VALI KATEGOORIA
Meie poed
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Öökull Hoo-Hoo

100 94 13
SKU: 99-1000177824
HETKEL OTSAS
Photo
Video

Dormeo Hoo-Hoo Emotion Öökull on kolm ühes kingitus nii noorele kui vanale, kes ei karda oma tundeid näidata. Iga öökull on pehme mänguasi, padi ja pehme fliistekk või mikrokiust rätik. See on komplekt, millega oled alati valmis väikeseks uinakuks, kallistuseks või mänguks, kus iganes sa ka viibiks

Öökull Hoo-Hoo
0,00 €
Helista meile: 6 511 075
Kiirvaade

Dormeo Hoo-Hoo Emotion Öökull on kolm ühes kingitus nii noorele kui vanale, kes ei karda oma tundeid näidata. Iga öökull on pehme mänguasi, padi ja pehme fliistekk või mikrokiust rätik. See on komplekt, millega oled alati valmis väikeseks uinakuks, kallistuseks või mänguks, kus iganes sa ka viibiks

Vaata lähemalt
Detailid
TASUTA

Hoo-Hoo Öökull värvimisraamat

Vali oma lemmik värvid ja värvi ära oma Hoo-Hoo Öökull! Siin on mõned vihjed, mis võivad sind värvimisel aidata - öökullid on kamuflaažimeistrid ja tüdruk öökullid on tugevamate värvidega. Samuti väljendavad nad oma emotsioone oma tuttidega. Lõbus, kas pole? Nüüd lase oma kreatiivsusel lennata!

Lae alla värvimisraamat

Hoo-Hoo Öökull iga meeleolu jaoks

Tark öökull teab, et enda ja teiste tunnetest arusaamine on iga hea suhte ning õnnelikuma ja edukama elu alus. Nüüd saad sa ise või su lähedane isik näidata oma tundeid kolm-ühes Dormeo Emotion Öökulliga – mänguasi, tekk või rätik ja padi, mis pakuvad mugavust ja rõõmu kõikjal.

Dormeo Emotion Öökull Dormeo Emotion Öökull Dormeo Emotion Öökull Dormeo Emotion Öökull Dormeo Emotion Öökull Dormeo Emotion Öökull

Kolm praktilist otstarvet ühes toredas pakis

Kolm-ühes komplektil on mitu otstarvet ning seetõttu on see ideaalne kingitus ja reisikaaslane. Öökull on

 • rõõmus kaisumänguasi, tuttav nägu ja armastav sõber;
 • padi, et mis tahes kohas veidi tukastada või pakkuda veidi mugavust, näiteks autos või piknikul;
 • pehme fliistekk või mikrokiust rätik, mida on mõnus hoida ja mis hoiab su soojas. Tekk on kõikjal suurepärane väikeseks uinakuks, kui soovid kodust mugavust armsas ja võluvas pakendis. Rätik on kasulik vannitamisajal ja rannas kuivatamiseks.

Teki mõõdud on 130 x 180 cm, rätiku mõõdud on 75 x 130 cm ja iga öökulli pikkus on umbes 33 cm. Nii tekki kui ka rätikut ja ka öökulli saab pesta pesumasinas, et need oleksid värsked ja kenad ka pärast aastatepikkuset armastavat sõprust.

Dormeo Emotion Öökull

Õpi koos sõbraga tundma emotsioone ja värvide tähendus

Laps avastab kasvades maailma ning peab õppima mõistma ka oma tundeid ja seda, kuidas nendega hakkama saada. Dormeo Emotion Öökullid annavad võimaluse avastada tunnete maailma turvaliselt ja lõbusalt. Tutvu nende (ja ka sinu) uute sõprade Dormeo Emotion Öökullide Hoo-Hooga.

