Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Suur kevadhoroskoop 2019

Loodus ärkab, linnud laulavad, päevad lähevad soojemaks – kevad on käes! Mida ütlevad tähed su elu kohta kevadel? Kas su elu on ka sama kaunis, kui õide puhkev loodus su ümber? Vaatame ...

Kaljukits (22. 12 –20. 1)

Kevad 2019 lühidalt
Mis on sel kevadel su lemmiktegevus? Murul lesimine.
Mis looma moodi sa kevadel oled? Karu, sest sa oled alles talveunes.
Mis värvus sulle kõige paremini sobib? Päikese värvi.

Kas raha valitseb su maailma?

Kindlasti mitte. Sellel kevadel ei lase sa rahal oma elus keskset rolli mängida. Kindlasti tuleb perioode, kui tahaksid, et sul oleks veidi raha, aga see ei riku su kevadetunnet. Küllap ei otsusta sa kevadel suuremaid investeeringuid teha, sest sul on suveks hiigelplaanid. Pead siiski kõvasti tööd tegema, kui tahad, et suvi kujuneks just selliseks, nagu praegu ette kujutad.

Kas õhus on armastust?

Muidugi on! Kui sul on juba tõsine suhe, ärkab sinu ja su partneri kirg koos loodusega. Kuigi tavaliselt ollakse esimestel kevadpäevadel palju väljas, veedate teie selle aja peamiselt voodis teineteise kaisus. Mis siis, kui oled praegu üksi? Küllap tekib võimalus seda kevadel muuta.

Millal puhkeb su elu kõige enam õide ja millal kõige vähem?

Tõenäoliselt on su elu kõige ilusam kevade algul – märtsi viimasel nädalal ja aprilli alguses. Enamasti on su päevad ka hiljem ilusad, kuid vahel on kindlasti ka pilviseid.

Parimad kaaslased soojadel kevadpäevadel?

Sinuga sobivad sageli kaks teist maamärki (Sõnn ja Neitsi) ja nii on ka kogu kevade jooksul. Nendega ühinevad Veevalajad, kes teevad su elu veidi põnevamaks.

Veevalaja (21. 1 –18. 2)

Kevad 2019 lühidalt
Mis on sel kevadel su lemmiktegevus? Päikese jahtimine.
Mis looma moodi sa kevadel oled? Orava moodi, kes hüppab rõõmsalt oksalt oksale.
Mis värvus sulle kõige paremini sobib? Kõik eredad värvid on hea valik.

Kas raha valitseb su maailma?

Kuigi sa väga tahad, et see nii ei oleks, pead sel kevadel sageli oma rahaasju hoolikalt kavandama. Sinu sissetulekud ei ole tavalisest väiksemad, kuid su kulutused kasvavad. Kui sa ei ole veel hakanud raha kõrvale panema, oleks kevadel aeg seda alustada. Küllap tead oma suuri plaane, aga su rahaline seis ei jõua järele.
Võib-olla peaksid tööl lõpuks näitama, mida suudad. Su ülemused on aprillis ja mais kevadiselt pidutujus ning nad võivad su pingutusi tasuda.

Kas õhus on armastust?

Kas kunagi on juhtunud, et su ümber ei oleks õhus armastust? Võib-olla vahel tõesti, aga üldiselt läheb sul hästi. Tegelikult mitte hästi, vaid lausa suurepäraselt! See ei muutu ka sel kevadel, sest sul on õnn olla ümbritsetud inimestest, kes sind tõeliselt armastavad. Kui oled praegu siiski üksi, siis ära heida selle pärast meelt. Armastus tuleb tihti siis, kui seda kõige vähem ootame. Võib-olla isegi sellel kevadel, kes teab!

Millal puhkeb su elu kõige enam õide ja millal kõige vähem?

