Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Padi Angel

Photo
Video
Maga nagu ingel aastaringselt meie spetsiaalse padjaga Dormeo Angel. Sellel on pilkupüüdev, luksuslik ja kvaliteetne kangas. Padi Angel garanteerib teile täiusliku ööune ja võrreldamatu mugavustunde igal ööl. See padi on suurepärane ja funktsionaalne lisandus igasse magamistuppa.
Padi Angel
39,99 €
29,99 € Club 5*
Helista meile: 6 511 075
  • Kiirvaade
  • Detailid
  • Tehnilised täpsustused
Kiirvaade
Maga nagu ingel aastaringselt meie spetsiaalse padjaga Dormeo Angel. Sellel on pilkupüüdev, luksuslik ja kvaliteetne kangas. Padi Angel garanteerib teile täiusliku ööune ja võrreldamatu mugavustunde igal ööl. See padi on suurepärane ja funktsionaalne lisandus igasse magamistuppa.
Vaata lähemalt
Detailid

Maga nagu ingel aastaringselt meie spetsiaalse padjaga Dormeo Angel

Sellel on pilkupüüdev, luksuslik ja kvaliteetne kangas. Padi Angel garanteerib teile täiusliku ööune ja võrreldamatu mugavustunde igal ööl. See padi on suurepärane ja funktsionaalne lisandus igasse magamistuppa.

Materjal ja disain

Spetsiaalse kujuga mäluvahust võrk katab Wellsleep®-i täitematerjali, mis tagab maksimaalse mugavuse, suurepärase kohanevuse ja parema hingavuse.

Wellsleep®-i täiustatud mikrokiud

Padi Dormeo Angel on täidetud Wellsleep®-i täiustatud mikrokiududega, mis muudavad padja täielikult hingavaks ja soojaks. Wellsleep®-i kiudude ainulaadne struktuur moodustab õhutaskud, mis annavad padjale lisakohevust.

Mäluvaht

Mäluvaht kohandub ideaalselt teie pea ja kaela kujuga, pakkudes nii mugavust kui ka tuge ilma vastusurvet tekitamata.

See on materjal, mis on teinud läbimurde selles, kuidas me eeldame, et meie keha magamise ajal puhkab. Padi kohandub ideaalselt teie pea ja kaela kujuga, luues sedasi personaalse magamiskeskkonna. See reageerib asendile, temperatuurile ja kohandub kõigi teie kehakumerustega. Dormeo mäluvahust padi pakub teile magades täiuslikku tuge ilma lihastele ja luustikule vastusurvet tekitamata. Tolmulestasid tõrjuva padjana tagab see värske ja puhta magamiskeskkonna.

CleanEffect® Silver

Padja Dormeo Angel kattekangast on töödeldud süsteemiga CleanEffect® Silver. CleanEffect®-i hõbetöötlus muudab padja antibakteriaalseks ja tolmulestavabaks. See tagab, et padi püsib värske ja lõhnavabana. Padi kaitseb teid tolmulestade ja bakterite eest ning sobib seetõttu kõigile, kes kannatavad allergiate või astma käes. Kootud kattekangas on kaunistatud spetsiaalse hõbeda efektiga, mida katavad hõbedased lehed ja sinised polüestrist äärispaelad.

Hügieeniline hoiatus

KUI VANA ON SINU PADI?

Kas su pea ja kael valutavad hommikuti? Su vana padi on täiesti vormi kaotanud ja sul on ebamugav ning peal ja kaelal ei ole head tuge. Ja padi ei ole enam sugugi värske! Su vana PADI on täis surnud naharakke, baktereid ja selles on miljoneid tolmulesti – vanad padjad on tervisele tegelikult ohtlikud!

Seepärast soovitab Dormeo padi iga kahe aasta tagant välja vahetada.

Tehnilised täpsustused
Antibakteriaalne Jah
Dormeo programm magamine
Dormeo sari Vitality
Kate 100% polüester (töödeldud süsteemiga Clean Effect® Silver)
Mõõdud 40X60
Padja kuju klassikaline
Sisu Sisu: 100% viskoelastsest polüuretaanvahust (mäluvaht) võrk, mis katab 100% polüestrist (Wellsleep®-i täiustatud mikrokiud) täitematerjali, 350 gsm
pestav Ainult kate 40 °C juures

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

 
1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality