Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Elu

101-110 of 125

 • Kuidas säästa?

  Kuidas säästa?

  Me kõik teame, et elu muutub üha kallimaks.Sama  summa teenimiseks peame töötama rohkem ja toiduainete hinnad tõusevad. Seepärast  on viimane aeg finantsid üle vaadata!

  Loe rohkem 
 • Kuidas saada tõhusaks ja edukaks juhiks

  Kuidas saada tõhusaks ja edukaks juhiks

  Kindlasti tunned vähemalt ühte edukat inimest, juhti, kelle äri sujub – alluvad hindavad ja kliendid usaldavad teda ning tema äri on edukas. Kui arvad, et tema oskused on kaasa sündinud, eksid rängalt.

  Loe rohkem 
 • Tõlgendades unenägusid rottidest

  Tõlgendades unenägusid rottidest

  Unenäod rottidest sümboliseerivad kahtlust, süümepiinu ja kadedust. Ehk oled teinud midagi, mille üle sa uhke ei ole, ja see koormab sind...

  Loe rohkem 
 • Kuidas me oma immuunsüsteemi hävitame?

  Kuidas me oma immuunsüsteemi hävitame?

  Elustiil ja valed arusaamad tervisest hävitavad iga päev süstemaatiliselt meie immuunsüsteemi. Vaatame, mida me oma "mitte-kahtlustava" immuunsüsteemiga teeme.

  Loe rohkem 
 • Kümme populaarseimat multifilmi

  Kümme populaarseimat multifilmi

  Multifilmid pole enam endised. Kas vaatad mõnikord oma lapsega multifilme? Sulle võivad need tobedad tunduda ning ehk mõtled, milliseid multifilme sa ise kunagi vaatasid? Kui vastasid jaatavalt, siis loe nostalgia mõttes seda artiklit.

  Loe rohkem 
 • Ära ole õnnelik. Ära ole õnnetu.

  Ära ole õnnelik. Ära ole õnnetu.

  Õnnelik olla on moes. Lugedes raamatuid, arvamusi või blogisid, jääb mulje, nagu oleks inimesi haaranud uus "haigus" - eneseleidmise ja selle kaudu õnnelikuks saamise haigus.

  Loe rohkem 
 • Laste ja teismeliste uni

  Laste ja teismeliste uni

  Kas sinu lapsele meeldib õhtuti kaua üleval olla? Toome välja veel ühe põhjuse, miks peaksid kontrollima tema und ja puhkeaega. Nii väikelapsed kui ka teismelised vajavad palju und. Vähem kui kaheksa tundi magamist võib nende ainevahetuse tõsiselt ohtu seada ning nende isu mõjutada.

  Loe rohkem 
 • Kuidas käituda, kui politseipatrull sind peatab

  Kuidas käituda, kui politseipatrull sind peatab

  Reeglitest ja seadustest lugu pidavad inimesed puutuvad politseinikega harva kokku. Tavalised inimesed räägivad nendega vaid siis, kui nad on kuriteo ohvrid või kui neid liiklusrikkumise tõttu peatatakse.

  Loe rohkem 
 • Uutmoodi kodu

  Uutmoodi kodu

  Kodul on su elus mitmeid funktsioone.  See on koht, mis annab sulle varju ilmastiku eest, pakub kaitset ja omaetteolemist. Samuti on ta koht, kus saad lõdvestuda ja olla tõeliselt sina ise. Kodu võib olla ka „lõuendiks“ su eneseväljendusele. Kõige sügavamas tähenduses on su isiklik ruum teravalt täpne peegel su alateadlikele ihadele, lootustele, hirmudele ja unistustele. Millest räägib sinu kodu? 

  Loe rohkem 
 • Vabatahtlik töö

  Vabatahtlik töö

  Heades tegudes peegeldub inimhing. Lahkus, siiras naeratus, kuulav kõrv ning soojus on asjad, mis inimesi rikastavad. Need on asjad, mis teevad meist inimesed, ning mis veelgi tähtsam – need teevad meist head inimesed.

  Loe rohkem 

101-110 of 125