutussüsteem ei lase niiskusel koguneda. See paneb aluse suurepärasele öisele unele, pakkudes sulle kõike olulist ja vajalikku, et ärkaksid virge ja hästi puhanuna.
 • Häirimatu uni tänu liigutuste miinimumini viidud edasikandumisele
 • Ümberpööratav täidis, millel on pehme ja kõva külg, mis võimaldab valida pehmema ja kõvema madratsi vahel
 • Kahe poolega täidis Prantsuse stiilis vooditele

Revolutsiooniline 5-tsooniline täidis 8 kihis – pead seda ise nägema, et uskuda

Mida rohkem kihte, seda mugavam – on ju nii? Otsustasime panna Dormeo Air Lux Plusi madratsisse kõik. Viide tsooni jagatud 8 kihti eri materjale moodustavad hämmastava täidise, mis on mõeldud spetsiaalselt väsinud lihaste taastamiseks ja lõdvestamiseks, ja keha kontuuride järgi kohandumine tagab ideaalse asendi ja toetuse nimmepiirkonnale, samuti taastuvad magamise ajal organismi energiavarud.

Ecocceli vahtkummi, nn mäluvahu, vahtvedrude ja taskuvedrude täiuslik kombinatsioon on ergonoomiliste omadustega, et kohanduda 5 eri tsoonis su keha eri osade vajadustega, nii et sul ei ole vaja muud teha kui pikali heita ja tunda, kuidas madratsi pind keha järgi vormub.

 1. Kattele tepitud kiht nn mäluvahtu – 2 cm
 2. Mäluvahu kiht – 2 cm
 3. Pehmest mäluvahust Octaspringi vedrude kiht – 3 cm
 4. Kiht kõva Ecocelli vahtkummi – 2 cm
 5. Octaspringi vahtvedrude kiht – 3 cm
 6. Kiht kõva Ecocelli vahtkummi – 2 cm
 7. Taskuvedrude kiht – 10 cm
 8. Ecocelli vahtkummi kiht – 3 cm

Kaksiktäidis paaridele – enam ei ole vaja teise järgi kohanduda

Paaridel on sageli raske leida ideaalset madratsit, eriti veel siis, kui üks soovib kõvemat ja teine pehmemat madratsit. Dormeo Air Luxiga ei ole see aga enam probleem. Sellel madratsil on üks täidis ja kaksiktäidis (2 eraldi täidist alates 160 cm laiustes kahe inimese madratsites), mõlemad on pööratavad. Võid madratsi oma eelistuste kohaselt ümber pöörata: roosa külg on kõva ja sinine külg on pehme.

Pehme või kõva – sinu vajadusi arvestades

 • kõva külg, mille pealmises kihis on jäigem Ecocell
 • pehme külg, mille pealmises kihis on nn mäluvaht

pehme külg

kõva külg

Nii et kui tahad ühel päeval pehmemas voodis magada, keera madrats lihtsalt ringi ja võidki nautida mäluvahust kihi pehmust – või vastupidi.

Liikumine ei kandu edasi

Voodit jagades on väga tavaline, et partneri või abikaasa liigutused häirivad teise und. Air Lux Plusi esmaklassilise täidisega on sul oma isiklik madrats – Dormeo Air Luxi madrats pakub alates 160 cm laiustes madratsites kaksiktäidist, nii et magad segamatult ja sügavalt, ilma et miski su und häiriks.

Isegi kui jagad ühe täidisega madratsit, ei kandu liigutuste mõju voodi ühelt poolelt teisele, sest vedrud liiguvad sinu kehaga kaasa teistest vedrudest sõltumatult.

Nüüd kõrgem ja tugevdatud servadega

Koos vedrude lisakihiga on madratsi kogukõrgus 27 cm. See teeb voodi kõrgemaks, nii et voodile istumine ja ülestõusmine on lihtsamad. Selline voodi kõrgus on eakate jaoks ideaalne.

8 korda hingavam ja kaitstud bakterite eest

Octaspring®-i tehnoloogial põhinevad vahtkummist vedrud

Octaspringi vahtkummist vedru esindab madratsitööstuse värskeimat uuendust. Nende ainulaadne, 8 toetava sambaga ehitus tähendab 3-mõõtmelist kohanduvust nii kujus kui ka funktsionaalsuses Iga vedru kohandub dünaamiliselt su keha kontuuride ja liigutustega, ükskõik millises asendis sa magad – küljel, selili või kõhuli.

Kuna me kõik higistame magades, on madratsi pidev tuulutus väga oluline. Tagamaks, et su keha jääb kuivaks ja voodipesu värskeks, on Dormeo Air Luxi omadusi täiustatud.

