Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Mis on Dormeo madratsite eelised?

Dormeo on midagi enamat kui lihtsalt madrats: juba 8 aastat tähendab Dormeo mugavat und ja õnnelikku ning lõõgastavat eluviisi. Meie missioon on parandada iga inimese magamiskeskkonna. Tänu meie suurele pühendumisele on Dormeo kõige populaarsem madratsite kaubamärk Sloveenias.

Dormeo on midagi enamat kui lihtsalt madrats: juba 8 aastat tähendab Dormeo mugavat und ja õnnelikku ning lõõgastavat eluviisi. Meie missioon on parandada iga inimese magamiskeskkonna.

Tänu meie suurele pühendumisele on Dormeo kõige populaarsem madratsite kaubamärk Sloveeniast. Valicon firma viis 2008. aasta veebruaris läbi uuringu, mille alusel on Dormeo kõige äratuntavam madratsite kaubamärk Sloveenias: 99% inimestest mainisid seda ja 43%-l on see kodus ka olemas.

Reader´s Digest ajakirja lugejad usaldavad meie kaubamärki ja Dormeo brand on lisatud ka selle aasta Usaldatud Kaubamärkide sekka.

2009. aastal pälvisime Superbrand tiitli. See auhinda pühendati meile tänu ekspertide ja klientide arvamusele. See tiitel muudab meid Sloveenia kõige prestiižsemaks kaubamärgiks.

Oleme uhked, et iga kolmas sloveenlane magab Dormeo madratsi peal!

Kõige uuema uuringu alusel omab 28% Sloveenia majapidamistest Dormeo madratsit. Põhjusteks on:

  • trendiga kaasa minemine,
  • taskukohasus,
  • innovatiivsus,
  • kasutatud materjalid.

Dormeo tooted on taskukohased ja pakuvad maksimaalset naudingut – ei ole isegi oluline, kus oled või mida teed.

Luba meil tutvustada Dormeo madratsite positiivseid omadusi.

Dormeo on teadlik tervise olulisusest. Meie tervis oleneb suuresti une kvaliteedist. Dormeo madrats ühendab omavahel kokku mitu head omadust, mis leevendavad valu, hellitavad Sind ja pakuvad rahulikku und. Iga punkt räägib mõne positiivse omaduse põhjalikult lahti.

Kõik Dormeo madratsid on anatoomilised ja ortopeedilised

Dormeo madratsid on äärmiselt mugavad ja sobivad kaasaegse inimese vajadustega kokku. Madratsid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis kohanduvad täielikult Sinu kehaga ja mille tõttu ei teki survepunktidele ka mingit pinget. Madratsil magades on Sul korrektne kehaasend ja nii ei teki mingit valu seljas, kaelas ega puusades.

Kõik Dormeo madratsid omavad silti, mis tõestavad ortopeedilisust ja anatoomilisust. Nii on inimestel ka kergem endale õige madrats välja valida.

Lisatud kaitse allergiate eest

Enamus madratsid sisaldavad ka hüpoallergeenset silikonkihti, mis samuti kaitseb tolmulestade, bakterite ja seente eest.

Resistat® kaitse tagab rahuliku une - ei mingit krabinat ega praksumist

Inimesed liigutavad ennast tihti magamise ajal; muudavad padja või teki asendit. Selline liigutus võib staatilist elektrilaengut vabastada ja see võib tervisele negatiivselt mõjuda. Staatiline elektrilaeng võib olla ka valus ja ebameeldiv.

Enamus Dormeo madratsikatetest sisaldavad süsinikkiudusid (Resistat®), mis eemaldavad staatilise elektrilaengu. Seega ei pea enam magamise ajal ebamugavust tundma.

Lisaks kaitseb Resistat® tolmu ja tolmulestade eest.

Dormeo madratsid on naturaalsed

Dormeo püüab kasutada naturaalseid materjale, mis on nii naha kui ka tervise vastu head. Meie madratsid sisaldavad puuvilla, bambuskiude, sojat, hõbedat, aloe verat, naturaalset lateksit ja teisigi materjale. Naturaalsete materjalide kõrvale on põhjalikult valitud ka kunstlikud materjalid, mis on allergiate all kannatajate vastu sõbralikud ning mis loovad täiusliku magamiskeskkonna.

6. Dormeo madratsid hingavad

Hea ventilatsioon on kvaliteetse une ja madratsi pika eluea vundament. Dormeo madratsite valmistamisel on kasutatud õhulisi ja hingavaid materjale. Ecocell®, Talalay ja Ultralatex omavad unikaalset rakustruktuuri, mis võimaldab õhul ringi liikuda ja nii ka niiskusel väljuda. Seega püsib madrats kuiv ja magad värskel madratsil iga öö.

Voodirestide kasutamine on vajalik selleks, et madratsite hingamist veelgi suurendada. See tagab hea ventilatsiooni ja niiskuse eemaldumise.

Dormeo kasutab keskkonnasõbralikke materjale

Dormeo madratsid on valmistatud kõrgkvaliteetsetest ja keskkonnasõbralikest materjalidest, mis sobivad ka taaskasutamiseks. Püüame alati oma materjale paremaks muuta, et tagada puhtamat tulevikku.

8. Garantiid

Kõikidel Dormeo madratsitel on mitmeaastane garantii, mis kehtib nii madratsile kui ka madratsikattele. Dormeo pakub 6-, 12- või 15-aastast garantiid. Garantii pikkus sõltub madratsi tüübist. Katetele on antud aga 1-aastane garantii.

Kui garantii ajal avastad oma madratsi juures midagi ebameeldivat, siis meie konsultant aitab probleemi lahendada ja vajadusel vahetab madratsi uue vastu välja.

Toome Dormeo madratsid Sulle otse magamistuppa

Uue madratsi paigutamine võib olla väga stressirohke. Kui ostad Dormeo madratsi, siis meie konsultandid toovad selle Sulle koju ja paigutavad selle vajalikku kohta ise. Juba paari tundi pärast ostu on Sul võimalik uuel madratsil uinuda.

30-, 60- või 90-päevane proovimisperiood

Õige madratsi valimine ei ole kerge. Alles peale mitmenädalast proovimist on võimalik aru saada, kas madrats sobib või mitte. Alles siis on võimalik tunda, kuidas uus madrats mõjub Sinu tervisele ja heaolule.

Just sellepärast pakubki Dormeo eksklusiivset 30-, 60- või 90-päevast proovimisperioodi. Kui Dormeo madrats siiski ei vasta Sinu vajadustele, saad selle meile tagastada. Tagastame Sinu raha ilma põhjust küsimata. (Pakkumine ei kehti tellimuse peale tehtud madratsitele.)