Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Öökull Hoo-Hoo

100 100 2
SKU: 99-1000177824
Photo
Video
Hitt

Dormeo Hoo-Hoo Emotion Öökull on kolm ühes kingitus nii noorele kui vanale, kes ei karda oma tundeid näidata. Iga öökull on pehme mänguasi ja padi koos pehme fliisist pleediga, see on komplekt, millega oled alati valmis väikeseks uinakuks, kallistuseks või mänguks, kus iganes sa ka viibiks.

Ainult 14-18.05 kogu kaup lisaks 5% soodsam. Allahindlus rakendub ostukorvis!
Öökull Hoo-Hoo
19,99 €
Club5*: 17,99 €
Tarneinfo saamiseks valige variant.
Helista meile: 6 511 075
Kiirvaade

Dormeo Hoo-Hoo Emotion Öökull on kolm ühes kingitus nii noorele kui vanale, kes ei karda oma tundeid näidata. Iga öökull on pehme mänguasi ja padi koos pehme fliisist pleediga, see on komplekt, millega oled alati valmis väikeseks uinakuks, kallistuseks või mänguks, kus iganes sa ka viibiks.

Vaata lähemalt
Detailid

Iga tuju Hoo-Hoo öökull

Tark öökull teab, et oma ja teiste tunnetest arusaamine on iga hea suhte aluseks ja toob õnnelikuma, edukama elu. Nüüd saad sina või sinule kallis inimene kinkida kallistusi koos kolm ühes Dormeo Hoo-Hoo Emotion Öökulliga, mänguasi, pleed ja padi, mugavus ja lõbus tuju kõikjal kus viibid.

Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl

Kolm praktilist toodet ühes lõbusas pakendis.

Kolm ühes kasutusvõimalust, ideaalne kingitus ja reisikaaslane. Öökull on:

 • Armas, pehme mänguasi, tuttav ja kallis sõber.
 • Padi uinakuteks igal pool või siis kui on vaja natuke lisamugavust, autos või piknikul.
 • Pehme, fliisist pleed, mõnus katsuda ja hoiab sind soojas. Parim uinakuks ja kõikjal, kus soovid kodust mugavust armsas võluvas pakendis.

Pleed on suuruses 130x180 cm , iga öökull on umbes 26 cm kõrge. Nii pleed kui öökull on masinas pestavad ja nii on nad värsked ja ilusad ka aastate pärast.

Dormeo Emotion Owl

Õpime tunnete kohta koos sõbraga

Laps õpib tunnetest arusaama ja kuidas nendega hakkama saada. Dormeo Emotion Öökull annab neile võimaluse avastada tunnetemaailma turvaliselt ja lõbusalt. Õpi tundma oma uusi sõpru, Dormeo Hoo-Hoo Emotion Öökullid.

 • Dormeo Emotion Owl

  HALL SHOO-SHOO

  SHOO-SHOO on väga vapper öökull. Ta aitab võita kõik hirmud ja on eriti julge halbade unenägude peletaja. Hoia SHOO-SHOO öösel oma kaisus ja kui sa juhuslikult näed halba und, teeb öökull hirmsat häält ja ajab kõik koledad unenäod minema. SHOO-SHOO kaitseb sind ja temaga on turvaline olla.

 • Dormeo Emotion Owl

  KOLLANE YUU-HUU

  YUU-HUU on õnnelik öökull. Ta näeb head kõikjal ja tema positiivsus hakkab ka sulle külge! YUU-HUU tuletab sulle meelde kuidas näha head kõikjal enda ümber …kas täna oli päikseline päev? Juhhuu! Kas sin kiideti lasteaias? Juhhuu! Kas sa naeratasid täna vähemalt 5 korda? Juhhuu, oled tubli! YUU-HUU aitab sul silmad kinni näha maailmas kõike, mille pärast õnnelik olla.

 • Dormeo Emotion Owl

  ROOSA LOONY-COO

  LOONY-COO on öökull, kes on alati valmis nalja tegema ja lõbutsema. Ta teeb kõik selleks, et sa ei igavleks ühelgi õhtul. Ta kutsub naljakad ja lahedad unenäod sinu juurde, nii, et sa ärkad alati naeratusega näol. LOONY-COO, lahedad unenäod on siin, et jääda!LOONY-COO tuletab sulle meelde, et mitte kunagi ei tohiks kaotada oma lapselikku meelt ning, et elus peab alati olema natuke LOONY-COO lõbu ja lusti!

 • Dormeo Emotion Owl

  SININE BLU-BLU

  BLU-BLU õpetab sulle, et me kõik oleme aegajalt natuke kurvameelsed ja see on OK. Räägi BLU-BLU öökullile sellest, mis iganes tegi sind kurvaks, sinu tark sõber teab, et sellest rääkimine alati aitab. Siis ta kallistab sind hellalt ja ja sa tead, et kõik need natuke kurvad hetked on lõpuks möödas.

