VALI KATEGOORIA
Meie poed
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Multikeetja 18In1 Delimano

100 100 3
ID: 105973384 SKU: 1000121280
HETKEL OTSAS
Photo
Video

18-ühes multikeetlis saate hõlpsalt valmistada mitmesuguseid toite, nagu liha- ja köögiviljatoite, magustoite ja suppe. Täiendatud valikute abil saate toidu varem ette valmistada, et see valmiks täpselt siis, kui soovite sööma hakata. Suurel LED-ekraanil saate valida 17 valmisfunktsiooni ja ühe kohandatud funktsiooni hulgast. Seda on lihtne kasutada, see on puhas ja energiatõhus. Maht: 4 liitrit.

KOGU OSTUKORV -10% + TASUTA TARNE
Multikeetja 18In1 Delimano
64,99 €
Club5*: 61,74 €
Kaup ei ole enam saadaval: 6 511 075
Kiirvaade

18-ühes multikeetlis saate hõlpsalt valmistada mitmesuguseid toite, nagu liha- ja köögiviljatoite, magustoite ja suppe. Täiendatud valikute abil saate toidu varem ette valmistada, et see valmiks täpselt siis, kui soovite sööma hakata. Suurel LED-ekraanil saate valida 17 valmisfunktsiooni ja ühe kohandatud funktsiooni hulgast. Seda on lihtne kasutada, see on puhas ja energiatõhus. Maht: 4 liitrit.

Vaata lähemalt
Detailid

Kasutusjuhend

Lugege kasutusjuhend enne toote kasutamist hoolikalt läbi. Juhendis on esitatud kõik tehnilised andmed ning teave toote hoolduse kohta.

Laadi juhend alla


18-funktsioonilises multikeetjas valmivad maitsvad kodused road vaevata

Kõik, mida vajad tervislike toitude valmistamiseks, on olemas selles kompaktses, energiasäästlikus ja lihtsasti kasutatavas mitmeotstarbelises keeduseadmes, millel on 17 vaikefunktsiooni + 1 seatav ehk isetegemise funktsioon eemaldatav keraamiline sisekastrul suur ja lihtsasti loetav LED-ekraan keetmise aegne lõhnalukk koguse lihtsat kontrollimist võimaldav kastruli siseküljele pressitud mõõduskaala  

Automaatkeetja, mis valmistab sinu eest toitu

Kui otsid lihtsat ja praktilist viisi oma lemmikroogade valmistamiseks, on meil sinu jaoks pott, mis sellega toime tuleb: tegelikult teeb keeduseade 18in1 MultiCooker kogu töö ära – sinul pole vaja teha muud kui koostisained potti laduda ning programm ja valmistusaeg valida. Universaalne ja lihtne kasutada sinu lemmikretseptide teostamiseks Vali oma lemmikroog, pane koostisosad potti ja Delimano 18in1 MultiCooker hoolitseb ülejäänu eest, olgu see siis küpsetamine, aurutamine, praadimine, moorimine või mõni muu tehnika. 17 vaikefunktsiooni, lisaks 1 seatav ehk isetegemise funktsioon on konkreetsete toitude valmistamiseks automaatseade abil täielikult programmeeritavad.

See praktiline kastrul valmistab suurepäraselt:

 • lõunaks suppi ja kastmeid

 • sobib ideaalselt liha, kala valmistamiseks

 • sobib aeglaseks küpsetamiseks või toitainerikaste köögiviljatoitude valmistamiseks

 • sobib ideaalselt risoto valmistamiseks

 • sobib ideaalselt omletti valmistamiseks

 • küpsetab leiba ja pitsat ja veel palju muud!

