Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Halloween

Halloween: Hirmutavalt head allahindlused kuni 50%

Hirmutavalt head allahindlused kuni 50%

 
Pakkumised kehtivad:
[banner_timer]
 

Madrats Air Select Plus

HETKEL OTSAS
Photo
Video
-80%

Tippkvaliteediga, 3-tsooniline, 23cm paksune hübriidmadrats ühendab auhinnatud Octaspring® tehnoloogia ja traditsioonilised taskuvedrud. Madratsi kõvadust saab reguleerida vähem tugevast keskmiseni. Katte 2cm paksune mäluvahukiht annab lisamugavuse. See sobib teile, sõltumata teie kaalust, pikkusest või magamisasendist. Pestav kate. 100 prooviöö pikkune periood ja 15-aastane pikendatud garantii.

Madrats Air Select Plus

Tavahind 449,99 €


Erihind 89,99 €

Teie valik
Kaup ei ole enam saadaval: 6 511 075
 • Kiirvaade
 • Detailid
 • Lisainformatsioon
 • Tehnilised täpsustused
 • Kauba saadavus kauplustes
 • MAKSEVÕIMALUSED
Kiirvaade

Tippkvaliteediga, 3-tsooniline, 23cm paksune hübriidmadrats ühendab auhinnatud Octaspring® tehnoloogia ja traditsioonilised taskuvedrud. Madratsi kõvadust saab reguleerida vähem tugevast keskmiseni. Katte 2cm paksune mäluvahukiht annab lisamugavuse. See sobib teile, sõltumata teie kaalust, pikkusest või magamisasendist. Pestav kate. 100 prooviöö pikkune periood ja 15-aastane pikendatud garantii.

Vaata lähemalt
Detailid
   
   

  100 RISKIVABA ÖÖD

  Mööblisalong ei tunne sind nii nagu su isiklik magamistuba. Proovi madratsit 100 ööd oma kodus

  1. Dormeo Air sarja madratsitele on pakutud 100 öö prooviperioodi, millest esimese 14 päeva jooksul saab madratsi tagasi anda ning makstud summa tagastatakse Teile, ning ülejäänud perioodil saab madratsi vahetada välja teise mudeli vastu.

 • 15-AASTANE PIKENDATUD GARANTII

  Usaldame oma toodet ning anname sellele 15-aastase pikendatud garantii. See teeb 5470 korda, mil saate värskelt ja puhanuna uut päeva alustada.

Vahtkummist ja nn taskuvedrudega madrats – saad parima mõlemast tehnikast

Kas oled kunagi mõelnud, kumb on magamiseks parem – vahtkummist madrats või vedrumadrats? Uusima Dormeo madratsi puhul ei ole see enam küsimus.

Tutvustame Dormeo Air Select Plusi, uut põlvkonda madratsitehnoloogias! Valmistatud auhinnatud kärjekujulistest Octaspring®-i vahtkummist vedrudest, mida täiendavad traditsioonilised taskuvedrud, nii et selles tippklassi madratsis on koos uusim tehnoloogia ja juba aastakümneid inimestele armas traditsioon.

Kõik, mida madratsid võivad üldse pakkuda, on nüüd koos ühesainsas madratsis

Dormeo Air Select Plus on hübriidmadrats: tippklassi vahtkummist madrats, mida täiendavad metallvedrud. See vedrude kombinatsioon tagab parima võimaliku toe, mida vajad, ning ühendab mugavuse ja keha tervisliku asendi magamise ajal.

Madratsi uuenduslik tuulutussüsteem ei lase niiskusel koguneda. See paneb aluse suurepärasele öisele unele, pakkudes sulle kõike olulist ja vajalikku, et ärkaksid virge ja hästi puhanuna.

Valmistatud auhinnatud Octaspring®-i tehnoloogia alusel, head tuge pakkuvatest taskuvedrudest, katte külge tepitud mäluvahust, madratsil on 3 tsooni, mis toetavad ideaalselt keha, ja ümberpööratav täidis, nii et see madrats on Dormeo madratsite koorekiht. Paaride unele mõeldes on suurematel kahe inimese madratsitel kaksiktäidis, nii et kaasad saavad valida endale sobiva kõvadusega madratsi.