 • Dormeo Emotion Öökull

  VÄRVILINE YUPPI-HOO (sisaldab mikrokiust rätik)

  Yuppi-Hoo jaoks on maailm alati täis imesid, mis vaid ootavad avastamist. Yuppi-Hool on kaasas käterätik, mis imab kiiremini vett ja kuivab tõesti ruttu. Koos leiate te kõikjal imesid ja avastate, et kõik võib olla võimalik. Yuppi-Hool on kaasas käterätik, mis imab kiiremini vett ja kuivab tõesti ruttu.

  Vikerkaar on lootuse, hea õnne ja edu sümbol, kuid see võib väljendada ka erinevaid emotsioone. Kuigi iga värv ja emotsioon on erinevad, moodustavad need üheskoos värviküllase, mitmekülgse ja optimistliku maailma.

 • Dormeo Emotion Öökull

  MUST-VALGE DULLY-HOO (sisaldab mikrokiust rätik)

  Dully-Hoo õpetab sulle, et meil kõigil hakkab vahel igav, aga igavusel võib olla ka häid külgi. See innustab loovust ja soodustab kujutlusvõimet. Kui sul on igav. mine koos Dully-Hooga oma sisemaailma ning laske üheskoos oma vaimul rännata ja unistada. Dully-Hool on sees käterätik, mis imab kiiremini vett ja see kuivab tõesti kiiresti.

  Kuigi tumehalli peetakse sageli neutraalseks ja igavaks värviks, on see ka tugev, kindel ja tasakaalukas, sest see on kompromiss musta ja valge vahel. Koos tumedama mustaga muutub see dramaatilisemaks ja salapäraseks.

 • Dormeo Emotion Öökull

  HALL SHOO-SHOO (sisaldab pehme fliistekk)

  Tema on vapper öökull. Ta aitab sul alistada kõik su hirmud ja on eriti julge halbade unenägude korral. Hoia Shoo-Shood öösel oma kaisus ning kui sul tuleb halb unenägu, teeb ta koledat häält ja hirmutab halvad unenäod eemale. Shoo-Shool on sees fliistekk, mis on soe, hoiab soojust ja tundub katsudes pehme.

  Hall värv on liikumatu ja emotsioonitu, kuid ka tugev ja stabiilne, luues rahuliku ja tasakaaluka meeleolu, pakkudes pelgupaika kaootilisest maailmast. See on ajatu ja praktiline värv.

 • Dormeo Emotion Öökull

  KOLLANE YUU-HUU (sisaldab pehme fliistekk)

  Yuu-Hoo on õnnelik öökull. See näeb kõiges head ja nakatab ka sind positiivsusega! Yuu-Hoo meenutab sulle, et enda ümber tuleb kõiges näha head. Kas täna oli päikseline päev? Vahva! Kas said lasteaias kiita? Vahva! Yuu-Hool on sees fliistekk, mis on soe, hoiab soojust ja tundub katsudes pehme.

  Kollane on kõige rõõmsam värv. See väljendab tarkust ja lahkust, sellest õhkub soojust, indu, lusti ja ideid. See mõjutab mälu, motivatsiooni ja tähelepanu ning seeärast sobib seda laste tubades kasutada.

 • Dormeo Emotion Öökull

  ROOSA LOONY-COO (sisaldab pehme fliistekk)

  Loony-Coo on öökull, kes on alati valmis lõbutsema. See kutsub sulle uskumatuid ja naljakaid unenägusid, et anda hoogu su kujutlusvõimele ja ärgata naeratusega. Loony-Coo meenutab sulle, et sa ei tohi kunagi kaotada lapseliku narruse sädet ja et elu peaks alati olema pisut pöörane. Loony-Cool on sees fliistekk, mis on soe, hoiab soojust ja tundub katsudes pehme.

  Roosa mõjub meile füüsiliselt positiivselt. See on lõdvestav ja soe ning mõjub sügavalt rahustavalt. See on psühholoogiliselt tugev värv. See väljendab elusolendite jätkuvust ja naiselikkust.