 • Dormeo Emotion Owl

  PUNANE LOVE-YOU

  See punane Öökull on heasüdamlik kallistaja, kes jagab armastust, motiveerib ja enesekindel nagu ta on - annab enesekindlust kõigile, kes on natuke häbelikud. nagu me kõik aegajalt oleme. Hoides Love-You öökulli oma kõrval, saad rohkem jõudu, energiat ja armastust. Ära unusta kogu seda armastust ka teistega jagada.

 • Dormeo Emotion Owl

  LILLA GRU-GRU

  Sinu sõber Gru-Gru on siin, et austada sinu tundeid ja aktsepteerida ja lubada sinu viha. Sest on täiesti normaalne tunda ennast mõnikord vihasena, väsinud või ärevil olevana. Räägi Gru-Gru öökullile, mis on selle põhjuseks, siis kallista, kuula head lugu ja tukasta veidi. Kui me jagame oma tundeid ja puhkame, siis aitab see meil paraneda ja ennast taas iseendana tunda.

Emotsionaalne tervis

Uuringud näitavad, et hea emotsionaalne tervis aitab elada õnnelikumat, täisväärtuslikumat elu. Inimes, kes oskavad hakkama saada oma ja ka teiste emotsioonidega on:

 • Õnnelikumad ja omavad stabiilseid suhteid.
 • Enesekindlad ja omavad rohkem positiivseid mõtteid nii enda kui kogu maailma kohta.
 • Saavad koolis paremini hakkama.
 • Neil on vähem käitumisprobleeme.
 • Parem tähelepanuvõime ja keskendumine.
Dormeo Emotion Owl

Värvide mõju lastele

Värvid mõjutavad keha, mõistust ja emotsioone valguse poolt toodetud energiaga. Uuringud näitavad värvide mõju ja kasulikkust aju arengus, loomingulisuses, efektiivsuses ja õppimisvõimes. Värvide mõju võib olla erinev: põhjustab ärevust, toob rahu, annab inspiratiooni, tõstab ärevustunnet või rahustab. Seda mõju on võimalik täheldada just lastel, sest ühendused ajus ei ole veel lõplikud ja arenevad välja alles 5.-6. eluaastaks.

Vaata, mis arengut võid oodata, kui laps on ümbritsetud Dormeo Emotion Öökullide värvidega.

Dormeo Emotion Owl

KOLLANE on kõige rõõmsam värv. Ta esindab tarkust ja headust, kiirgab soojust, rõõmu, entusiasmi, lõbu ja inspiratsiooni. Kollane on suhteliselt hele värv, millel on ka värskendav mõju.Kuna ta mõjutab ka mälu, motivatsiooni ja tähelepanu, siis sobib to kasutamiseks just lastetubades. Kuigi selle värvi rohke kasutamine võib põhjustada tundlikkust ja ärrituvust.

Dormeo Emotion Owl

ROOSA mõjutab meid positiivselt. Ta rahustab ja soojendab ja omab sügavalt lõõgastavat mõju. Psühholoogiliselt on see tugev värv. Ta esindab elu kestvust ja ka naiselikkust.Ära kasuta liiga plaju roosat värviv kuna ta võib nii olla väsitav ja üleolev. Kui kasutada seda värvi lapse toas, kes on väga arg, tagasihoidlik ja introvertne, võib väga roosa tuba seda veelgi süvendada. Samas väiksemas koguses kasutatuna annab ta soojust ja rahu.

Dormeo Emotion Owl

SININE on külm värv, millel on rahustav toime ja seda võib kasutada rahulikult väga aktiivsete ja elavate laste tubades: madaldab kehatemperatuuri, vererõhku ja pulsisagedust, toob rahulolu, avaruse ja heaolu tunde.Seda soovitatakse sageli kasutamiseks lastetubades ja lasteaedades, sinine aitab väikestel lastel lihtsalt ja rahulikult magama jääda.

Dormeo Emotion Owl

Puhas HALL on ainuke värv, millel ei ole otseseid psühholoogilisi omadusi. See on külm, neutraalne ja tasakaalustatud värv, kuid on samas natuke tundetu ja sünge – tavaliselt seostatakse omadustega nagu tolmune, määrdunud, igav, samuti ka ametlik, konservatiivne ja tark.Kuna hall värv on tundetu ja emotsioonivaba, on ta stabiilne ja tugev, loob rahu ja eneseteadlikkuse tunde, vabanemine kaootilisest maailmast. See on ajatu ja praktiline värv.