 

Pehme ja elastne magamisase liigub kolmes suunas, nii et tagatud on ülihea tugi ja lõõgastus

Madratsi põhiosa on pehmete ja painduvate vahtkummist vedrude kiht. Vedrud taastavad alati oma algse vormi, ükskõik kui suurt survet neile avaldatakse. Air Select Plusi madrats kohandub kolmes suunas – see liigub kolmemõõtmeliselt, hellitades su keha parima lõõgastava toega.

Ükskõik millises asendis sa magad – küljel, selili või kõhuli – iga vedru vastab dünaamiliselt su keha liikumisele, ilma antud piirkonnale survet avaldamata.

8 korda hingavam ja kaitstud bakterite eest

Kuna me kõik higistame magades, on madratsi pidev tuulutus väga oluline. Tagamaks, et su keha jääb kuivaks ja voodipesu värskeks, on Dormeo Air Luxi omadusi täiustatud.

 • Ainulaadne vedrude tuulutussüsteem tekitab pideva õhuvoo: kärjestruktuur võimaldab õhul vabalt liikuda, nii et kehasoojus ja niiskus juhitakse välja, tänu millele on voodi paraja temperatuuriga, kuiv ja mugav.
 • Madratsikatte kangas AirX System kindlustab hästi tuulutatud, kuiva ja hügieenilise magamisaseme
 • Madratsile lisakaitse andmiseks on katet immutatud kohanduva kaitsevahendiga

6X KORDA HINGAVAMkui vahtkummiplokist ja mäluvahust valmistatud madrats

Kaksiktäidis paaridele – enam ei ole vaja teise järgi kohanduda

Paaridel on sageli raske leida ideaalset madratsit, eriti veel siis, kui üks soovib kõvemat ja teine pehmemat madratsit. Dormeo Air Selectiga ei ole see aga enam probleem. Sellel madratsil on üks täidis ja kaksiktäidis (2 eraldi täidist alates 160 cm laiustes kahe inimese madratsites), mõlemad on pööratavad. Võid madratsi oma eelistuste kohaselt ümber pöörata: roosa külg on kõva ja sinine külg on pehme.

Tänu 3 kohandatud tsoonile ei avalda kehale survet

Selle asemel et ülespoole suruda ja keharaskusele vastu seista, võtab Air Select Plus keharaskuse vastu ja hoiab sind täielikus mugavuses. Madratsil on kolm eri mugavustsooni, mis on erineva kõvadusega, et pakkuda kehale sobivat tuge.

 • Kaks välimist tsooni peale, õlgadele ja jalgadele
 • Jäigad vedrud keskosas pakuvad tugevamat toetuspinda puusadele ja alaseljale, hoides samas selgroo õiges asendis.

Air Select Plusi madrats tagab tänu ergonoomilisele ehitusele ja omadustele soovitud mugavuse , kohandudes kehaga ja tekitamata kahjulikku survet lihastele ja nahale.

Pehme või kõva – sinu vajadusi arvestades

 • kõva külg, mille pealmises kihis on jäigem Ecocell
 • pehme külg, mille pealmises kihis on nn mäluvaht

pehme külg

kõva külg

Liikumine ei kandu edasi

Voodit jagades on väga tavaline, et partneri või abikaasa liigutused häirivad teise und. Tänu Air Select Plusi esmaklassilisele täidisele on sul oma isiklik madrats, nii et magad rahulikult ja sügavalt, ilma et miski sind ärataks.

Isegi kui jagad ühe täidisega madratsit, ei kandu liigutuste mõju voodi ühelt poolelt teisele, sest vedrud liiguvad sinu kehaga kaasa teistest vedrudest sõltumatult.

Nüüd kõrgem ja tugevdatud servadega

Koos vedrude lisakihiga on madratsi kogukõrgus 23 cm. See teeb voodi kõrgemaks, nii et voodile istumine ja ülestõusmine on lihtsamad. Selline voodi kõrgus on eakate jaoks ideaalne.

Lihtsasti hooldatav, üleni pestav madratsikate

Et madrats peaks hästi vastu pikka aega, on madratsi kate eemaldatav ja masinas pestav 40-kraadise veega. Soovitame pesta muust pesust eraldi pesumasinas, mille trummel mahutab vähemalt 5 kg pesu.