Kevade algus, kui kõik su ümber pakatavad rõõmust, võib sinu jaoks olla veidi raske aeg. See on kahtlemata raske talve tagajärg. Aga aprillis algab kevad ametlikult ka sinu jaoks ja siis läheb kõik mõnda aega lausa mõnusalt. Sul võib eriti vedada aprilli esimesel poolel, seepärast ole siis julge ja haara igast võimalusest kinni.

Parimad kaaslased soojadel kevadpäevadel?

Sa saad kenasti läbi peaaegu kõigi päikesemärkidega, aga eriti Kalade ja Kaksikutega. Parimaid kevadhetki koged nende kahe märgi seltsis ja paljud neist hetkedest jäävad meelde terveks eluks.

Kalad (19. 2 –20. 3)

Kevad 2019 lühidalt
Mis on sel kevadel su lemmiktegevus? Väljasõidud oma lähedaste seltsis.
Mis looma moodi sa kevadel oled? Riukalik ahv.
Mis värvus sulle kõige paremini sobib? Lumivalge.

Kas raha valitseb su maailma?

Rahal on kevadel su elus tähtis roll, aga mitte päris nii, nagu võiksid arvata. Kas oled hämmeldunud? Oota aprilli keskpaigani ja kõik saab selgeks. Viimased kuud oled vast palju mõelnud, et peaksid rohkem tööd tegema, aga on see ikka nii? Öeldakse, et kui sulle meeldib see, mida teed, ei ole töö kunagi koormav. Mida see sinu jaoks tähendab? Kas tähed on jälle väga salapärased? Küllap pead ootama kevade viimast kolmandikku, et sellele küsimusele selge vastuse saada.

Kas õhus on armastust?

Muidugi, ära muretse. Tähed väidavad isegi, et armastust on rohkem kui eelmisel aastal, ja ka siis vedas sul selles valdkonnas päris hästi, kas pole? Kui oled üksi, võib kevad tuua võimalusi romantikaks. Aga ainult sinust endast oleneb, kas andud täiesti kevadisele meeleolule.

Millal puhkeb su elu kõige enam õide ja millal kõige vähem?

Mida enam kevad edeneb, seda kaunimaks su elu muutub. Kevade alguses on sul veidi raskeid aegu, kui kõik ootavad, et puhkeksid õide, aga sul ei ole päris sellist tunnet. Aprilli keskel algab ka sinu jaoks tõeline kevad ja toob kaasa palju uusi algusi, toredaid seiklusi ja head enesetunnet.

Parimad kaaslased soojadel kevadpäevadel?

Sinuga sobivad kõige paremini õhumärgid (Kaksikud, Kaalud ja Veevalaja), seepärast püüad praktiliselt iga vaba hetke nende seltsis veeta. Ja ära muretse – kauneid hetki on küllalt ka teiste märkidega aega veetes.

Jäär (21. 3 –20. 4)

Kevad 2019 lühidalt
Mis on sel kevadel su lemmiktegevus? Elus uute rõõmude avastamine.
Mis looma moodi sa kevadel oled? Väike kutsikas, kes nuusutab huviga kõike enda ümber.
Mis värvus sulle kõige paremini sobib? Meresinine.

Kas raha valitseb su maailma?

Üldse mitte! See on vahel tähtis (nii on see loomulikult kõigi jaoks), aga sa ei lase rahalisel seisul oma igapäevast elu juhtida. Samamoodi suhtud ka oma töösse. Hea on see, et sellel aastal saad tõeliselt kevadet nautida. Aga mis on halb? Sinu lõdvalt võttev suhtumine võib kevade lõpuks sulle tööl probleeme tekitada. Tähed kinnitavad siiski, et igale probleemile leidub lahendus. Loodame tõesti, et neil on õigus!

Kas õhus on armastust?