 • Ainulaadne vedrude tuulutussüsteem tekitab pideva õhuvoo: kärjestruktuur võimaldab õhul vabalt liikuda, nii et kehasoojus ja niiskus juhitakse välja, tänu millele on voodi paraja temperatuuriga, kuiv ja mugav.
 • Madratsikatte kangas AirX System kindlustab hästi tuulutatud, kuiva ja hügieenilise magamisaseme
 • Madratsile lisakaitse andmiseks on katet immutatud kohanduva kaitsevahendiga

Uus: kohanduv töötlus annab termoregulatsiooni efekti

Lisaks väga heale ventilatsioonile on seda madratsit töödeldud ka nn kohanduva kaitsevahendiga. Tegemist on töötlusega, mis aitab sul magada ideaalse temperatuuriga voodis. See töötlus muudab võimalikuks loomuliku termoregulatsiooni ja jahutab sind, kui hakkad magamise ajal higistama – ja ka vastupidi.

8X KORDA HINGAVAMkui vahtkummiplokist ja mäluvahust valmistatud madrats

Võrkmaterjaliga Air Mesh kate

Eemaldatav, pestav kate, milles on võrkmaterjal Air Mesh, võimaldab õhul ringelda ja ennetab niiskuse kogunemist madratsis.

Tulemusena on su kehal mugav, kohandatud tugi, ükskõik millist survet madratsile avaldatakse või kui palju öösel keerad või vähkred.

Air Lux Plusi madrats tagab tänu ergonoomilisele ehitusele ja omadustele soovitud mugavuse , kohandudes kehaga ja tekitamata kahjulikku survet lihastele ja nahale, nii et su uni on rahulik.

Vähem vähkremist ja pööramist tähendab, et väsinud lihased taastuvad ja lõdvestuvad ning hommikul ärkad puhanu ja värskena.

Ecocelli vahtkumm – mugavus ja tugi ühes materjalis: Ecocell® on tippkvaliteediga mugav uue põlvkonna vahtkumm, mille eesmärk on pakkuda suurepärast magamismugavust. Tänu kolmemõõtmelisele rakustruktuurile on see püsivalt elastne, mis tagab piisava õhuringluse ja pakub suurepäraseid kohandumispunkte. Ecocell® on kõva vahtkumm, mis taastab alati oma algse kuju, ükskõik millist survet sellele avaldatakse. Tänu Ecocell®-i elastsusele kohandub madrats sinu keha ainulaadsete vormidega.

Lihtsasti hooldatav, üleni pestav madratsikate

Et madrats peaks hästi vastu pikka aega, on madratsi kate eemaldatav ja masinas pestav 40-kraadise veega. Soovitame pesta muust pesust eraldi pesumasinas, mille trummel mahutab vähemalt 5 kg pesu.

Paigaldamine on kiire ja lihtne

Sinu uus madrats tuuakse sulle koju kätte kokkusurutuna ja vaakumpakendisse rulli keeratuna. Madratsit kaitseb karp, mis omakorda on mähitud KAHE kilekihi sisse. Kõik meie madratsid on tänu loodussäästlikule transpordile ja transpordiaegsele kaitsele kokku surutud ja vaakumpakendis.

 • 1

  Lõika väliskott ettevaatlikult kääridega lahti. Ära lõika lahti kilekotti, mille sees on madrats. Ära kasuta nuga.

 • 2

  Rulli vaakumisse pakitud madrats voodi peale lahti. Lõike kilekott ettevaatlikult serva mööda lahti ja eemalda.

 • 3

  Lase uuel madratsil kuus tundi paisuda.

Lisainformatsioon

Nüüd vaatame seda erakordset madratsit lähemalt!

1. Kattele tepitud kiht nn mäluvahtu – 2 cm

Mäluvahu kiht tagab, et sinu esimene kokkupuude madratsiga on pehme ja meeldiv. Pehme, temperatuuritundlik vahtkumm n-ö jätab meelde su kehakuju, kohandub täiuslikult su keha vormidega ja tekitab kaalutuse tunde.

2. Mäluvahu kiht – 2 cm

Kas sulle meeldib see kaalutuse tunne? Tänu veel ühele kihile mäluvahule madratsi pehmemal küljel tunned lausa sõltuvust tekitavat mugavust.

3. Pehmest mäluvahust Octaspringi vedrude kiht – 3 cm

See on uuendus, mis tekitas imetlust kogu maailmas. Ja mis tõi auhindu. Mäluvahust vedru vormub su keha järgi, võimaldab kehal leida ideaalse magamisasendi ja tekitab kaalutuse tunde. Loe lähemalt allpool.

