VALI KATEGOORIA
Meie poed
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Kui madrats on vana

Oled kunagi mõelnud, kui kaua aega voodis veedad? Kas usud, et see on umbes üks kolmandik tervest elust! Seega oled kindlasti nõus, et on oluline see aega veeta mugaval ja kõrgkvaliteetsel madratsil.

Oled kunagi mõelnud, kui kaua aega voodis veedad? Kas usud, et see on umbes üks kolmandik tervest elust!

Seega oled kindlasti nõus, et on oluline see aega veeta mugaval ja kõrgkvaliteetsel madratsil.

Milline madrats on kõrgkvaliteetne?

Kuna puutume päeva jooksul kokku stressi ja pingega, siis on äärmiselt oluline, et keha öösel lõõgastuks ja regenereeruks.

Seda on aga võimalik saavutada siis, kui madrats:

 • kohandub täielikult kehakujuga;
 • tagab toe kehaosadele, mis seda väga vajavad;
 • eemaldab liigestele suruva pinge;
 • hingab hästi ja eemaldab kehalt niiskuse;
 • kaitseb tolmulestade eest;
 • pakub maksimaalset lõõgastust ja rahulolu.

Kui madrats on aga keskmise kvaliteediga või liiga vana?

Sellises situatsioonis tekivad järgmised probleemid:

 • unetus,
 • ärrituvus,
 • keskendumisvõime kaotamine,
 • magamise ajal tihe asendi muutmine,
 • valu kaelas, üla- või alaseljas,
 • väsinud nägu,
 • silmade ümbruses tekivad kortsud,
 • väsinult ja räsitult ärkamine.

Halvasti magamise tõttu kannatab terve päev. Tavaliselt ei saa Sa nii end välja magada ka nädalavahetuseti. Keha täielikuks väljapuhkamiseks on vaja kvaliteetset und.

Kui keha ei saa piisavalt puhkust pika aja jooksul, siis ilmnevad järgnevad probleemid:

 • vähenenud produktiivsus ja sellega seoses ka probleemid tööl,
 • mitterahuldav kvaliteetaeg pere ja sõpradega,
 • üldine loidus,
 • raskused spordiga tegelemisel
 • kaalust juurde võtmine ja kiirem vananemine

Kas olid sellest teadlik?

Kui Sul esinevad eelpool mainitud probleemid, siis oled endale kas vale madratsi valinud või on madrats liiga vana ning vajab väljavahetamist. All on kirjeldatud, milline on hea ning milline halb madrats.

Millele peaks uue madratsi valimisel tähelepanu pöörama?

Uue madratsi valimine ei ole just lihtne. Tänapäeval on saadaval väga palju erinevaid madratseid (kaasaegsed madratsid, vesivoodid, vahtmaterjalidest või lateksist valmistatud madratsid) ning nende hinnad varieeruvad (ei sõltu alati kvaliteedist).

Enne uue madratsi valimist soovitame vaadata üle järgnevad küsimused.

1. Kas madrats toetab piisavalt Sinu selga ja teisi kehaosi?

Hea madrats pakub kaitset valude eest seljas, kaelas ja ristluukohas. Madrats peaks valu ja pingeid ära hoidma kogu kehas.

Madratsit valides pööra tähelepanu materjali elastsusele, sest materjal peaks piisavalt kohanema selja ja kehaga ning tagama ka ergonoomilise positsiooni.

Dormeo madratsid on valmistatud põhjalikult valitud materjalidest, mis toetavad Sinu keha ja seega eemaldavad valu seljas, kaelas ja puusades. Valida on võimalik erinevate jäikuse ja pehmusega materjalide vahel. Madratsid tagavad korrektse toe ja tervisliku positsiooni une ajal.

2. Kas madrats kohandub kehakuju ja -kaaluga täielikult (on see anatoomiline ning ortopeediline)?

Heaks uneks vajame madratsit, mis toetaks meid korrektselt ja seega eemaldaks lihastele ja seljale suruva pinge. See tähendab seda, et madrats peab kohanduma iga kehaosaga. Nii võimaldab madrats kvaliteetset und, kuna enam ei pea end une ajal pidevalt keerama ning mugavamat positsiooni otsima. Hea madrats tagab surve ühtlast jaotumist.

Dormeo madratsid on äärmiselt mugavad ja sobivad kaasaegsele inimesele. Madratsid on valmistatud parimatest materjalidest, mis täielikult kohanduvad kehaga.

3. Kas madrats on hüpoallergeenne (kas see pakub kaitset tolmulestade, seente ja bakterite eest)?

Allergiate all kannatavate inimeste arv suureneb pidevalt. Ühed suurimatest allergia tekitajatest on tolmulestad. Tolmulestad paiknevad aga tavaliselt madratsites, sest madrats pakub neile suurepäraseid tingimusi: soojust, niiskust ja toitu.

Uurimus on näidanud, et tavaline 2-aastane madrats sisaldab umbes 2 miljonit nii surnuid kui ka elusaid tolmulestasid. Iga kord, kui end madratsil pöörad, moodustub tolmupilv, mis tekitab allergilist reaktsiooni (kinnine nina, aevastamine, vesised silmad jne). Vali madrats, mis kaitseb Sind selle eest.

4. Kas madratsil on hea ventilatsioon ja kas soojus ning õhk liigub piisavalt hästi ringi?

Meie keha eraldab magamise ajal palju niiskust ja seega on oluline, et madrats reguleeriks soojust ning seda rõskust. Madrats peab pakkuma maksimaalset õhuliikumist selleks, et kontrollida niiskust ja vältida rõskust. Meie kehad peavad külmal ja niiskel madratsil rohkem energiat kasutama, mille tulemuseks on halb uni.

