Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Elu

21-30 of 125

 • Viis head nippi, kuidas 2016. aastal lõpuks väljateenitud palgatõus kätte saada

  Viis head nippi, kuidas 2016. aastal lõpuks väljateenitud palgatõus kätte saada

  Uus aasta on ju parim aeg uuteks algusteks? Ja eelmise aasta viimastel kuudel tegid sa ju ka kõvasti tööd? Nii et miks ei ole sinu pingutusi veel edutamisega tasutud? Seda me ei tea, küll aga teame, kuidas sa saad suurendada oma võimalusi 2016. aastal lõpuks väljateenitud palgatõus kätte saada.

  Loe rohkem 
 • Seitse lõbusat viisi jaanuariigavuse peletamiseks

  Seitse lõbusat viisi jaanuariigavuse peletamiseks

  Vau! Detsember oli nii põnev! Kuid nüüd on jõulud, uusaasta, lugematud peod ja tähistamised koos sõprade ja perega selja taha jäänud ning uue aasta algus on, nagu tavaliselt, veidi aeglane ja igavavõitu.

  Loe rohkem 
 • Viis uusaastalubadust, mille peale niisama lihtsalt ei tulekski

  Viis uusaastalubadust, mille peale niisama lihtsalt ei tulekski

  Tahan kaalus alla võtta. Tahan rohkem sporti teha. Tahan suitsetamise maha jätta. Kõlab hästi, kuid kas poleks parem tänavuste uusaastalubadustega oma elu ka päriselt muuta?

  Loe rohkem 
 • Kas iga-aastane jaanuaripankrot on su surmani ära tüüdanud?

  Kas iga-aastane jaanuaripankrot on su surmani ära tüüdanud?

  Detsember on imeline kuu: sul on aega mitte millegi tegemiseks, käid paljudel pidudel ja sööd kõvasti head toitu. Siis veel reisid, kingitused, palju-palju jooke... ja enne, kui isegi aru saad, on käes jaanuar ja ka täielik pankrot.

  Loe rohkem 
 • Musta reede kummalised lood

  Musta reede kummalised lood

  Kas oled kuulnud midagi mustast reedest? See on USAs tähistatava tänupüha järgne reede ja see märgib jõuluaegse ostuaja mitteametlikku algust. Suured rahvahulgad kaubanduskeskustes on muidugi musta reede tavapärane tunnus, kuid rahvamurd ei ole kaugeltki kõige hullem asi, mida sellel päeval näha võib.

  Loe rohkem 
 • Kogu pere tervislik ja aktiivne sügisene elustiil

  Kogu pere tervislik ja aktiivne sügisene elustiil

  Enamik teist on ilmselt nõus, et pole midagi paremat kui veeta oma päevad aktiivselt või olla koos perega. Sel sügisel võiksid need kaks asja ühendada ja muuta tänavuse sügise elu parimaks. Alljärgnevalt mõned nipid, kuidas tervise eest hoolitseda, veetes samas aega oma kõige lähedasemate ja kallimatega.

  Loe rohkem 
 • Kaheksa kooliedu saladust

  Kaheksa kooliedu saladust

  Sügis on jälle käes ja ühes sellega ka uus õppeaasta! Pole tähtis, kas tagasi koolipinki läheb su laps või hoopis sa ise võtad koolitee taas jalge alla, igal juhul ootab uuel kooliaastal ees palju proovilepanevat. Võib-olla tahaksid teada kaheksat saladust, mis võivad parandada sinu või su laste õppeedukust?

  Loe rohkem 
 • Probleemid koolis? Need neli toidukorda peaksid aitama!

  Probleemid koolis? Need neli toidukorda peaksid aitama!

  Kas su lastel on koolis probleeme? Kas neil on raske oma klassikaaslastele järele jõuda? Esimese asjana peaksid mõistma, et laste kooliprobleeme ei ole vaja häbeneda, ja seejärel keskenduma lahenduse leidmisele.

  Loe rohkem 
 • Tänavu sügisel uus algus viie lihtsa sammuga

  Tänavu sügisel uus algus viie lihtsa sammuga

  Sügis on alati ideaalne aeg uuteks algusteks, seega ei ole ka tänavune sügis sugugi teistmoodi. Kas oled lõpuks valmis oma elus uue lehekülje pöörama ja parandama asju, mis sind häirivad ja õnnetuks teevad? Alljärgnevalt viis lihtsat sammu, mis aitavad sul selle aasta sügisel päris otsast alata!

  Loe rohkem 
 • Kaheksa nippi, kuidas kuumalaine ilma kliimaseadmeta üle elada

  Kaheksa nippi, kuidas kuumalaine ilma kliimaseadmeta üle elada

  Suvi on vaevu alanud, kuid juba veerevad meist üle mitmed kuumalained. Kuumus ei ole probleem, kui püsid siseruumides ja lülitad sisse õhukonditsioneeri, mida aga teha siis, kui sellist võimalust ei ole? Meil on sulle kaheksa head nippi, kuidas järgmine kuumalaine ka ilma õhukonditsioneerita üle elada.

  Loe rohkem 

21-30 of 125