Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Nutribulleti tarvikute komplekt Delimano

Photo
Video
-20%

Tõeliselt asendamatu komplekt igale Nutribulleti omanikule. Komplektis on 2 piluga kaant topside kaasavõtmiseks, 2 sangaga madalat topsi, 1 purustustera. 

Nutribulleti tarvikute komplekt Delimano

Tavahind 29,99 €


Erihind 23,99 €

Teie valik
Helista meile: 6 511 075
Laoseis: 1
Kohe laos saadaval. Tarnime 1 nädala jooksul.
  • Kiirvaade
  • Detailid
  • Tehnilised täpsustused
  • Kauba saadavus kauplustes
Kiirvaade

Tõeliselt asendamatu komplekt igale Nutribulleti omanikule. Komplektis on 2 piluga kaant topside kaasavõtmiseks, 2 sangaga madalat topsi, 1 purustustera. 

Vaata lähemalt
Detailid

Nüüd on igaühe jaoks tops – valmista päris oma Nutriblasti kokteile ja võta need kaasa!

Sinu igapäevase Nutribulleti rutiini mõte on saada veelgi rohkem kasu – asendamatu komplektiga Nutribullet Accessory Kit ei pea sa enam kunagi muretsema, et kaotad ristikujulise lõiketera või kaane. Lisaks on nüüd kõigil pereliikmetel oma tops , nii et võid valmistada päris oma Nutriblasti kokteile ja need välja minnes kaasa võtta!

Säästa aega ja ennast maha loksunud ja üle ääre tilkunud smuuti koristamisest – üheportsjonilisi Nutriblasti kokteile on lihtsam valmistada

0,5 l sangaga madalad topsid on ideaalsed ühe portsjoni Nutriblasti kokteili valmistamiseks. Nüüd saad energia- ja toitainerikast mahla valmistada ja juua, kasutades selleks ühte ja sama topsi, tänu millele säästad aega ja ennast mahaläinud joogi koristamisest. Mugav sang muudab joogi hoidmise lihtsamaks, iseäranis siis, kui liigud!

Mahaloksumise ja tilkumise hoiab ära ja joomise muudab lihtsamaks lihtsasti pealepandav ja lahtivõetav piluga kaas

Mugavad piluga kaaned istuvad hästi madalale topsile, muutes joogi joomise lihtsamaks ja takistades mahaloksumist, kui jooksed väljas või sõidad autoga.

Täiesti uue ja ainulaadse disainiga purustustera ei vaja kunagi teritamist

Koos Magic Bulleti ainulaadse tsüklonliikumisega tekitab täiesti uue ja unikaalse disainiga purustustera veelgi suurema võimsuse, et murda läbi kõvadest seemnetest, tihketest vartest ja tugevast koorest ning pääseda neis peituvate toitaineteni nagu ei kunagi varem. Valmistatud roostevabast terasest, ei vaja teritamist.

Saa oma Nutribulleti energiajoogist suurim kasu

Nutribulleti omanikuna on sinu organismi söödud toidust oluliste vitamiinide ja mineraalide kättesaamise suutlikkuse suurendamine muutunud ilmselt sinu igapäevaseks rutiiniks, milleta sa enam läbi ei saa. Nutribulleti tarvikute komplekt aitab sul saada Nutribulletist kätte maksimum, et lihtsustada sinu igapäevast rutiini ka siis, kui liigud ringi. Ühildub järgmiste seadmetega: Nutribullet, Nutribullet 600 5-osaline komplekt, Nutribullet Pro 9-osaline komplekt.

Tehnilised täpsustused
Kaal 0.68 kg
Mahutavus 2 x 0,5 l
Materjal plastik, roostevaba teras
Kauba saadavus kauplustes
Selles tabelis näete te kaupade saadavust meie esinduskauplustes. Paljude toodete tellimisel võite te valida kohaletoimetamise Top Shop või Dormeo esinduskauplusesse. Selleks valige tellimuse vormistamisel filiaal, kuhu teil on mugavaim kaubale järele tulla. Juhul kui filiaali ei leidu nimekirjas, tähendab see, et kaupa ei ole hetkel võimalik kauplussesse tellimisega vormistada. Palume arvestada, et kaupade tarnimine meie esindusse võib võtta umbes 5 päeva.

Kirjuta kommentaar 1 Ese(t)

5

1 Hinnang(ud)

1 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Külli Plaado

www.delimano.ee

16.12.2016

Nutribulleti Lisatarvikud
Nutribullet on olemas väga hea vaja on ka lisatarvikuid

1 Ese(t)