Suurepärane ventilatsioon on hea une ja madratsi pika eluea alus. Dormeo madratsites kasutatavad mitmesugused materjalid on äärmiselt õhulised ja hingavad hästi. Ecocell®, Talalay, Ultralatex ... neil kõigil on unikaalsed rakustruktuurid, mis võimaldavad õhul vabalt ringi liikuda ja mis eemaldavad liigse niiskuse.

Seega püsib madrats kuivana ja Sul on võimalik õhtuti värskel madratsil uinuda. Voodiresti kasutamine on vajalik selleks, et madrats saaks hingata. Voodirest tagab hea ventilatsiooni ja meie keha poolt toodetud niiskuse eemaldamise.

5. Kas madrats on kaitstud tolmu ja staatilise elektrilaengu eest?

Madratsit valides peaksid tähelepanu pöörama sellele, kas madrats kaitseb Sind staatilise elektilaengu tõttu tekkiva tolmu eest. Elektromagnetiline sudu tekib erinevate elektriliste toodete tõttu. Sellised tooted on näiteks televiisor, raadio, juhtmed, pistikupesa. Kangad, mis sisaldavad süsinikkiudusid, hoiavad sellist sudu ära.

Enamus Dormeo madratsite katetest sisaldavad süsinikku (Resistat®) ja see ei lase staatilisel elektrilaengul tekkida. Resistat® aine hoiab ära ebameeldivad sädemed, mida staatilne elektrilaeng tekitab ja ei lase tolmul moodustuda.

6. Kas madrats on loodussõbralik (valmistatud materjalidest, mis on nii inimeste kui ka keskkonna vastu head)?

Kaasaegsete materjalide arendamine on keskkonna vastu hea, kuna paljud inimestele kahjulikud materjalid on nüüd välja vahetatud. Seega madratsit valides on oluline, et materjalid vastaksid ökoloogilistele standarditele.

Dormeo madratsid on valmistatud tehnoloogiliselt arenenud ja keskkonnasõbralikest materjalidest, mida on võimalik ka taaskasutada. Me muudame pidevalt oma materjale veelgi paremateks ning nii tagame ka puhtama tuleviku. Kõikidel Dormeo madratsitel on Öko-Tex® sildid, mis garanteerivad materjalide vastavuse ökoloogilistele standarditele.

7. Kas müüja pakub madratsile ka mitmeaastast garantiid (mis sisaldaks nii madratsit kui ka madratsikatet)?

Madratsi garantii annab kindluse, et müüja on kohustatud madratsi välja vahetama, kui avastad madratsil mõne defekti. 10-aastane garantii on pikk aeg ja seega peab müüja olema väga kindel, et toode on tõepoolest nii kvaliteetne. Selline garantii on tõestus, et toode on kõrgkvaliteetne.

Kõikidel Dormeo madratsitel ja ka madratsikatetel on mitmeaastased garantiid. Dormeo pakub 6-, 12- või 15-aastast garantiid. Garantii pikkus sõltub madratsi tüübist. Katetele on antud aga 1-aastane garantii. Kui garantii ajal avastad oma madratsi juures midagi ebameeldivat, siis meie konsultant aitab probleemi lahendada ja vajadusel vahetab madratsi uue vastu välja.

8. Kas madratsi kvaliteet vastab sellele hinnaklassile?

Enne madratsi ostmist vaata järgi, mis on konkreetse madratsi omadused ning võrdle neid teistega. Märkad, et samast hinnaklassist olevad madratsid erinevad teineteisest. Erinevused sõltuvad edasimüüjast või tootest ning hind ei ole alati määrav.

Dormeo on alati taganud selle, et madratsi hind ja kvaliteet on omavahel seotud. See tähendab seda, et Dormeo pakub mõistliku hinna eest kõrgkvaliteetseid madratseid, millel on teiste (kallimate) madratsitega võrreldes palju rohkem häid omadusi.

9. Kas on võimalik madrats tasuta tagastada, kui see mingil põhjusel Sulle ei sobi?

Kauplusesaal ei tunne sind nii hästi kui oma magamistuba. Dormeo madratsitele kehtib 30 / 60 / 100 päeva vahetusvõimaluse periood. Anname teile aega madratsit kodus proovida ning kui see teile ikkagi ei sobi vahetame madratsi sobivama vastu välja.Kui sobivam madrats on ostetud madratsist kallim, maksate summa vahe kinni, kui soodsam, maksab Dormeo summa vahe tagasi.

10. Kas edasimüüja pakub Sulle täielikku teenindust – abi ja nõu?

Õige valiku tegemine, kohaleviimine, maksmisviisid, toote tagastamise tingimused … kõik need võivad muuta madratsi ostmist täielikuks õudusunenäoks. Eriti aga siis, kui ei ole saadaval korrektset teenindust. Ostle seal, kus edasimüüja pakub kõiki vajalikke teenuseid: toote tellimise protseduur, kliendile sobivad maksmisviisid, kohaleviimine, toote tagastamise tingimused, abi pakkumine ja nõu andmine.

Dormeo hindab kõiki kliente ja muretseb kliendi vajaduste pärast. Madratsi eest on võimalik tasuda järelmaksuga, toome madratsi Sulle koju ja võtame madratsi tasuta tagasi, kui madrats mingil põhjusel ei meeldi. Kui esineb ikka veel küsimusi, siis võta ühendust Dormeo konsultantidega helistades tasuta numbrile 6 511 075. Konsultandid aitavad Sind meeleldi.