Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Kuidas magamistuppa õige mööbel valida?

Kui valime oma magamistuppa mööblit, siis tahame, et mööbel näeks hea välja. Ostame tavaliselt mööbliesemeid, mis on visuaalselt atraktiivsed. Muidugi arvestame ka oma eelarvega. Tegelikult on ka teisigi olulisi faktoreid, millega peab mööbli ostmisel arvestama. Nii garanteerid endale magamistoa, millega oled rahul mitmeid aastaid.

Kui valime oma magamistuppa mööblit, siis tahame, et mööbel näeks hea välja. Ostame tavaliselt mööbliesemeid, mis on visuaalselt atraktiivsed. Muidugi arvestame ka oma eelarvega.

Tegelikult on ka teisigi olulisi faktoreid, millega peab mööbli ostmisel arvestama. Nii garanteerid endale magamistoa, millega oled rahul mitmeid aastaid.

Valige õige suurus.

Mõõda üle oma magamistuba. Kuna voodi võtab tavaliselt väga palju ruumi, siis õige suuruse valimine on äärmiselt oluline. Veendu, et magamistoas oleks võimalik vabalt ringi liikuda ning et aknaid ja uksi saaks segamatult avada.

Kui magamistuba on väike, on parem valida ka väiksem voodi. Näiteks selline, millele mahub madrats mõõtmetega 140 x 200 cm.

Voodiraam Mammoth on saadaval erinevates suurustes: 140 – 195 cm. Seega on võimalik valida just selline suurus, mis sobib kõige paremini, et tagada piisavalt ruumi ja mugavust.

Veendu, et mööbel toimiks hääletult.

On väga oluline, et mööbel toimiks hääletult. Oled ilmselt juba kasutanud voodit, mis kriiksub iga liigutuse peale ning kummutit, mis sahtli lahtitõmbamise ajal teeb valju häält. Vali mööbel, mis ei ärata üles Sinu partnerit ega naabreid!

Dormeo mööbel on väga põhjalikult läbimõeldud ja valmistatud ning mööbel loob intiimse atmosfääri Sinu magamistoas. Mööbel on valmistatud nii, et kõik esemed sobiksid omavahel hästi kokku ning ei teeks mingeid hääli. Seega sobib mööbel inimestele, kes on kerge unega.

Vali praktiline voodiraam.

Magamistuba on ruum, kus veedame enamuse oma ajast. Kuna magamistoas hoiustame tavaliselt ka riideid ja muid materjale, siis oleks õige valida praktiline voodiraam. Kuna meie naharakud ja juuksekarvad mõnikord pudenevad, oleks õige valida voodiraam, mida on lihtne puhastada. Voodiraam peaks olema põrandast veidi kõrgemale tõstetud, et saaksid voodi alt tolmu imeda.

See on eriti oluline allergiate all kannatajatele, kes on tolmu ja tolmulestade vastu tundlikud.

Voodiraam Mammoth on praktilise kõrgusega ning nii on Sul lihtne magamistuba koristada.

Kasuta voodi all olevat ruumi mõistlikult.

Voodi all olev vaba ruum jääb tavaliselt kasutamata, kuid meie soovitame osta voodi alla praktilised sahtlid, kus oleks võimalik erinevaid riideid hoiustada. Nii jääb kappi palju rohkem vaba ruumi.

Sahtel Ray on suurepärane lisand voodiraamile Mammoth. Sahtel Ray teeb riiete hoiustamise voodi all võimalikuks. Sahtli mehhanism on vaikne ja toimib sujuvalt, seega ei ärata Sa oma parnerit varahommikul üles.

Ära öökappi unusta.

Kui magamistoas on vähe ruumi, siis osta veidi väiksem voodi selleks, et öökapp ikka ära mahuks. Praktiline ja vaikne öökapp on äärmiselt oluline. Öökapis või öökapi peal saab hoida olulisi esemeid, mida enne magama minemist vajame, näiteks lamp, raamat, klaas vett, ravimid jne.

Kui tõepoolest ei ole öökapi jaoks ruumi, siis mõtle libiseva aluse peale, mida saaks kasutada nii laua kui ka istmena.

Öökapp Turtle võlub oma tugeva konstruktsiooni, kõrgkvaliteetse töö ja lihtsa disainiga.

Sobita mööbel oma magamistoa seina värviga.

Selleks, et magamistoas luua rahulik ja meeldiv keskkond, on oluline sobitada omavahel kokku mööbliesemete ja seina värvid. Näiteks must mööbel ei sobi tumedate seintega ja hele mööbel ei paista välja valgete seinte taustal. Kõige parem oleks valida komplementaarne värv, mis looks optilise efekti.

  • Must mööbel sobib väga hästi kokku lilla, purpurpunase, tumepunase ja valge värviga. Eriti ilus on magamistuba siis, kui lisada musti dekoratiivseid ornamente ja metalseid lisandeid. Rahustava efekti saavutate siis, kui kombineerite omavahel kokku idamaiselt helerohelise värvi ja bambusvärvi.
  • Kirsipunane mööbel sobib väga hästi kokku pastelsete värvidega (kollane, oranž) või erkroosaga. Julged võivad proovida aga omavahel kombineerida rohelist ja kollast, mis loovad ergutava efekti. Tüdrukute tuppa võib aga lisada ka lillakat tooni.
  • Hele mööbel sobib omavahel kokku halli, pruuni, sinise ja oranži värviga.

Magamistoa voodi alla võib paigutada ka LED-valgustust. Dormeo mööbel on saadaval seitsmes erinevas värvitoonis, mille abil saad oma magamistoa muuta isiklikuks pühapaigaks.

Dormeo Mööbel

Kõiki Dormeo mööbliesemeid on võimalik vaadata vajutades siia, kus on saadaval detailsed kirjeldused.

Selleks, et muuta oma magamistuba veelgi täiuslikumaks ja paremaks, kutsume Sind tutvuma värviliste päevatekkide, tekkide ja voodikatetega. Lisaks vaata üle ka meie aktraktiivsed voodipesukomplektid, mis võluvad isegi kõige nõudlikumaid kliente.

Kas soovid osta endale uue padja, kuid ei tea millist? Vajuta siia, et tutvuda ostujuhiga, mis aitab patja valida.

Madratsi valimiseks vajuta aga siia. Voodirestide valimine muutub palju lihtsamaks, kui loed meie voodirestide ostujuhi läbi.

Kui Sul esineb ikka veel küsimusi, siis võta ühendust Dormeo konsultantidega ja helista tasuta telefoninumbril 6 511 075. Konsultandid aitavad Sind meeleldi.