Muidugi, on ju kevad! Tõsi on ka see, et sul on vahel armuelus raskusi. Küllap ei ole see midagi väga suurt, aga siiski piisavalt, et peavalu tekitada. Kui sul on juba suhe, siis leia kindlasti oma partneri jaoks piisavalt aega, mitte ainult muude rõõmude proovimiseks. Kui oled üksi, siis ei näitavad tähed, et võid tõenäoliselt uut suhet oodata. Aga kas tead, mida? Isegi tähed võivad vahel eksida.

Millal puhkeb su elu kõige enam õide ja millal kõige vähem?

Sinu elu on tõenäoliselt kõige ilusam kohe kevade algul esimeste kolme või nelja nädala jooksul. Enamasti on hea ka edaspidi, kuid vahel tuleb ka mõni tume pilveke. Kas tead, kuidas tumedaid pilvi ära ajada? Tuule abil. Muutuste tuulega! Ole vapper ja kindlameelne ning siis läheb ka kevade teine pool suurepäraselt.

Parimad kaaslased soojadel kevadpäevadel?

Sulle sobivad muidugi kõik tulemärgid (Jäär, Lõvi ja Ambur), sest nad on sama kirglikud ja otsustavad nagu sa isegi. Sinu need omadused võivad kiiresti tekitada ka väikseid hõõrumisi ja seepärast võid nende märkidega magushapusid suhteid oodata. Kindlasti ei ole midagi haput su suhetes Sõnnidega, seepärast hoia nende ligi!

Sõnn (21.4 –20.5)

Kevad 2019 lühidalt
Mis on sel kevadel su lemmiktegevus? Edu jahtimine.
Mis looma moodi sa kevadel oled? Lõvi, kes ei karda kedagi ega midagi.
Mis värvus sulle kõige paremini sobib? Klassikaline must.

Kas raha valitseb su maailma?

Sellel kevadel tõesti. Hea uudis on see, et see on nii su enda soovil, sest sa otsustad oma tulevikule tugeva rahalise aluse rajada. See nõuab palju rasket tööd, aga tõenäoliselt tasub end kevade lõpuks ära. Miks tõenäoliselt? Sest edu karjääris ei sõltu kahjuks ainult sinu tööst, vaid ka teiste tööst ja veidi on õnne ka vaja.

Kas õhus on armastust?

Jah, kuigi küllap vähem, kui tahaksid. Me lihtsalt ei saa kõike head ja nagu juba mainitud, otsustad sa sellel kevadel teised asjad esiplaanile seada. Aga see ei tähenda, et oleksid üksi või õnnetu. Kui sul juba on suhe, toob kevad veidi probleeme, kuid sa suudad need oma partneriga koos lahendada – muidugi, kui sa ka natuke pingutad. Kui aga oled praegu üksi, ei pruugi sa tõenäoliselt armuasjus kuigi palju põnevat loota. Vähemalt kevadel mitte. Suvi seevastu võib hoopis teisiti minna ...

Millal puhkeb su elu kõige enam õide ja millal kõige vähem?

Su elu õitseb üsna kenasti terve kevade jooksul. Eriti märts ja aprill toovad tõenäoliselt su ellu palju rõõmu. Mai alguses võib meeleolu veidi vilets olla, aga ilmselt ei saa sa sinna midagi parata, seepärast lepi lihtsalt sellega, et elus on vahel vähem rõõme, ja püüa sellest midagi õppida.

Parimad kaaslased soojadel kevadpäevadel?

Lõvide ja Jäärade seltsis on kevadel kõige meeldivam, küllap seepärast, et neil on sinuga sarnane ellusuhtumine. Loomulikult saad hästi läbi ka kahe teise maamärgiga (Neitsi ja Kaljukits), sest teil on peale sarnase maailmavaate rohkemgi ühist – samavõrd otsustav iseloom.

Kaksikud (21. 5 –20. 6)

Kevad 2019 lühidalt
Mis on sel kevadel su lemmiktegevus? Luule kõigis vormides ja värvides.
Mis looma moodi sa kevadel oled? Lind, kes ei karda mingeid kõrgusi.
Mis värvus sulle kõige paremini sobib? Oranž.

Kas raha valitseb su maailma?

Üldse mitte! Sul on seda kevadel nii palju, et võiksid lasta sellel oma maailma valitseda, kuid sa ei luba seda, sest sind huvitavad teised asjad rohkem. Seepärast on see hea võimalus veidi halvemate aegade jaoks säästa. Kõigest hoolimata lubad endale midagi väikest ja ilusat ning paljud kadestavad sind.

Kas õhus on armastust?

Armastust tuleb tõesti rohkelt! Seda tuleb igal kujul, alates kirglikust romantilisest kuni sõbraliku ja perekondlikuni. Seepärast võib su elu tunduda nagu õidepuhkenud aas ja oma lähedaste abiga saad üle kõigist ettetulnud eluraskustest. Kui oled praegu üksi, võib kevade lõpus (või ka varem) oodata sind ees kena romantiline suhe. See võib kesta veel terve suve ja võib-olla kauemgi. Palju kauem.

Millal puhkeb su elu kõige enam õide ja millal kõige vähem?

Tegelikult on võimatu öelda, millal see õitseb kõige enam või vähem, sest see õitseb (peaaegu) kogu aeg. Seega toovad kõik kevadkuud su ellu kauneid hetki. Ning üksikud halvad hetked, mis on iga elu loomulik osa, tulevad kõige tõenäolisemalt kevade esimeses pooles.

Parimad kaaslased soojadel kevadpäevadel?

Sa saad eriti hästi läbi enamiku veemärkidega (Vähk, Skorpion ja Kalad) ja õhumärkidega (Kaksikud, Kaalud ja Veevalaja). Nakatad ka neid oma positiivse energiaga ja nad hindavad kõrgelt iga hetke sinu seltsis. Nad näitavad seda sellega, et on olemas, kui sa neid vajad.

Vähk (21. 6 –22. 7)

Kevad 2019 lühidalt
Mis on sel kevadel su lemmiktegevus? Õhtused jalutuskäigud heas seltskonnas.
Mis looma moodi sa kevadel oled? Uhke paabulind.
Mis värvus sulle kõige paremini sobib? Roheline, et keskkonda sulada.

Kas raha valitseb su maailma?

Kas see saaks olla kuidagi teisiti, kui arvestada, et sul saab seda sellel kevadel olema veidi rohkem kui tavaliselt? Tähed vaikivad sellest, kas teenid seda oma raske tööga või sul lihtsalt veab, aga nii või teisiti saad varsti end veidi hellitada. Sellega saad ka naabrid kadedaks muuta! Sul peaks seega olema piisavalt raha, et mugavalt elada, aga võiksid siiski veidi säästa, sest ülejäänud aasta ei pruugi nii hea tulla.

Kas õhus on armastust?

Loomulikult tuleb veidi ka armastust. Enamasti on see sõbralikku sorti armastus, sest kevadel ootab ees palju toredaid seiklusi sõprade ja pere seltsis. Romantilist laadi armastust võib pisut harvem tulla, aga siiski piisavalt, et sa ei pea end üksildaselt tundma. Kui sul on juba suhe, siis ole sõnadega ettevaatlik, sest need võivad vahel rohkem haiget teha, kui teod. Kui oled üksi ja alustad kevade keskel uut suhet, siis ära looda sellelt liiga palju. Ära ka nõua liialt.

Millal puhkeb su elu kõige enam õide ja millal kõige vähem?

Sinu elu on kõige ilusam aprillis (hoolimata halvast ilmast), sest sa oled rahul kõigi oma elu külgedega. Märts ja mai on ka enamasti meeldivad, aga oota aeg-ajalt tormituuli nii tööl kui ka kodus. Ole mais eriti ettevaatlik, sest kannatad kevadväsimuse all, mis vihastab mõnda inimest su ümber.

Parimad kaaslased soojadel kevadpäevadel?

Eriti harmooniliselt tunned end teiste Vähkidega, sest teile pakuvad rõõmu samad asjad. Peaksid väga hästi läbi saama ka kahe teise veemärgiga (Skorpion ja Kalad), kui olete üksteise vastu piisavalt lugupidavad.

Lõvi (23. 7 –22. 8)

Kevad 2019 lühidalt
Mis on sel kevadel su lemmiktegevus? Laisklemine.
Mis looma moodi sa kevadel oled? Laiskloom (nagu võisid eelmisest tegevusest arvata).
Mis värvus sulle kõige paremini sobib? Mis tahes rahulik värvus.

Kas raha valitseb su maailma?

Kuigi raha on sinu jaoks tähtis (kas tead kedagi, keda raha ei huvita?) eelistad sellel kevadel kindlasti mugavust ja naudisklemist. Oled viimased kuud ja aastad kõvasti tööd teinud, vähemalt enda arvates, seepärast võtad seda kevadet peamiselt kui võimalust puhata. Töökaaslased muidugi ei rõõmusta eriti selle üle (ja raha ei ole eriti tulemas), aga peaksid sellest probleemist üle saama, kui oled küllalt leidlik.
Võid oodata, et sul on palju raha sedasi kulutamiseks, kuid tõsi on ka see, et enamasti sa isegi ei taha seda kulutada.

Kas õhus on armastust?

Inimesed su elus on väga valmis sinuga armastavaid hetki jagama, aga sa jätad neist paljud kõrvale, sest sa lihtsalt soovid veidi aega omaette olla. Seepärast võib vahel su armuelu kannatada. Kui oled üksi, ei ole sul sellel kevadel kuigi palju armuseiklusi (taas mitte võimaluste puudumise pärast, vaid sa ei ole piisavalt huvitatud). Kui sul juba on suhe, võib sind veidi raske aeg ees oodata.  Püüa oma partneri vaatenurka näha.

Millal puhkeb su elu kõige enam õide ja millal kõige vähem?

See kevad toob su ellu veidi kummalise kontrasti – see kevad tundub sulle imetore, kuid su lähedased usuvad sageli, et oled õnnetu, eriti kevade alguses. Ütle neile, et kõik on hästi. Muidu naudi kevadet oma tempos. Välja arvatud mais, kui pead veidi aktiivsem olema, kui soovid head võimalust kasutada.

Parimad kaaslased soojadel kevadpäevadel?

Tegelikult naudid suurt osa sellest kevadest kõige enam siis, kui oled üksi. Osaliselt seepärast, et oled varem nii palju aega veetnud paljude (väga paljude!) inimestega, ja osaliselt ka seepärast, et leiad endale väga huvitava uue harrastuse, mida tahad omaette nautida.

Neitsi (23. 8 –22. 9)

Kevad 2019 lühidalt
Mis on sel kevadel su lemmiktegevus? Koristamine – hurraa, kevadpuhastus!
Mis looma moodi sa kevadel oled? Kakaduu (mõtle ise, miks).
Mis värvus sulle kõige paremini sobib? Kirglik punane.

Kas raha valitseb su maailma?

Ei! Kes vajaks raha, kui muus on nii palju rõõmu? See tähendab, et sellel kevadel ei ole sul väga palju raha, aga sa ka ei kannata selle pärast. Sa ei saa väga palju kulutada ja pead sellel kevadel siiski palju tööd tegema, kuigi saad sellest vähe raha või üldse mitte.

Kas õhus on armastust?

Jah, õhus on küllalt armastust! Esiteks su partneri armastust – kevad erutab teid mõlemat ja toob palju tuliseid hetki magamistoas. Kui oled üksi, võib tulemus olla sarnane, sest keegi, keda oled juba kaua tundnud, võtab lõpuks julguse kokku ja näitab välja oma huvi su vastu.
Sa võid tunda ka rohkelt armastust, kui veedad aega sõprade ja pere seltsis. Kevad toob kaasa palju unustamatuid hetki su lähedastega – palju rohkem, kui oled harjunud. Hurraa, kui tore sinu jaoks!

Millal puhkeb su elu kõige enam õide ja millal kõige vähem?

Kevad on sinu jaoks parim aastaaeg ja su elu puhkeb õide kogu kevade jooksul. Loomulikult on ka halbu hetki (nii see elus juba on), eriti aprilli lõpus ja mai alguses, aga oma lähedaste abil saad nendest üle. Kunagi kevadel ootab sind ees tõeliselt fantastiline pühapäev. Tähed ei näita siiski, millal täpselt. Küllap saad varsti teada!

Parimad kaaslased soojadel kevadpäevadel?

Saad hästi läbi enamiku tähemärkidega. Võib-olla veidi vähem hästi teiste Neitside ja Veevalajatega. Kõige enam toetust võid oodata Sõnnidelt ja Kaljukitsedelt, kes annavad alati hea nõu, kui sa seda kõige enam vajad.

Kaalud (23. 9 –23. 10)

Kevad 2019 lühidalt
Mis on sel kevadel su lemmiktegevus? Vanade heade aegade meenutamine.
Mis looma moodi sa kevadel oled? Hellitatud lemmikloom, kellele meeldib kodus olla.
Mis värvus sulle kõige paremini sobib? Mis värvi on su tekk?

Kas raha valitseb su maailma?

Tähed ütlevad, et kevadel ei ole suuremaid rahalisi muudatusi oodata. Võib juhtuda veidi väiksemaid tõuse ja mõõnu, aga ei mingit suurt priiskamist ega vöö pingutamist. Sellest on muidugi kahju, sest vahel sa tahaksid kulutada sulaselgest igavusest. Sinu tööelus ei tule ka tähtsamaid muudatusi, ees on veidi häid ja veidi halbu päevi.

Kas õhus on armastust?

Muidugi on! Küllap mitte romantilist armastust, sest sa oled palju aega oma partnerist lahus. Palju armastust koged siiski sõprade ja pere seltsis, sest te tunnete end lähedasemalt kui kunagi varem, kui jagate mõningaid intiimseid hetki oma elust. Kui oled üksi, siis tuleb veidi võimalusi romantikaks, kuid su huvi võib raugeda liiga kiiresti, et sellest tõelist suhet tuleks.

Millal puhkeb su elu kõige enam õide ja millal kõige vähem?

Sinu elu puhkeb kõige enam õide päris kevade alguses, sest sa naudid väga ilma muutumist. Nagu ka ilm, võid sa aprillis olla veidi tujukas, kuid mai on jälle parem, sest elu on rahulik ilma suuremate tormideta. Sa tekitad ise mõne väiksema tormihoo, sest ootad oma tegeliku olukorra kohta kevadelt liiga palju.

Parimad kaaslased soojadel kevadpäevadel?

Sinu veidi tujukas käitumine tõrjub teised sageli eemale. Välja arvatud Lõvid. Lõvid on su kõrvad nii heas kui halvas ja seepärast otsid sellel kevadel peamiselt nende seltsi. Mõned väga toredad hetked ootavad ees ka Skorpionide ja Kaksikute seltsis.

Skorpion (24. 10 –22. 11)

Kevad 2019 lühidalt
Mis on sel kevadel su lemmiktegevus? Omaenda piiride ületamine.
Mis looma moodi sa kevadel oled? Kartmatu hunt.
Mis värvus sulle kõige paremini sobib? Elegantne must, pruun või hall.

Kas raha valitseb su maailma?

