VALI KATEGOORIA
Meie poed
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

1-10 of 125

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 13
 • Kuidas eelistab sinu tähemärk pühasid veeta

  Mida sulle meeldib pühade ajal teha? Kas oled mõelnud, et see ei sõltu ainult sinust? Sinu sünnihetke tähtkujul on samuti selle kohta midagi öelda. Kui sa ei tea, mida tänavu pühade ajal ette võtta, on meil mõned soovitused, mis sulle kindlasti meeldivad – lõpuks oled sa just nende tegevuste jaoks sündinud!

 • Mida ütlevad tähed 2019. aasta suve kohta?

  Loomulikult tuleb palju päikesepaistet. Aga kuidas on lood kõigi muude tähtsate asjadega su elus – armastus, suhted teistega, töö, raha ja tervis? Vaatame, mida näitavad tähed su suvise elu kohta päikesemärkide järgi.

 • Suur kevadhoroskoop 2019

  Loodus ärkab, linnud laulavad, päevad lähevad soojemaks – kevad on käes! Mida ütlevad tähed su elu kohta kevadel? Kas su elu on ka sama kaunis, kui õide puhkev loodus su ümber? Vaatame ...

 • Milliseid toite eri tähemärgid armastavad

  Kas oled tihti külalisi oodates nõutu, sest sa ei tea, mida neile pakkuda? Kas sa kardad, et su toidud ei meeldi neile? Tegelikult on sul ainult vaja nende tähemärke teada ja siis on neile väga lihtne midagi valmistada.

 • Suur sügishoroskoop 2018

  Praegused sügisilmad ei ole meid just päikesega rõõmustanud. Aga loe oma horoskoop läbi ja vaata, mida lubab aasta 2018 sügisennustus sulle nii raha, suhete, töö ja eraelu suhtes. Vaata, kas sind ootab ees rahasadu või piinled hoopis kuivas nii raha kui ka suhete valdkonnas.

 • Unusta uusaastalubadused – sügislubadused on moes

  Kindlasti oled kuulnud uusaastalubadustest ning tõenäoliselt oled neid ka ise nii mõnigi kord andnud, kuid lõpuks neist mitte eriti edukalt kinni pidanud. Aasta algus on tegelikult lubadusteks halb aeg, sest sel ajal on palju piiranguid, näiteks kehv ilm, rahapuudus (kingituste ostmise tõttu) ning säärasest verstapostist möödumisega kaasnevad pinged.

 • 5 kõige ülemuslikumat sodiaagimärki

  Mõned inimesed on teistest ülemuslikumad ning see võib olla seotud nende sodiaagimärkidega. Kas tahaksid teada, missugused viis sodiaagimärki on kõige ülemuslikumad?
  Enne kui alustame, soovime, et teaksid: ehkki ülemuslik iseloom võib mõnikord olla teiste jaoks ebameeldiv, ei ole see tingimata halb. Ülemuslikud inimesed teavad, mida nad elult tahavad, ja suudavad asju korda saata paremini kui enamik teistest inimestest. Just ülemuslikud inimesed on need, kes viivad maailmas ellu tähtsaid muudatusi. Seega pea alati silmas, et kõige ülemuslikumate sodiaagimärkide loetellu kuulumisega kaasnevad ka teatud eelised… Jää ülemuslikuks!

 • Mida ütleb sinu aluspesu värv sinu isiksuse kohta?

  Mis värvi aluspesu kannad kõige sagedamini? Musta, valget, ehk punast või isegi roosat? Selle küsimuse vastuses võib peituda midagi enamat kui vaid sinu lemmikvärv – sinu aluspesu värv ütleb nii mõndagi ka sinu isiksuse ja hetke emotsionaalse seisundi kohta. Kas oled valmis enda kohta midagi uut teada saama?

 • Suvehoroskoop 2018: Kui kuumaks kujuneb Sinu suvi?

  Suvi tuleb kuum, selles pole kahtlustki (see on ju suvi!), ent tähtis küsimus on hoopis see, kas ka sinu elu muutub sama kuumaks. Kas sind on sel suvel ees ootamas tuline romanss? Pööraseid seiklusi täis päevad? Või ehk läheb tööl palavaks (ja mitte ainult kõrge temperatuuri pärast)? Vaatame, mida ütlevad tähed sinu suveelu kohta sinu sodiaagimärgi põhjal…

 • 8 põhjust, miks Sa pead sel suvel surfamist proovima

  Surfamine on sageli paljude inimeste tahan-seda-kindlasti-teha-nimekirjas. Miks? Sest see on lihtsalt nii lahe! Tunnista, et oled isegi mõelnud ühel hetkel oma elus surfamist õppida. See suvi on ideaalne võimalus see plaan lõpuks teoks teha. Kas sa pole ikka veel täiesti veendunud? Meil on kaheksa suurepärast põhjust, miks sa peaksid just sel suvel lõpuks surfamisega pihta hakkama. Kas oled valmis lainete valitsejaks saama?