Paigaldamine on kiire ja lihtne

Sinu uus madrats tuuakse sulle koju kätte kokkusurutuna ja vaakumpakendisse rulli keeratuna. Madratsit kaitseb karp, mis omakorda on mähitud KAHE kilekihi sisse. Kõik meie madratsid on tänu loodussäästlikule transpordile ja transpordiaegsele kaitsele kokku surutud ja vaakumpakendis.

 • 1

  Lõika väliskott ettevaatlikult kääridega lahti. Ära lõika lahti kilekotti, mille sees on madrats. Ära kasuta nuga.

 • 2

  Rulli vaakumisse pakitud madrats voodi peale lahti. Lõike kilekott ettevaatlikult serva mööda lahti ja eemalda.

 • 3

  Lase uuel madratsil kuus tundi paisuda.

Lisainformatsioon

Parim, mida madratsil on pakkuda

Tänu kõigile madratsi omadustele võid nautida tervislikumat, paremat, kvaliteetset und ja ka madratsi eluiga on pikem.

Nüüd võid magada unelmate und ülimugaval, paraja temperatuuriga madratsil, mis pakub kohandatud tuge ning tagab rahuliku ja tervisliku öise une. Hästi puhanud keha tähendab, et näed ka välja parem kui kunagi varem. Oled vähem stressis, õnnelikum ja valmis uue päeva ülesannetega toime tulema.

Täiustatud ehitusega täidis kindlustab suurepärase une

Dormeo Air Select Plusi madrats on valmistatud erinevatest materjalidest, et anda sulle kõik, mida võib parimast madratsist oodata. Vaata madratsi ristlõiget:

1. Kattele tepitud kiht nn mäluvahtu – 2 cm

Mäluvahu kiht tagab, et sinu esimene kokkupuude madratsiga on pehme ja meeldiv. Pehme, temperatuuritundlik vahtkumm n-ö jätab meelde su kehakuju, kohandub täiuslikult su keha vormidega ja tekitab kaalutuse tunde

2. Kiht kõva Ecocelli vahtkummi – 2 cm

Kõva, kuid mugav Ecocelli vahtkumm tagab, et kehal on kindel ja usaldusväärne tugi. Ecocell on väga elastne vahtkumm, mis on välja töötatud spetsiaalselt selleks, et pakkuda kindlat tuge ja esmaklassilist magamismugavust. Selle 3-mõõtmeline rakustruktuur kindlustab tõhusa õhuringluse, ennetades nii higistamist ja liigset soojenemist. Ja kuna Ecocell® on püsivalt elastne, vetrub see tagasi algvormi isegi pärast pikaajalist kasutamist. Elastne Ecocell® pakub kehale eeskujulikku toetust ja tagab selgroo õige asendi.

3. Octaspringi vahtvedrud – 5 cm

Dormeo Air Selecti madratsis on vähemalt 150 meekärje ehitusega vahtkummist vedru (sõltuvalt madratsi mõõtudest). Eri jäikusega 5 cm kõrgused vedrud on paigutatud madratsi eri osadesse, et rahuldada eri kehaosade vajadusi. Dormeo Air Selecti madratsis on 2 tüüpi vedrud, mis tekitavad madratsisse paigutatuna erineva kõvaduse: pehme ja kõva pinna.

 • Jäigad hallid vedrud on keskmises mugavustsoonis ja pakuvad vaagnapiirkonnale kõvemat tuge.

 • Kaks välimist tsooni koosnevad pehmematest, keskmise kõvadusega valgetest vedrudest, mis pakuvad pehmemat tuge õlgadele, nimmepiirkonnale ja jalgadele.

Kuna keskosa vedrud on kõvemad kui madratsi äärepoolsed vedrud, saab keha optimaalset tuge just seal, kus seda vaja: kõvem tugi vaagna- ja selgroo alaosa piirkonnas ning pehmem toetuspind õlgadele, nimmepiirkonnale ja jalgadele. Vedrude/Ecocelli kombinatsioon

 • Pakub su kehale kohandatud tuge, nagu on vaja kogu kehale ja üksikutele kehaosadele
 • Jaotab tõhusalt keharaskuse
 • Kohandub keha järgi ja toetab õrnalt
 • Võimaldab õhul efektiivselt ringelda, et ennetada palavust ja higistamist
 • Ennetab liikumise edasikandumist voodi ühest servast teise

4. Kiht kõva Ecocelli vahtkummi – 2 cm

Veel üks Ecocelli kiht tekitab vahtkummist vedrude ja taskuvedrude vahel tõkke.

