Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Elu

31-40 of 125

 • Mis on varjul suvetaeva õnnetähtedes: kõik nalja, armastuse, seksi ja seikluste kohta

  Mis on varjul suvetaeva õnnetähtedes: kõik nalja, armastuse, seksi ja seikluste kohta

  Suvi on lõpuks ometi käes ja kõik me ootame põnevusega, mida ta toob. Pikad päikeselised päevad, soojad, mõnikord lausa palavad ööd ja hulgaliselt seiklusi, mida sa ettegi ei osanud kujutada... Me saame aru küll, et ootad kannatamatult suve algust, seepärast vaatasimegi tähtede poole ja tegime sinu jaoks ülevaate sellest, mis ees ootab.

  Loe rohkem 
 • Üheksa grillimisnippi proffidelt

  Üheksa grillimisnippi proffidelt

  Suve lõhna on juba peaaegu tunda – värskendav meretuul, kookose päevituskreemi erutav lõhn ja ... oota, mis lõhn see veel on? Muidugi süljenäärmeid ergutav grillitud liha lõhn! Kas tahad enne selle hooaja esimest grilli teada, kuidas profid seda teevad?

  Loe rohkem 
 • Aja oma rahaasjad sel kevadel taas vormi

  Aja oma rahaasjad sel kevadel taas vormi

  Kevad on tavaliselt aeg, mil end talvisest passiivsest olekust üles raputame ja hakkame oma keha taas vormi ajama. Keha aga ei pruugi olla ainus asi, mis kevadel tähelepanu vajab – kuidas on su rahaasjade seis? Kas oled valmis ka oma rahaasjad taas heasse vormi ajama?

  Loe rohkem 
 • Seljata kevadväsimus seitsme lihtsa sammuga

  Seljata kevadväsimus seitsme lihtsa sammuga

  Kevade saabudes hakkavad tuju ja enesetunne paranema. Päevad on lõpuks ometi pikemad, ilmad sõbralikumad ja kõik tundub kuidagi lihtsam. Siiski mitte alati. Kevadväsimus on ebameeldiv probleem, mis võib elukvaliteeti tõsiselt halvendada.

  Loe rohkem 
 • Põleta kevadist suurpuhastust tehes kaloreid!

  Põleta kevadist suurpuhastust tehes kaloreid!

  Kevadine suurpuhastus on tavaliselt tüütu tegevus, mis kellelegi ei meeldi. Kui aga vaatad sellele teise nurga alt, võib see sulle isegi meeldima hakata!

  Loe rohkem 
 • Kuus head nippi, kuidas kevadine suurpuhastus lihtsamaks muuta

  Kuus head nippi, kuidas kevadine suurpuhastus lihtsamaks muuta

  Kas oled mõelnud, et miks tundub, et sinul võtab kevadise suurpuhastuse tegemine terve igaviku, aga teistel näib see käivat üks-kaks-kolm? Meil on aga häid uudiseid: kas sina võid olla üks neist! Oleme natuke uurimistööd teinud ja avastanud mõned hämmastavalt tõhusad nipid, mis aitavad sul kodu kiiresti ja valutult korda saada!

  Loe rohkem 
 • 11 naljakat fakti naiste kohta

  11 naljakat fakti naiste kohta

  Rahvusvaheline naistepäev on taas kord kohe-kohe käes, nii et on paras aeg pidada meeles kõiki maailma naisi lihtsalt ja just sellepärast, et nad on naised, ning anda meestele teada, mis muudab naised täiesti vastupandamatuks.

  Loe rohkem 
 • Seitse kõige tavalisemat viga, mida pannkooke küpsetades tehakse

  Seitse kõige tavalisemat viga, mida pannkooke küpsetades tehakse

  Kui oled suur pannkoogiaustaja, siis ilmselt sa tunned kõiki väikesi nippe ja trikke, kuidas teha tõeliselt hõrke pannkooke, kuid võib-olla teed sa sellest hoolimata vigu, mistõttu pannkoogid ei tule välja täpselt nii head, kui tahaksid.

  Loe rohkem 
 • Madratsi ja voodipesu materjalid

  Madratsi ja voodipesu materjalid

  Me magame kinniste silmadega. Ent see ei tähenda, et me ei näe. Meie aju loob kujuteldavaid stseene, mida kutsume unenägudeks. Magamise ajal töötab terve keha intensiivselt.

  Loe rohkem 
 • Seitse mõnusat talvist kuuma jooki

  Seitse mõnusat talvist kuuma jooki

  Kas sa pead talvist külma lihtsalt väljakannatamatuks? Kas tõmbad ennast sooja teki sees kerra ja istud pigem toas kui käid väljas, kui ilmad väga külmaks lähevad? Kas paned jalga kaks paari sokke, pikad aluspüksid ning viis särki ja kampsunit üksteise otsa, kui soojast voodist väljaronimine muutub täiesti vältimatuks?

  Loe rohkem 

31-40 of 125