Ainulaadne vaakumaurutus töötleb toiduaineid kiiremini

Selle n-ö kõik ühes disain võimaldab seadme igale poole kaasa võtta ja valmistada täisväärtuslikku ja tervislikku toitu igal pool, kus leidub sobiv elektritoide. Vali kuumus ja aeg ning Delimano 18in1 MultiCooker hakkab toitu valmistama täpselt siis, kui sina tahad, ja täpselt nii, nagu sa tahad. Seega võid tulla töölt ja maitsev soe toit on juba ees ootamas ning pärast pole vaja teha muud kui keetja kiiresti puhastada. Igaüks võib olla meisterkokk Viimaks ometi saad valmistada maitsvaid toite, mis avaldavad külalistele muljet, hoolimata sellest, kas oled köögis kibe käsi või mitte. Tuleb vaid retsepti järgida ja sobiv programm valida. Tulemus on maitsev ja professionaalne.

Suur 4-liitrine eemaldatav sisekastrul

4-liitrine eemaldatav sisekastrul võimaldab keeta-küpsetada kahele või isegi tervele perele. Nakkumatu kattega keraamiline sisemus tagab optimaalse ja tõhusa soojuse jaotamise ning muudab puhastamise imelihtsaks.

Algusaja saab seada kuni 24 tundi hilisemaks

Kuni 24-tunnine algusaja edasilükkamine võimaldab sul koostisosad potti panna siis, kui sul on aega... seega saad valmistada järgmise päeva toidu ette eelmisel õhtul ja ärgata, kui isuäratavalt lõhnav kaerahelbepuder on valmis, hellitada ennast tervisliku lõuna või hõrgu õhtusöögiga. Koguse kontrollimiseks mõõteskaala Sulle hakkab meeldioma ka mõõteskaala, mis on pressitud kastruli siseküljele, nii et saad kergesti koguseid kontrollida. Nüüdisaegne disain arvestab moodsat ja liikuvat elustiili Roostevabast terasest korpus ja must kaas ning läikivad detailid annavad tulemuseks nüüdisaegse välimuse, mis sobib igasse kööki. Sa ei pea aga potti sugugi ainult kodus hoidma: Delimano 18in1 MultiCooker on ideaalne abivahend laagripaigas, autosuvilas ja maakodus – igal pool, kus on olemas elektritoide koduste roogade lihtsaks valmistamiseks.

Tehnilised täpsustused:

 • Pinge 220–240 V vahelduvvool, 50 Hz
 • Seadme nr KF-R1150 (puutepaneel)
 • Võimsus 700 W
 • Portsjonite arv 5–10
 • Maht 5 liitrit
Lisainformatsioon

Kasutamine

Ühendage toitejuhe. Ühendage elektrivõrku.

LED-näidik ja funktsioonide nimede märgutuled süttivad, vasakule LED-näidikule ilmub näit „00:00”, väikesele LED-näidikule kuvatakse põhja temperatuur. See on ooterežiim.

Valige soovitud funktsioon.

Vajutage nuppu „MENU“. Suurele LED-näidikule ilmub vaikimisi keeduaeg ja valitud funktsiooni märgutuli süttib. Vajutage seadme sisselülitamiseks nuppu „START”. Seadme töö ajal põleb  funktsiooni märgutuli, muude funktsioonide märgutuled on kustunud.

Funktsioonide valimiseks võite vajutada nuppe „+” ja „-“, kusjuures „+” valib järgmise ja „-“ eelmise funktsiooni.

Saate muuta keeduaega.

Pärast soovitud funktsiooni valimist ilmub suurele LED-näidikule vaikimisi keeduaeg. Keeduaja muutmiseks vajutage nuppu „Temperature/time” (temperatuur/aeg) ja seejärel vajutage nuppu „Hour/+” või „Min/-” („+” pikendab keeduaega, „-“ lühendab keeduaega). Pärast aja seadmist vajutage nuppu „START”.

Saate muuta temperatuuri.

Praadimise (FRY) ja kohandatud (Custom) funktsioonide puhul saab kasutaja temperatuuri määrata.