5. Taskuvedrude kiht – 10 cm

Traditsioonilised nn taskuvedrud (metallvedrud, mid on mähitud tekstiili), mida on tuntud ja kasutatud aastakümneid, pakuvad usaldusväärset tuge, vähendavad partneri liigutuste edasikandumist, kohanduvad su keha kordumatu kujuga, pakkudes samas piisavat tuge selgroole.

6. Ecocelli vahtkummi kiht – 2 cm

Vahtkummi kiht kaitseb taskuvedrusid ja tagab, et su keha saab piisavalt tuge, kui otsustad magada madratsi kõvemal alumisel küljel.

7. Võrkmaterjaliga Air Mesh kate

Eemaldatav, pestav kate, milles on võrkmaterjal Air Mesh, võimaldab õhul ringelda ja ennetab niiskuse kogunemist madratsis.

Tulemusena on su kehal mugav, kohandatud tugi, ükskõik millist survet madratsile avaldatakse või kui palju öösel keerad või vähkred.

Tehnilised täpsustused
Antibakteriaalne Jah
Dormeo programm magamine
Dormeo sari Harmony
Kahetuumaline Jah
Garantii 15 aastat
Jäikus Reguleeritav, Vähem pehme, Keskmise jäikusega
Kate Top Fabric: 63% polyester, 37% viscose, 2cm memory foam; Bottom and side fabric: 100% polyester (AirX System)
Kõrgus 23 cm
Materjal Ecocell®, Mäluvaht, Octaspring vedrud , Taskuvedrud
Mäluvaht Jah
Peamised tsoonid 3
Pestav kate Jah
Sisu Ecocell®, memory foam, octaspring, metal springs
Ümardatud sisetald Jah
Kauba saadavus kauplustes
MAKSEVÕIMALUSED

Vali maksevõimalis, mis sobib Sulle kõige paremini. Selle tootega pakume sulle järgnevaid makseviise:

Internetipank

Valige nimekirjast pank, millest soovite makset sooritada - teid suunatakse valitud panka - tasuge ostu eest - tellimuse ja makse kinnituseks saadetakse e-maili teel tellimuskinnitus, mille saad soovi korral välja trükkida.. NB! Pärast kauba eest tasumist (pangaülekande tegemist) välju e-panga lehelt vajutades nupule 'Tagasi kaupmehe juurde'.

Kaardimakse

Valige pangakaart, millega soovite makset sooritada ( Mastercard või VISA) - sisestage kaardi vajalikud numbrid - tellimuse ja makse kinnituseks saadetakse e-maili teel tellimuskinnitus, mille saad soovi korral välja trükkida.

Pangakaardiga kauba kohaletoimetamise ajal.

Pangakaardiga saad tasuda kullerile, kes Sulle paki kohale toimetab. Sinuga võetakse ühendust esimesel võimalusel ning täpsustatakse andmed.

Liisi järelmaks

 • Kiire vastus taotlusele
 • Sissemakse alates 0€
 • Osamakse alates 7€
 • Liisida saab nii üksikuid tooteid kui ka suuremat ostukorvi

Tavatingimused:

  • Intress 19.9% laenusummalt
  • Maksegraafiku pikkus 1 – 24 kuud
  • Lepingutasu 11 eurot

E-poes on makseviisiks Liisi makselink!

 • Lisage tooted ostukorvi
 • Makseviisidest valige Liisi makselink
 • Määrake kuude arv ja tagasimakse kuupäev
 • Allkirjastage mugavalt ja turvaliselt ID kaardi või Mobiili ID-ga

Teenusepakkujaks on Holm Bank AS. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 54,26 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 205 €, lepingu periood 10 kuud, fikseeritud intressimäär 19,9 % laenusummalt aastas, lepingutasu 10€, krediidisumma 205 €, maksete kogusumma 249 € ja tagasimaksete summa 249 €.

Kirjuta kommentaar 2 Ese(t)

5

2 Hinnang(ud)

2 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Karmen Vilde

www.delimano.ee

Madrats
Ahvatleb ostma, tundub mugav

Jekaterina

www.delimano.ee

Dormeo
See Halli päine mees võitis kohe minu südame !

2 Ese(t)

&bsp;Videokõne taotlemiseks vajuta siia