Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Kuidas oma madratsi eest hoolt kanda?

Nii nagu korteri, auto ja riiete, peab ka madratsi eest hoolt kandma. Kui Sa ei hoolda madratsit piisavalt, siis kaotab see kiiresti oma positiivsed omadused. Aga kuidas hoolitseda oma madratsi eest? Vaata üle allolevad instruktsioonid.

Nii nagu korteri, auto ja riiete, peab ka madratsi eest hoolt kandma. Kui Sa ei hoolda madratsit piisavalt, siis kaotab see kiiresti oma positiivsed omadused. Aga kuidas hoolitseda oma madratsi eest?

Vaata üle allolevad instruktsioonid.

1. Loe kasutusjuhend korralikult läbi

Kui jätad kasutusjuhendid ja soovitused alles, siis on Sul võimalik oma madratsi eest ka hästi hoolt kanda ja seega selle peal mitu aastat magada.

2. Veendu, et voodirest ja madrats oleksid korralikult paigaldatud.

Veendu, et voodirest ja madrats oleksid korralikult paigaldatud. Halb paigaldus võib madratsit kahjustada. Kui arvad, et madrats ja voodirestid ei ole korralikult paigaldatud, siis konsulteeri klienditeenindajatega.

3. Ära eemalda silte

Sildi peal olev informatsioon on väga vajalik. Silt on madratsi identifikatsioon ja selle alusel toimib ka garantii.

4. Kasuta õiget voodiresti.

Ära kasuta metalseid vedrusid või katkist voodiresti. Need restid ei ole sobivad, sest nad ei eemalda niiskust ega hoia ära hallitust. Kasuta Dormeo puidust valmistatud voodireste, mis võimaldavad õhuliikumist ja ventilatsiooni. Soovitame Dormeo voodireste.

5. Kaitse madratsit

Kõrgkvaliteetne ja pestav madratsikate on suurepärane viis hügieeni ja pika eluea tagamiseks. Madratsikate kaitseb mustuse, allergeenide ja rõskuse eest. Soovitame Dormeo madratsikatteid. Saadaval on puuvillased, veekindlad ja hüpoallergeensed versioonid.

6. Muuda madratsi asendit

Mõnikord, eriti kuue esimese kuu jooksul, muuda madratsi asendit nii, et pea ja jalgade osa läheksid omavahel vahetusse. Soovitame Dormeo madratsid mõnikord külili panna, sest see aitab seesmisi materjale tasakaalustada.

7. Taga magamistoas sobiv ventilatsioon

Õhuta oma magamistuba ja madratsit iga nädal (soovitavalt iga päev). Madratsi õhutamise ajal eemalda voodipesu. Nii ei teki niiskust, ebameeldivaid lõhnu ega hallitust.

8. Ära kasuta madratsi puhastamiseks vedelikke

Madratsi kangad võivad vedelike või triikimise tõttu viga saada. Sama puudutab ka keemilisi aineid. Parem oleks madratsit puhastada tavalise tolmuimejaga (tavaline, mitte veega täidetud tolmuimeja).

9. Madrats ei ole batuut

Ära luba lastel madratsi peal hüpata. Kuigi Dormeo madratsid on valmistatud vastupidavatest ainetest, hüppamine ja mängimine võib neid siiski vigastada või voodiresti hoopis ära lõhkuda.

10. Ära painuta ega voldi madratsit

Ärge kunagi painuta ega voldi madratsit kokku, kuna see võib tekitada suuri kahjustusi. Lisaks, ärge istu madratsi äärte peal, vaid pigem kuskil keskel.