4. Kiht kõva Ecocelli vahtkummi – 2 cm

Kõva, kuid mugav Ecocelli vahtkumm tagab, et kehal on kindel ja usaldusväärne tugi. Ecocell on väga elastne vahtkumm, mis on välja töötatud spetsiaalselt selleks, et pakkuda kindlat tuge ja esmaklassilist magamismugavust. Selle 3-mõõtmeline rakustruktuur kindlustab tõhusa õhuringluse, ennetades nii higistamist ja liigset soojenemist. Ja kuna Ecocell® on püsivalt elastne, vetrub see tagasi algvormi isegi pärast pikaajalist kasutamist. Elastne Ecocell® pakub kehale eeskujulikku toetust ja tagab selgroo õige asendi. Rohkem teavet allpool.

5. Octaspringi vahtvedrude kiht – 3 cm

Järgmine kiht koosneb eri jäikusega vedrudest, mis on paigutatud madratsi eri osadesse, et rahuldada eri kehaosade vajadusi. Dormeo Air Luxi madratsis on 3 tüüpi Ecocelli vedrusid, mis tekitavad madratsisse paigutatuna erineva kõvaduse: pehme, keskmine ja kõva.

 • Jäigad hallid vedrud on kolmandas mugavustsoonis ja pakuvad vaagnapiirkonnale kõvemat tuge.
 • Teine ja kolmas tsoon koosnevad keskmise kõvadusega valgetest vedrudest, mis pakuvad sobivat tuge õlgadele, nimmepiirkonnale ja jalgadele.
 • Kaks välimist tsooni koosnevad pehmetest sinistest vedrudest, mis muudavad mugavaks jalgade ja pea piirkonna.

Kuna keskosa vedrud on kõvemad kui madratsi äärepoolsed vedrud, saab keha optimaalset tuge just seal, kus seda vaja: kõvem tugi vaagna- ja selgroo alaosa piirkonnas ning pehmem toetuspind õlgadele, nimmepiirkonnale ja jalgadele. Vedrude/Ecocelli kombinatsioon

 • Pakub su kehale kohandatud tuge, nagu on vaja kogu kehale ja üksikutele kehaosadele
 • Jaotab tõhusalt keharaskuse
 • Kohandub keha järgi ja toetab õrnalt
 • Võimaldab õhul efektiivselt ringelda, et ennetada palavust ja higistamist
 • Ennetab liikumise edasikandumist voodi ühest servast teise

6. Kiht kõva Ecocelli vahtkummi – 2 cm

Veel üks Ecocelli kiht tekitab kihtide vahel tõkke.

7. Taskuvedrude kiht – 10 cm

Traditsioonilised nn taskuvedrud (metallvedrud, mid on mähitud tekstiili), mida on tuntud ja kasutatud aastakümneid, pakuvad usaldusväärset tuge, vähendavad partneri liigutuste edasikandumist, kohanduvad su keha kordumatu kujuga, pakkudes samas piisavat tuge selgroole.

8. Ecocelli vahtkummi kiht – 3 cm

Vahtkummi kiht kaitseb taskuvedrusid ja tagab, et su keha saab piisavalt tuge, kui otsustad magada madratsi kõvemal alumisel küljel.

Tehnilised täpsustused
Antibakteriaalne Jah
Dormeo programm magamine
Dormeo sari Harmony
Kahetuumaline Jah
Garantii 15 aastat
Jäikus Reguleeritav, Vähem pehme, Keskmise jäikusega
Kate Kattekangas: 63% polüester, 37% viskoosne, 2 cm mäluvaht. Alumine ja külgmine kangas: 100% polüester (AirX-süsteem)
Kõrgus 27 cm
Materjal Ecocell®, Mäluvaht, Octaspring / mäluvahust vedrud, Taskudega vedrud
Mäluvaht Jah
Peamised tsoonid 5
Pestav kate Jah
Sisu Ecocell+ Octaspring vahtvedrud + eraldi taskutesse pakitud vedrud
Ümardatud sisetald Jah

Kirjuta kommentaar 2 Ese(t)

5

2 Hinnang(ud)

2 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Heleen

www.dormeo.ee

02.03.2018

...
Ostsin Air Select Plus madratsi raseduse ajal - parim otsus! Isegi elukaaslane, kes alati väitis, et talle on vaja/meeldib väga jäik madrats oli üllatusega vaimustuses. Madratsil ja madratsil on vahe! Air Plus madratsi hind võib tunduda kallis, aga see on igat senti väärt.

Kadi

www.delimano.ee

12.12.2016

Klient
Väga supper madrats, soovitan kõigile kel uni tähtis !!!!!

2 Ese(t)