Võib-olla tõesti. Sinu jaoks on sellel kevadel paljud asjad rahaga seotud. Esiteks ei ole sul seda küllalt ja sa ei tea, kuidas kulutusi piirata. Seejärel on sul rohkem kui tavaliselt, aga sa ei tea, kuidas seda kulutada või investeerida. Sind ootab ees palju rahaga seotud küsimusi ja su rahalised otsused määravad selle, kuidas su kevad lõpeb. Kas su rahaline olukord on korras või veel kaootilisem kui enne?

Kas õhus on armastust?

Õhus on rohkelt armastust, sest sa näed selle nimel palju vaeva! Kui oled praegu üksi, otsustad tõenäoliselt kevade keskel, et sul on üksielamisest kõrini ja hakkad aktiivselt armastust otsima. Tähed ei tea, kas su otsingutel on käegakatsutavaid tulemusi, kuid see on kindlasti üsna võimalik. Kui sul juba on suhe, siis pole sul mingit muret, sest su armastus puhkeb õide täpselt nagu loodus väljas. Hinda neid kauneid hetki!

Millal puhkeb su elu kõige enam õide ja millal kõige vähem?

Sinu elu on kõige õnnelikum kevade viimastel nädalatel, kui peaaegu kõik su elus läheb nii, nagu sa tahaksid. Enne seda ei ole su elu ka halb, sest tähed näitavad sulle meeldivat märtsi ja aprilli. Tõenäoliselt võid enamust probleeme oodata aprilli alguses, kui halb ilm sind masendab.

Parimad kaaslased soojadel kevadpäevadel?

Sinuga sobivad kevadel kõige paremini need, kes on sündinud koos sinuga veemärgis (Vähk, Skorpion ja Kalad), seepärast naudite tõesti koosveedetud hetki. Tulemärgid (Jäär, Lõvi ja Ambur) valmistavad sulle sageli üllatusi!

Ambur (23. 11 –21. 12)

Kevad 2019 lühidalt
Mis on sel kevadel su lemmiktegevus? Poes käia.
Mis looma moodi sa kevadel oled? Näljane hunt, kes tahab kõike, mida näeb.
Mis värvus sulle kõige paremini sobib? Kuldne.

Kas raha valitseb su maailma?

Halb uudis on see, et kulutad sellel kevadel palju raha nii kasulikele kui ka tarbetutele asjadele. Hea uudis on seevastu see, et saad endale enamikku neist kulutustest lubada, sest su rahaline olukord tundub olevat hea. Vähemalt alguses, enne kui hakkad kulutama. Siis saab raha varsti otsa ja pead veidi vööd pingutama.

Kas õhus on armastust?

Armastust tuleb küllalt, võib-olla vahel isegi liiga palju, sest su möllavad hormoonid toovad palju ahvatlusi. Kui oled üksi, siis pole see muidugi mingi probleem, sest võid nautida metsikuid öid ja keelatud vilju nii palju kui tahad. Lugu on teine, kui sul on tõsine suhe. Sellisel juhul ohustad kelmika käitumisega oma suhet enam kui üks kord.

Millal puhkeb su elu kõige enam õide ja millal kõige vähem?

Kõige kaunimat aega võid oodata märtsis ja aprilli alguses. Siis on su elu tõeliselt kevadine ning kõik tundub kaunis ja vaimustav. Mai alguses võib siiski tekkida mõningaid tõsiseid probleeme ja see aeg ei ole eriti õitsev. Nii see elu juba on. Kogu aeg ei saa hästi minna, seepärast lepi elu viletsate hetkedega ja võta seda kui võimalust isikuna arenemiseks.

Parimad kaaslased soojadel kevadpäevadel?

Peaksid väga hästi läbi saama teiste Amburitega, sest nemad on kevadest sama vaimustuses nagu sinagi. Kauneid hetki tuleb ka Skorpionide seltsis, aga tõsi on ka see, et nendega võib kergesti konflikte tekkida, kui nendega liiga palju koos olla.