 • Dormeo Emotion Öökull

  SININE BLU-BLU (sisaldab pehme fliistekk)

  Blu-Blu õpetab sulle, et me oleme kõik vahel kurvad ja sellest pole midagi. Räägi Blu-Bluga, mis sind sellel päeval kurvaks tegi. Su tark sõber teab, et oma mure ära rääkimine tõesti aitab. Siis see kallistab eriti pehmelt ja sa tead, et kõik kurvad hetked mööduvad lõpuks. Blu-Blul on sees fliistekk, mis on soe, hoiab soojust ja tundub katsudes pehme.

  Sinine on loomult külm ja lohutav ning seda soovitatakse kasutada just laste tubades, eriti beebidele, et aidata neil lihtsalt ja rahulikult uinuda.

Emotsionaalse tervise rohke kasu

Uuringud näitavad, et emotsionaalne tervis võib aidata elada õnnelikumalt ja rahulolevamalt. Inimestel, kes tulevad hästi toime oma ja teiste tunnetega, on

 • õnnelikumad ja stabiilsemad suhted;
 • rohkem enesekindlust ja positiivsemad tunded enda ja üldiselt kogu maailma suhtes;.
 • edukamad tulemused tööl ja koolis;.
 • vähem käitumisprobleeme;
 • parem tähelepanu- ja keskendumisvõime.
Dormeo Emotion Öökull

Värvuste mõju lastele

Värvused mõjutavad meie keha toimimist, vaimu ja emotsioone valgusest tekkinud energiaga. Uuringud on näidanud värvuste soodsat mõju aju arengule, loovusele, produktiivsusele ja õppimisele.

Värvused võivad mõjuda erinevalt, põhjustada erutust, rahustada, innustada, tekitada ärevust või pinget ning rahustada. Sellist mõju võib selgemalt märgata lastel, sest ühendused laste ajus moodustuvad kuni nende 5–6aastaseks saamiseni.

Dormeo Emotion Öökull

Ütle tere Dormeo Emotion Väikestele Öökullidele

Igal selle kolm-ühes komplekti liikmel on umbes 16 cm pikkune väike sõber – võluv pehme mänguasi, mis on piisavalt pisike, et kõikjale kaasa võtta, ja alati valmis kallistama. Eks nad ole imelised!

Vaata neid siin

 • Dormeo Emotion Öökull

  Väike Blu-Blu ja Loony-Coo koos kiigel.

 • Dormeo Emotion Öökull

  Väike Yuppi-Hoo ja Dully-Hoo naudivad päeva rannas.

Emotion Öökullid lendasid tuhandete inimeste südameisse

Mõni pildike neist:

 • Dormeo Emotion Öökull
 • Dormeo Emotion Öökull
 • Dormeo Emotion Öökull
 • Dormeo Emotion Öökull
 • Dormeo Emotion Öökull
 • Dormeo Emotion Öökull
Tehnilised täpsustused
Dormeo programm elutuba
Dormeo sari Trends
Materjal 100% polyester
Mõõdud Pleed: 130x180 cm; Öökull: Kõrgus - 33 cm, Laius - 27 cm
Kauba saadavus kauplustes
MAKSEVÕIMALUSED

Vali maksevõimalis, mis sobib Sulle kõige paremini. Selle tootega pakume sulle järgnevaid makseviise:

Internetipank

Valige nimekirjast pank, millest soovite makset sooritada - teid suunatakse valitud panka - tasuge ostu eest - tellimuse ja makse kinnituseks saadetakse e-maili teel tellimuskinnitus, mille saad soovi korral välja trükkida.. NB! Pärast kauba eest tasumist (pangaülekande tegemist) välju e-panga lehelt vajutades nupule 'Tagasi kaupmehe juurde'.

Kaardimakse

Valige pangakaart, millega soovite makset sooritada ( Mastercard või VISA) - sisestage kaardi vajalikud numbrid - tellimuse ja makse kinnituseks saadetakse e-maili teel tellimuskinnitus, mille saad soovi korral välja trükkida.

Pangakaardiga kauba kohaletoimetamise ajal.

