Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Kuidas valida oma lapsele täiuslik magamiskeskkond?

Kui valid oma lapse magamistuppa mööbliesemeid või muid tooteid, siis veendu, et tooted oleksid ohutud, usaldusväärsed ja tervise vastu sõbralikud. Siin on mõned nõuanded, mida õigete toodete ja lisandite valimisel meeles pidada.

Õige madratsi valimine on kohustuslik

Õige madrats on Sinu lapse tervisliku, rahuliku ja segamatu une alus.

  • Lapse esimesteks kuudeks on soovituslik valida jäigem madrats, et lapse nina ei vajuks madratsisse. Lämbumine võib tekitada sündroomi, mille tõttu unustab laps hingamise siis, kui ta pannakse pehmele pinnale.
  • Hiljem, kui laps on vähemalt üheaastane ja oskab juba ise oma pead tõsta, tohib ta magada pehmemal pinnal. See pind võib olla valmistatud pehmest Ecocell materjalist või elastsest vahtmaterjalist.

Vali padi, mis kohandub lapse kasvuga.

Lapsed, kes ei ole veel üheaastased, ei vaja patja. Hiljem vajab aga laps patja, mida oleks võimalik muuta ja kohandada vastavalt tema vajadustele. Selleks oleks kõige lihtam viis kasutada mitmekihilist patja.

See võimaldab reguleerida nii padja kõrgust kui ka pehmust. Padi peab olema valmistatud kohandatavast ja pehmest materjalist, mis pakub lapsele piisavat tuge ja samal ajal on ka mugav.

Valige antiallergiliste omadustega tooted.

Kõikidel lastetoodetel peaksid olema antiallergilised omadused, mis hoiaksid ära tolmu vastu allergiate ja astma väljaarenemist. Tolmulestad elavad tavaliselt madratsites, pehmetes mänguasjades ja tekkides. Tolmulestad tekitavad allergiaid, mis võivad terveks eluks püsima jääda. Aul on aga võimalik oma last kaitsta ja selleks peaksid kasutama tooteid, millel on tolmulestade vastane kaitse.

Hoia voodi kuivana.

Lapse voodi peab olema kaitstud niiskuse eest, sest märg madrats võib tekitada baktereid. Enne madratsi ostmist veendu, et selle struktuur oleks õhuline. Kui valid madratsit imikutele ja väikestele lastele, siis vali eemaldatava ning pestava kattega madrats. Lisaks peaksid kasutama veekindlat katet, et kaitsta madratsit niiskuse eest.

Lastetooteid on võimalik vaadata vajutades siia, kus on saadaval kõik detailsed kirjeldused.

Kas soovid endale uue madratsi osta, kuid ei tea millist? Vajuta siia, et tutvuda ostujuhiga, mis aitab madratsi välja valida.

Kui soovid osta endale uue padja, siis tutvu ostujuhiga, mis aitab patja valida.

Selleks, et muuta oma magamistuba veelgi täiuslikumaks ja paremaks, kutsume Sind tutvuma värviliste päevatekkide, tekkide ja voodikatetega. Lisaks vaata üle ka meie aktraktiivsed voodipesukomplektid, mis võluvad isegi kõige nõudlikumaid kliente.

Kui Sul esineb ikka veel küsimusi, siis võta ühendust Dormeo konsultantidega helistades tasuta numbrile 6 511 075. Konsultandid aitavad Sind meeleldi.