Valige funktsioon „FRY” või „Custom” ja vajutage nuppu „Temperature/ Time”. Vasaku LED-näidiku valgustus süttib. Seejärel valige keeduaeg nuppudega „Hour/+” või „Min/-” ning vajutage seejärel uuesti nuppu „Temperature/ Time”. Parema LED-näidiku valgustus süttib. Määrake sobiv temperatuur nuppudega „Hour/+” või „Min/-” (nupuga „Hour/+” saab keetmise temperatuuri suurendada ja nupuga „Min/-“ vähendada.) Seejärel vajutage nuppu „Start”.

Märkus. Keetmise aja ja temperatuuri jaoks on üks nupp. Kui vajutate nuppu „Temperature/time” üks kord, saate muuta keetmise aega. Kui vajutate nuppu veel kord, saate muuta keetmise temperatuuri.

Tühistamine, soojas hoidmine

 • Pärast sisselülitamist on seade ooterežiimis. Kui vajutate  nuppu „Cancel/keep warm”, lülitub seade soojashoidmise režiimi. Märgutuli põleb. Näidikul kuvatakse soojashoidmise aega.
 • Kui vajutate seda nuppu seadistamise ajal, lülitub seade uuesti ooterežiimi.
 • Kui pärast funktsioonide valimist ja nupu „Start” vajutamist vajutate seda nuppu seadme töö ajal, saate valida soojashoidmise funktsiooni pärast keetmise lõppu. Kui soojashoidmise (Keep Warm) märgutuli põleb, siis lülitub seade pärast keetmise lõppu automaatselt soojashoidmisele. Kui soojashoidmise (Keep Warm) märgutuli ei põle, siis pärast keetmise lõppu soojashoidmist ei toimu.
 • Soojashoidmise ajal kuvatakse näidikul selle kestust.
 • Kui vajutate keetli töö ajal nuppu „CANCEL/KEEP WARM” ja hoiate seda 3 sekundit all, lülitub seade OOTEREŽIIMI.

Viitaeg

 • Pärast soovitud funktsiooni valimist vajutage nuppu „Delay”. Nupu „Delay” märgutuli süttib. Seejärel seadke nuppudega „Hour/+” ja „Min/-“ sobiv viitaeg.
 • Viitajaks saab valida 30 minutit kuni 24 tundi.
 • Pärast määratud viitaja möödumist lülitub keetel tööle.

Näiteks, kui soovite lülitada keetli tööle 2 tunni ja 30 minuti pärast, siis vajutage esiteks nuppu „Delay”, muutke seejärel aega nuppudega „Hour/+” ja „Min/-”, kuni näidikul on näit „02:30”. Viitaja arvestamine algab ning 2 tunni ja 30 minuti möödumisel alustab keetel keetmist. 5) Toote nõuetekohane ringlussevõtt.

Programmitabel

Nr

Programm

Aja arvestamine algab

Programmi andmed

1

Supp

Pärast programmi käivitamist

Vaikimisi keeduaeg: 1 tund

Keetmisaega saab valida vahemikus 1–4 tundi, 10-minutise sammuga.

Keetmistemperatuur: 97 ℃

2

Riisi keetmine

Pärast programmi käivitamist

Vaikimisi keetmisaeg: 40 min

Keeduaega saab valida vahemikus 20 minutit kuni 2 tundi, 5-minutise sammuga. Keetmistemperatuur: 115 ℃, programmi lõpu temperatuur 115 ℃+ 5 min

3

Praadimine

Pärast töötemperatuurini jõudmist

Vaikimisi keetmisaeg: 30 min

Keetmisaega saab valida vahemikus 10 minutit kuni 1 tund, 5-minutise sammuga.

Keetmistemperatuuri saab muuta vahemikus 100–160 ℃

4

Pasta

Pärast töötemperatuurini jõudmist

Helisignaal aja arvestamise alguses

Vaikimisi keetmisaeg: 8 min

Keetmisaega saab valida vahemikus 8–20 minutit, 1-minutise sammuga.