Dormeo Emotion Owl

PUNANE on domineeriv värv ja tal on stimuleeriv mõju visuaalsele aktiivsusele ja autonoomse närvisüsteemi funktsioonidele. Punane tõmbab tähelepanu ja muudab teiste värvide mõju.Ärge kasutage punast värvi lastetoas, sest lapsed võivad sellises toas tunda end pinges ja agressiivselt.

Dormeo Emotion Owl

LILLA oma erinevates toonides sümboliseerib haprust, elegantsi ja rikkust, kuid osad toonid võivad olla ka häirivad. See värv stimuleerib seda aju osa, mis on seotud loovusega. Samas on tal rahustav mõju.Lillat võib vabalt kasutada lastetoas, nagu ka teismeliste tüdrukute tubades, et parandada nende akadeemilisi oskusi. Lilla soodustab füüsilist ja vaimset rahulikkust, seega võib teda kasutada hüperaktiivsete laste tubades.

Tervitame Dormeo Emotion Väikeseid Öökulle

Kõik 3-in1- komplekti omavad ka umbes 16 cm kõrgused väikesed sõbrad, võluvad ja pehmed mänguasjad, piisavalt pisikesed, et neid igale poole kaasa võtta ja alati on valmis väikeseks kallistuseks. Kas nad ei ole võluvad?

 • Dormeo Emotion Owl
 • Dormeo Emotion Owl
 • Dormeo Emotion Owl
Tehnilised täpsustused
Dormeo programm elutuba
Materjal 100% polyester
Mõõdud Pleed: 130x180 cm; Öökull: Kõrgus - 33 cm, Laius - 27 cm
Kauba saadavus kauplustes

Selles tabelis näete te kaupade saadavust meie esinduskauplustes. Paljude toodete tellimisel võite te valida kohaletoimetamise Top Shop või Dormeo esinduskauplusesse. Selleks valige tellimuse vormistamisel filiaal, kuhu teil on mugavaim kaubale järele tulla. Juhul kui filiaali ei leidu nimekirjas, tähendab see, et kaupa ei ole hetkel võimalik kauplussesse tellimisega vormistada. Palume arvestada, et kaupade tarnimine meie esindusse võib võtta umbes 5 päeva.

* Enne kaupluse külastamist palume täpsustada toote olemasolu, võttes ühendust meie klienditeenindusega või kontakteerudes kauplusega.

MAKSEVÕIMALUSED

Vali maksevõimalis, mis sobib Sulle kõige paremini. Selle tootega pakume sulle järgnevaid makseviise:

Internetipank

Valige nimekirjast pank, millest soovite makset sooritada - teid suunatakse valitud panka - tasuge ostu eest - tellimuse ja makse kinnituseks saadetakse e-maili teel tellimuskinnitus, mille saad soovi korral välja trükkida.. NB! Pärast kauba eest tasumist (pangaülekande tegemist) välju e-panga lehelt vajutades nupule 'Tagasi kaupmehe juurde'.

Kaardimakse

Valige pangakaart, millega soovite makset sooritada ( Mastercard või VISA) - sisestage kaardi vajalikud numbrid - tellimuse ja makse kinnituseks saadetakse e-maili teel tellimuskinnitus, mille saad soovi korral välja trükkida.

Pangakaardiga kauba kohaletoimetamise ajal.

Pangakaardiga saad tasuda kullerile, kes Sulle paki kohale toimetab. Sinuga võetakse ühendust esimesel võimalusel ning täpsustatakse andmed.

Liisi järelmaks

 • Kiire vastus taotlusele
 • Sissemakse alates 0€
 • Osamakse alates 7€
 • Liisida saab nii üksikuid tooteid kui ka suuremat ostukorvi

Tavatingimused:

  • Intress 19.9% laenusummalt
  • Maksegraafiku pikkus 1 – 24 kuud
  • Lepingutasu 11 eurot

E-poes on makseviisiks Liisi makselink!

 • Lisage tooted ostukorvi
 • Makseviisidest valige Liisi makselink
 • Määrake kuude arv ja tagasimakse kuupäev
 • Allkirjastage mugavalt ja turvaliselt ID kaardi või Mobiili ID-ga

Teenusepakkujaks on Holm Bank AS. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 54,26 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 205 €, lepingu periood 10 kuud, fikseeritud intressimäär 19,9 % laenusummalt aastas, lepingutasu 10€, krediidisumma 205 €, maksete kogusumma 249 € ja tagasimaksete summa 249 €.

Kirjuta kommentaar (2 Reviews)

5

2 Hinnang(ud)

2 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Mari

www.dormeo.ee

ÖÖKULLID
Ma arvan,et minu lapselapsed on väga õnnelikud sellise jõulukingi eest.

Jaana

www.topshop.ee

Öökull
Öökull väga meeldib lapsele ja kannab seda igalpool kaasas. Uus lemmik mänguasi ilma milleta ei lähe kuhugi..