Pangakaardiga saad tasuda kullerile, kes Sulle paki kohale toimetab. Sinuga võetakse ühendust esimesel võimalusel ning täpsustatakse andmed.

ESTO 3 makseviis - ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel mugavat ja kiiret ESTO 3 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks! Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 makseviis ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.

 • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul koos lepingutasuga, loetakse järelmaksuleping edukalt tasutuks ning lõppenuks.
 • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks, lisandub ühekordne lepingutasu.
 • Minimaalne ostukorvi summa ESTO 3 makseviisi kasutamisel on 60 EUR.
 • ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

 • Intress alates 0%
 • Lepingutasu alates 0 eurost
 • Periood kuni 4 aastat

Liisi järelmaks

 • Kiire vastus taotlusele
 • Sissemakse alates 0€
 • Osamakse alates 7€
 • Liisida saab nii üksikuid tooteid kui ka suuremat ostukorvi

Tavatingimused:

  • Intress 19.9% laenusummalt
  • Maksegraafiku pikkus 1 – 24 kuud
  • Lepingutasu 11 eurot

E-poes on makseviisiks Liisi makselink!

 • Lisage tooted ostukorvi
 • Makseviisidest valige Liisi makselink
 • Määrake kuude arv ja tagasimakse kuupäev
 • Allkirjastage mugavalt ja turvaliselt ID kaardi või Mobiili ID-ga

Teenusepakkujaks on Holm Bank AS. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 54,26 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 205 €, lepingu periood 10 kuud, fikseeritud intressimäär 19,9 % laenusummalt aastas, lepingutasu 10€, krediidisumma 205 €, maksete kogusumma 249 € ja tagasimaksete summa 249 €.

Kirjuta kommentaar (10 Hinnang(ud))

4,7

13 Hinnang(ud)

1-10 of 13

Page:
 1. 1
 2. 2

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

KALEV

www.dormeo.ee

Öökull
Meile meeldivad need öö millise perekond kingisime väikestele ja nüüd on lisandumas veel öö mulle meie perre oleme väga väga rahul ootame kaebusega kuna uusi tuleb.

KALEV

www.dormeo.ee

Öökull
Meile meeldivad need öö millise perekond kingisime väikestele ja nüüd on lisandumas veel öö mulle meie perre oleme väga väga rahul ootame kaebusega kuna uusi tuleb.

RoyalGala

www.dormeo.ee

Öökull
Minu tütreke väga rahul! Mõnusalt suur ja milline pleed! Suurepärane!
Aitäh, et soetasite meie toote, meeldivat kasutamist.

ASTA

www.dormeo.ee

Kollane öökull ja tekk
Lapselapsele väga meeldis, pehme öökullike ja tekk ka.
Aitäh, et soetasite meie toote ja meeldivat kasutamist.

mamma

www.dormeo.ee

Öökull
Minu lapselapsele väga meeldis. Nii pehme ja armas!
Aitäh, et soetasite meie toote endale ning suurepärast kasutamist Teile!

Ellekas

www.dormeo.ee

Tere.
Olen väga rahul
Täname Teid tagasiside eest ning on hea kuulda, et olete öökulliga rahul!

Stella

www.dormeo.ee

öökull + tekk
Laps on väga rahul. Mõnus pehme tegelane ja mõnus tekk.
Aitäh, et soetasite meilt toote ning meeldivat kasutamist Teile!

Kolla

www.dormeo.ee

ÖÖKULL KOLLA
Väga toredad ja pehmed
Aitäh tagsiside eest! Meeldivat kasutamist!

tiu

www.dormeo.ee

öökull
Mõnusad ja pehmed tegelased.
Aitäh Teile tagsiside eest!

Sulev

www.dormeo.ee

Öökull HOO_HOO
Mulle meeldib ja loodan , et see meeldib ka lapselapsele . Me kingime selle talle sünnipäevaks , mis on õigepea .
Väga hea kuulda, et ka Teile toode meeldib, imelist kasutamist Teile!