Keetmistemperatuur: 105–115 ℃, programmi lõpu temperatuur 140 ℃

5

Kook

Pärast programmi käivitamist

Vaikimisi keetmisaeg: 1 tund

Keetmisaega saab valida vahemikus 30 minutit kuni 3,5 tundi, 10-minutise sammuga.

Keetmistemperatuur: 130 ℃

6

Leib

Pärast programmi käivitamist

Vaikimisi keetmisaeg: 3 tundi, vaikimisi on 1. etapp 2 tundi, 2. etapp 1 tund

Keetmisaega EI SAA MUUTA.

Keetmistemperatuur: 45 ℃ esimesed 2 tundi, 130 ℃ viimane tund

7

Risotto

Pärast programmi käivitamist

Vaikimisi keetmisaeg: 1 tund

Keetmisaega saab valida vahemikus 20 minutit kuni 2 tundi, 5-minutise sammuga.

Keetmistemperatuur: 120–125 ℃, programmi lõpu temperatuur 145–150 ℃

8

Pitsa

Pärast programmi käivitamist

Vaikimisi keetmisaeg: 20 min

Keetmisaega saab valida vahemikus 20 minutit kuni 1 tund, 5-minutise sammuga.

Keetmistemperatuur: 120–160 ℃

9

Hautamine

Pärast programmi käivitamist

Vaikimisi keetmisaeg: 2 tundi

Keetmisaega saab valida vahemikus 1–8 tundi, 30-minutise sammuga.

Keetmistemperatuur: 90 ℃

10

Vein

Pärast programmi käivitamist

Ilma soojashoidmiseta

Vaikimisi keetmisaeg: 12 tundi

Keetmisaega saab valida vahemikus 6–12 tundi, 1-tunnise sammuga.

Keetmistemperatuur: 55 ℃

11

Pelmeenid

Pärast töötemperatuurini jõudmist

Helisignaal aja arvestamise alguses

Vaikimisi keetmisaeg: 15 min

Keetmisaega saab valida vahemikus 8–50 minutit, 1-minutise sammuga.

Keetmistemperatuur: 125 ℃

12

Soojendamine

Pärast programmi käivitamist

Vaikimisi keetmisaeg: 20 min

Keetmisaega saab valida vahemikus 10 minutit kuni 1 tund, 5-minutise sammuga.

Keetmistemperatuur: 115 ℃

13

Kaerahelbepuder

Pärast programmi käivitamist

Vaikimisi keetmisaeg: 5 min

Keetmisaega saab valida vahemikus 5 minutit kuni 1 tund, 5-minutise sammuga.

Keetmistemperatuur: 96 ℃

14

Aeglaselt küpsetamine

Pärast programmi käivitamist

Vaikimisi keetmisaeg: 5 h

Keetmisaega saab valida vahemikus 1–5 tundi, 1-tunnise sammuga.

Keetmistemperatuur: 1. tund 45 ℃, 2. tund 65 ℃, 3. tund 85 ℃, 4. tund 95 ℃

15

Küpsetamine

Pärast programmi käivitamist

Vaikimisi keetmisaeg: 30 min

Keetmisaega saab valida vahemikus 10 minutit kuni 2,5 tundi, 5-minutise sammuga.

Keetmistemperatuur: 145 ℃

16

Aurutamine

Pärast vee keema hakkamist

Vaikimisi keetmisaeg: 30 min

Keetmisaega saab valida vahemikus 10 minutit kuni 1 tund, 5-minutise sammuga.

Keetmistemperatuur: 98–99 ℃

17

Liha

Pärast programmi käivitamist

Vaikimisi keetmisaeg: 6 tundi

Keetmisaega saab valida vahemikus 2–8 tundi, 1-tunnise sammuga.

