Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Kuidas saavutada kvaliteetne uni?

Kvaliteetset und hinnatakse tavaliselt alles siis, kui see puudub. Unetus on tihti põhjustatud vigase või sobimatu madratsi, kõlbmatu padja ja ebaadekvaatse voodi poolt. Selleks, et igapäevaste probleemidega toime tulla, on vaja end korralikult välja puhata. See on võimalik vaid siis, kui Sinu magamistuba on mugav ja tervise vastu hea.

Kvaliteetset und hinnatakse tavaliselt alles siis, kui see puudub. Unetus on tihti põhjustatud vigase või sobimatu madratsi, kõlbmatu padja ja ebaadekvaatse voodi poolt.

Selleks, et igapäevaste probleemidega toime tulla, on vaja end korralikult välja puhata. See on võimalik vaid siis, kui Sinu magamistuba on mugav ja tervise vastu hea.

Dormeol on kõik, mida tervisliku keskkonna saavutamiseks vajad.

Mugavaks uneks vajad korralikku vundamenti, mis õigesti toetaks Sinu pead ja keha:

  • Kvaliteetne madrats, mis pakuks kehale vajalikku tuge ja mugavust.
  • Padi, mis adekvaatselt toetaks nii õlgu, kaela kui ka pead.
  • Voodirest, mis tagaks ventilatsiooni ja korralikku madratsi asendi.
  • Sobiv tekk või kate.

Kõrgkvaliteetne madrats: hea une alus ja ei mingit valu hommikul.

Madrats on kindlasti iga voodi vundament. Hea madratsita ei saa Sa end välja puhata. Kui lamad ebamugaval ja sobimatul alusel mitu tundi, siis Sinu keha ei saa piisavalt puhata ja otsib pidevalt paremat positsiooni. Nii võid hommikul ärgata väsinuna ja pahura tujuga. See aga tähendab seda, et päeva algus on juba ära rikutud.

On oluline osta endale mugav ja usaldusväärne madrats, mis hoolitseb magamise ajal Sinu keha eest.

Kuidas saab hoolikalt valitud padi Sinu und parandada?

Kui otsustad endale uue madratsi osta, kuid kasutad edasi oma vananenud patja, siis kahjuks see Sinu und ei paranda. Tegelikult võib see Sinu magamisega seotud probleeme veelgi süvendada. Pea vale asend võib põhjustada valu nii seljas, kaelas kui ka õlgades. Korralikult valitud padi aga vähendab kaelalihastes olevat pinget, kuna lihased ei pea enam une ajal pinges olema.

Dormeo padjad hoiavad Sinu kaela ja pea korrektses positsioonis ja tagavad maksimaalse toe. Sul on võimalik valida nii anatoomiliste kui ka klassikaliste patjade vahel. Kõik padjad on valmistatud väga kvaliteetsetest materjalidest ning on vastupidavad. Vali endale padi vajutades siia.

Kui Sul on raskusi padja valimisega, siis soovitame läbi lugeda padja valimise juhendi.

Voodirest on vajalik selleks, et tagada seljale korralik tugi ja madratsile hea ventilatsiooni.

Voodirest on vajalik selleks, et tagada täielik mugavus, õige tugi kehale ja et madratsi eluiga oleks pikk. See vähendab niiskuse tekkimist ja seeläbi kahaneb ka bakterite ja hallituse teke.

Dorme voodirestid tagavad hea une sellepärast, et hoiavad Su keha ergonoomilises positsioonis. Dormeo voodireste näed siit, voodirestide valimise juhendit saad aga vaadata siin.

Sulgkerge tekk hoiab Sind soojas ja hellitab Su nahka.

Tekk on väga oluline, kuna on mugav ja hoiab Sind soojas. Meie juures on Sul võimalik valida mitmesuguste tekkide vahel, mis on valmistatud puuvillast, siidist, TENCEL® kiududest, Wellsleep® kiududest ja teistest materjalidest. Kindlasti leiad endale sobiva teki meie rikkalikust valikust. Dormeo tekke näed siit, tekkide valimise juhendit saad aga vaadata siit.

Dormeo pöörab tähelepanu Sinu tervisele ja heaolule, seega oleme loonud võimalusi, mis on mugavad ja taskukohased. Sul on võimalik tutvuda meie toodetega vajutades siia.