Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Elu

1-10 of 122

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 13
 • Milliseid toite eri tähemärgid armastavad

  Milliseid toite eri tähemärgid armastavad

  Kas oled tihti külalisi oodates nõutu, sest sa ei tea, mida neile pakkuda? Kas sa kardad, et su toidud ei meeldi neile? Tegelikult on sul ainult vaja nende tähemärke teada ja siis on neile väga lihtne midagi valmistada.

  Loe rohkem 
 • Suur sügishoroskoop 2018

  Suur sügishoroskoop 2018

  Praegused sügisilmad ei ole meid just päikesega rõõmustanud. Aga loe oma horoskoop läbi ja vaata, mida lubab aasta 2018 sügisennustus sulle nii raha, suhete, töö ja eraelu suhtes. Vaata, kas sind ootab ees rahasadu või piinled hoopis kuivas nii raha kui ka suhete valdkonnas.

  Loe rohkem 
 • Unusta uusaastalubadused – sügislubadused on moes

  Unusta uusaastalubadused – sügislubadused on moes

  Kindlasti oled kuulnud uusaastalubadustest ning tõenäoliselt oled neid ka ise nii mõnigi kord andnud, kuid lõpuks neist mitte eriti edukalt kinni pidanud. Aasta algus on tegelikult lubadusteks halb aeg, sest sel ajal on palju piiranguid, näiteks kehv ilm, rahapuudus (kingituste ostmise tõttu) ning säärasest verstapostist möödumisega kaasnevad pinged.

  Loe rohkem 
 • 5 kõige ülemuslikumat sodiaagimärki

  5 kõige ülemuslikumat sodiaagimärki

  Mõned inimesed on teistest ülemuslikumad ning see võib olla seotud nende sodiaagimärkidega. Kas tahaksid teada, missugused viis sodiaagimärki on kõige ülemuslikumad?
  Enne kui alustame, soovime, et teaksid: ehkki ülemuslik iseloom võib mõnikord olla teiste jaoks ebameeldiv, ei ole see tingimata halb. Ülemuslikud inimesed teavad, mida nad elult tahavad, ja suudavad asju korda saata paremini kui enamik teistest inimestest. Just ülemuslikud inimesed on need, kes viivad maailmas ellu tähtsaid muudatusi. Seega pea alati silmas, et kõige ülemuslikumate sodiaagimärkide loetellu kuulumisega kaasnevad ka teatud eelised… Jää ülemuslikuks!

  Loe rohkem 
 • Mida ütleb sinu aluspesu värv sinu isiksuse kohta?

  Mida ütleb sinu aluspesu värv sinu isiksuse kohta?

  Mis värvi aluspesu kannad kõige sagedamini? Musta, valget, ehk punast või isegi roosat? Selle küsimuse vastuses võib peituda midagi enamat kui vaid sinu lemmikvärv – sinu aluspesu värv ütleb nii mõndagi ka sinu isiksuse ja hetke emotsionaalse seisundi kohta. Kas oled valmis enda kohta midagi uut teada saama?

  Loe rohkem 
 • Suvehoroskoop 2018: Kui kuumaks kujuneb Sinu suvi?

  Suvehoroskoop 2018: Kui kuumaks kujuneb Sinu suvi?

  Suvi tuleb kuum, selles pole kahtlustki (see on ju suvi!), ent tähtis küsimus on hoopis see, kas ka sinu elu muutub sama kuumaks. Kas sind on sel suvel ees ootamas tuline romanss? Pööraseid seiklusi täis päevad? Või ehk läheb tööl palavaks (ja mitte ainult kõrge temperatuuri pärast)? Vaatame, mida ütlevad tähed sinu suveelu kohta sinu sodiaagimärgi põhjal…

  Loe rohkem 
 • 8 põhjust, miks Sa pead sel suvel surfamist proovima

  8 põhjust, miks Sa pead sel suvel surfamist proovima

  Surfamine on sageli paljude inimeste tahan-seda-kindlasti-teha-nimekirjas. Miks? Sest see on lihtsalt nii lahe! Tunnista, et oled isegi mõelnud ühel hetkel oma elus surfamist õppida. See suvi on ideaalne võimalus see plaan lõpuks teoks teha. Kas sa pole ikka veel täiesti veendunud? Meil on kaheksa suurepärast põhjust, miks sa peaksid just sel suvel lõpuks surfamisega pihta hakkama. Kas oled valmis lainete valitsejaks saama?

  Loe rohkem 
 • Kevadhoroskoop 2018: Mida lubavad tähed Sulle kevade lõpuks?

  Kevadhoroskoop 2018: Mida lubavad tähed Sulle kevade lõpuks?

  Pärast pikka ja külma talve on kevad lõpuks kohal! Teie ootused on suured ja peaksidki olema, kuid küsimus on selles, kas saatusel on teiega samad plaanid. Vaatame kohe järele! Järgnevalt saate lugeda, mida tähtede seis teie kevade kohta paljastab.

  Loe rohkem 
 • Sisekujundajate 10 kõige nutikamat ja salajasemat nippi

  Sisekujundajate 10 kõige nutikamat ja salajasemat nippi

  Teate ju seda tunnet, kui teatud kodud näevad välja lihtsalt hämmastavad? Kas olete kunagi sisenenud uue sõbra elutuppa ja tundnud puhast kadedust tema imelise sisekujunduse üle? Kas olete kunagi üritanud oma kodu ümber kujundada, kuid ebaõnnestusite selles täielikult? Uurisime parimatelt sisekujundajatelt, millised on kõige kasulikumad nipid, mida nad oma töös tarvitavad ‒ ja nad paljastasidki kõik oma saladused …

  Loe rohkem 
 • 10 viisi, kuidas oma õnnelik elu ära rikkuda

  10 viisi, kuidas oma õnnelik elu ära rikkuda

  Jah, tõsi ta on. Me kõik mängime vahel oma õnnega ja seame selle ohtu ‒ sageli oleme just meie ise oma õnnetuses süüdi. Kas tahate teada, kuidas oma õnnega päev päeva järel mängida ja lõpuks oma terve elu ära rikkuda?

  Loe rohkem 

1-10 of 122

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 13