18

Kohandatud

 

Keetmisaega saab valida vahemikus 5 minutit kuni 9 tundi, 55 minutit
Temperatuuri saab valida vahemikus 35–160 ℃.

 

Soojashoidmine

24 tundi

 

 

Lähtestamine

30 minutit kuni 24 tundi

samm 10 minutit

 

Tehnilised täpsustused
Lisainfo Seadme nr KF-R1150 (puutepaneel)
Pinge 220–240 V vahelduvvool, 50 Hz
Võimsus 700 W
Portsjonite arv 5–10
Mõõdud Maht 5 liitrit
Kauba saadavus kauplustes
MAKSEVÕIMALUSED

Vali maksevõimalis, mis sobib Sulle kõige paremini. Selle tootega pakume sulle järgnevaid makseviise:

Internetipank

Valige nimekirjast pank, millest soovite makset sooritada - teid suunatakse valitud panka - tasuge ostu eest - tellimuse ja makse kinnituseks saadetakse e-maili teel tellimuskinnitus, mille saad soovi korral välja trükkida.. NB! Pärast kauba eest tasumist (pangaülekande tegemist) välju e-panga lehelt vajutades nupule 'Tagasi kaupmehe juurde'.

Kaardimakse

Valige pangakaart, millega soovite makset sooritada ( Mastercard või VISA) - sisestage kaardi vajalikud numbrid - tellimuse ja makse kinnituseks saadetakse e-maili teel tellimuskinnitus, mille saad soovi korral välja trükkida.

Pangakaardiga kauba kohaletoimetamise ajal.

Pangakaardiga saad tasuda kullerile, kes Sulle paki kohale toimetab. Sinuga võetakse ühendust esimesel võimalusel ning täpsustatakse andmed.

ESTO 3 makseviis - ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel mugavat ja kiiret ESTO 3 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks! Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 makseviis ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.

 • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul koos lepingutasuga, loetakse järelmaksuleping edukalt tasutuks ning lõppenuks.
 • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks, lisandub ühekordne lepingutasu.
 • Minimaalne ostukorvi summa ESTO 3 makseviisi kasutamisel on 60 EUR.
 • ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

 • Intress alates 0%
 • Lepingutasu alates 0 eurost
 • Periood kuni 4 aastat

Liisi järelmaks

 • Kiire vastus taotlusele
 • Sissemakse alates 0€
 • Osamakse alates 7€
 • Liisida saab nii üksikuid tooteid kui ka suuremat ostukorvi

Tavatingimused:

  • Intress 19.9% laenusummalt
  • Maksegraafiku pikkus 1 – 24 kuud
  • Lepingutasu 11 eurot

E-poes on makseviisiks Liisi makselink!

 • Lisage tooted ostukorvi
 • Makseviisidest valige Liisi makselink
 • Määrake kuude arv ja tagasimakse kuupäev
 • Allkirjastage mugavalt ja turvaliselt ID kaardi või Mobiili ID-ga

Teenusepakkujaks on Holm Bank AS. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 54,26 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 205 €, lepingu periood 10 kuud, fikseeritud intressimäär 19,9 % laenusummalt aastas, lepingutasu 10€, krediidisumma 205 €, maksete kogusumma 249 € ja tagasimaksete summa 249 €.

Kirjuta kommentaar (3 Hinnang(ud))

5

3 Hinnang(ud)

3 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

E.M.

www.delimano.ee

Lihtsalt kirjutan
Kes kirjutas, et KASUTUSJUHENDIT pole?
On küll, kohe piltide all lehekülje keskel, kliki: Kasutusjuhend >>

Aga mina tehaksin teada, kust valmistamise retsepte saab?

Kasutanud pole, aga tellitud.

Sten

www.delimano.ee

Väga Hea!
Ainuke asi kasutusjuhendi pole. Üldse ei ole isegi Inglisekeeles. Kurb lugu.

Valdo

www.delimano.ee

Väga Hea!
Väga hea ja aega säästev lahendus.