Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Kattemadrats Angel

Photo
Video
Magage nagu ingel kattemadratsiga Dormeo Angel, mis on ideaalne lahendus, kui soovite muuta mis tahes magamisaseme kõige mugavamaks ja tervislikumaks voodiks. See on valmistatud erinevatest materjalidest, mis pakuvad vajalikku tuge ja mugavust.
Kattemadrats Angel
Alates 199,99 € Alates
Tasuta tarne
Teie valik
Helista meile: 6 511 075
Laoseis: 2
Kohe laos saadaval. Tarnime 1 nädala jooksul.
  • Kiirvaade
  • Detailid
  • Tehnilised täpsustused
  • Kauba saadavus kauplustes
Kiirvaade
Magage nagu ingel kattemadratsiga Dormeo Angel, mis on ideaalne lahendus, kui soovite muuta mis tahes magamisaseme kõige mugavamaks ja tervislikumaks voodiks. See on valmistatud erinevatest materjalidest, mis pakuvad vajalikku tuge ja mugavust.
Vaata lähemalt
Detailid

Magage nagu ingel kattemadratsiga Dormeo Angel

Ideaalne lahendus, kui soovite muuta mis tahes magamisaseme kõige mugavamaks ja tervislikumaks voodiks. See on valmistatud erinevatest materjalidest, mis pakuvad vajalikku tuge ja mugavust.

See muudab teie elutoa diivani või mis tahes ebamugavama magamispinna vaid hetkega mugavaks magamisasemeks. See on ideaalne lahendus ootamatute ööbimiste korral ja kõigile, kes soovivad muuta oma magamisaseme mugavamaks ja tervislikumaks. 

Materjal ja disain

Ecocell® 
Kattemadratsi Dormeo Angel sisu on valmistatud kvaliteetsest uue põlvkonna Ecocell®-i vahust, mis on loodud suurepärase magamismugavuse tagamiseks. See on püsivalt elastne ja kolmemõõtmelise rakustruktuuriga, tagades tõhusa õhuringluse ning pakkudes suurepärast kohanevust. Tänu suurepärasele õhuringlusele tagab see teile kuiva ja hügieenilise magamisaseme. Ecocell® on tugev vaht, mis säilitab oma kuju olenemata sellele avaldatavast survest. Vahu elastne olemus võimaldab sellel kohaneda teie keha ainulaadsete kontuuridega.

Ecocell®-i vahu peal on spetsiaalne võrgusarnane kiht, mis tagab maksimaalse kohanevuse teie kehaga. See kiht kohaneb ideaalselt teie kehakumerustega ning tagab vajaliku toetuse ja mugavuse.

CleanEffect® Silver

Kattemadratsi Dormeo Angel kangast on töödeldud süsteemiga CleanEffect® Silver. CleanEffect®-i hõbetöötlus muudab kattemadratsi antibakteriaalseks ja tolmulestavabaks. See tagab, et kattemadrats püsib värske ja lõhnavabana. Kattemadrats kaitseb teid tolmulestade ja bakterite eest ning sobib seetõttu kõigile, kes kannatavad allergiate või astma käes.

Kootud kattekangas on kaunistatud spetsiaalse hõbeda efektiga, mida katavad hõbedased lehed ja sinised polüestrist äärispaelad.

Kattemadratsi küljeosad on valmistatud valgest kangast AirX - Airmesh, mis on hingav ja tagab pideva õhuringluse kogu kattemadratsis ning kindlustab värske ja kuiva magamisaseme.

Libisemisvastaste nupukestega allosa tagab kattemadratsi kindla püsimise madratsi peal ilma paigast nihkumata.

Vaadake kattemadratsi sisse

4,5cm

Juhtige noolJuhtige nool  , et saada rohkem infot.

  1. 2 cm polüuretaanvahust (Ecocell®) võrk

  2. 2,5 cm polüuretaanvaht (Ecocell®)

  3. 100% polüester (AirX-süsteem)

  4. Libisemisvastaste nupukestega allosa tagab kattemadratsi kindla püsimise madratsi peal ilma paigast nihkumata.

  5. Kootud kattekangas on kaunistatud spetsiaalse hõbeda efektiga

  6. 100% polüester (töödeldud süsteemiga CleanEffect® Silver)

Tehnilised täpsustused
Antibakteriaalne Jah
Dormeo programm magamine
Dormeo sari Vitality
Jäikus firm
Kõrgus 4.5 cm
Lisainfo Koostematerjalid:

Kattekangas: 100% polüester (töödeldud süsteemiga CleanEffect® Silver)
Külgmine kangas: 100% polüester (AirX-süsteem)
Alumine kangas: 100% polüester libisemisvastaste nupukestega
Sisu: alaosas 2,5 cm polüuretaanvaht (Ecocell®); ülaosas 2 cm polüuretaanvahust (Ecocell®) võrk
Vahukihi kõrgus: 4,5 cm
Kogukõrgus: 4,5 cm
Materjal Ecocell®
Kauba saadavus kauplustes
Selles tabelis näete te kaupade saadavust meie esinduskauplustes. Paljude toodete tellimisel võite te valida kohaletoimetamise Top Shop või Dormeo esinduskauplusesse. Selleks valige tellimuse vormistamisel filiaal, kuhu teil on mugavaim kaubale järele tulla. Juhul kui filiaali ei leidu nimekirjas, tähendab see, et kaupa ei ole hetkel võimalik kauplussesse tellimisega vormistada. Palume arvestada, et kaupade tarnimine meie esindusse võib võtta umbes 5 päeva.

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star