Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Autotõstuk Magic Tracks

Photo
Video
-50%
Lisage oma Magic Tracksi võidusõidule selle täiendava autotõstukiga veidi kõrgust. Autotõstuk tõstab auto üles ja laseb sellel jätkata võidusõitu teisel pool tõstukit. Tundide viisi lõbu on garanteeritud Patareisid pole vaja.
Autotõstuk Magic Tracks

Tavahind 14,99 €


Erihind 7,49 €

Helista meile: 6 511 075
Kohe laos saadaval. Tarnime 1 nädala jooksul.
 • Kiirvaade
 • Detailid
 • Lisainformatsioon
Kiirvaade
Lisage oma Magic Tracksi võidusõidule selle täiendava autotõstukiga veidi kõrgust. Autotõstuk tõstab auto üles ja laseb sellel jätkata võidusõitu teisel pool tõstukit. Tundide viisi lõbu on garanteeritud Patareisid pole vaja.
Vaata lähemalt
Detailid

Tõstke oma Magic Tracksi võidusõit täiesti uuele tasemele

Lisage oma võidusõidule Magic Tracksi autotõstukiga veidi põnevust. Vedage oma vastaseid selle autotõstukiga võidusõidu ajal ninapidi. Ühendage rada mõlemal pool tõstukit ja vaadake, kuidas auto siseneb ühelt poolt, tõuseb üles ja väljub teiselt poolt. Auto liikuvad rattad veavad tõstuki mehhanismi, mis auto ülemisele tasemele tõstab. Kui auto jõuab kõige üles, avaneb kaldtee iseenesest ja laseb autol võidusõiduga jätkata. Suurepärane valik noortele ehitusinseneridele, kes soovivad ehitada oma unistuste ralliraja.

Tooge oma lapse loovus esile

Laske oma lapse kujutlusvõimel lennata! Rallirada Magic Tracks saab väänata ja painutada igas suunas. Kihutage ümber mööbli või ehitage oma rallirajale kõrgeid kallakuid, tunneleid ja sildu. Magic Tracks pakub tuhandeid erinevaid võimalusi, mistõttu pole ükski võidusõit kunagi samasugune.

Magic Tracksile on saadaval erinevad lisad!

 • Kokkupõrkekomplekt Magic Tracks Crash Set

  Võistelge, korraldage kokkupõrkeid ja lõbutsege pimedas helendava ringrajaga. Komplekt sisaldab kahte autot ja 14 muud vägevat lisa.

 • Autopööraja

  Saatke oma auto tagasi rajale autopöörajaga Magic Tracks Car Return. See pöörab automaatselt 180° ja lükkab teie auto tagasi võistlustulle.

 • Sild Tower Bridge

  Muutke oma rallirada veidi linnalikumaks. Sõitke sellest maailmakuulsast sillast üle või alt läbi või kasutage seda rajal järskude kõrgete pöörete jaoks.

 • Reavahetaja

  Valige täiendava reavahetaja abil, millisele reale peaks auto suunduma, ja sõitke alati mööda uut marsruuti.

Lisainformatsioon

Lisateave

 • Komplekti kuulub üks autotõstuk Top Shop Magic Tracks Lift Gate
 • Toote mõõdud: kõrgus 20,5 cm, pikkus 20,5 cm, läbimõõt 10 cm

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star