VALI KATEGOORIA
Meie poed
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Madrats Ergo 20 см

100 92 5
SKU: 99-1000124483
Photo
Video
-20%

Ergo Comfort on teaduslikult kujundatud ergonoomiline madrats, mis toetab maksimaalselt selga, hoiab lülisamba loomulikus asendis ja leevendab koormust survepunktidele. Tänu Kosmodiskist inspireeritud Ergo kihile kohaneb madrats ideaalselt su kehaga ja on hämmastavalt mugav. Madratsi jäikuseks saab valida keskmise või jäigema. Kõrgus 20 cm. Pestav kate.

KOGU OSTUKORV -10% + TASUTA TARNE
Aega jäänud
Madrats Ergo 20 см

Tavahind Alates 329,00 € Alates


Erihind Alates 263,20 € Alates

Club5*: 250,04 €
Tarneaja nägemiseks vali soovitud toote.
Helista meile: 6 511 075
Kiirvaade

Ergo Comfort on teaduslikult kujundatud ergonoomiline madrats, mis toetab maksimaalselt selga, hoiab lülisamba loomulikus asendis ja leevendab koormust survepunktidele. Tänu Kosmodiskist inspireeritud Ergo kihile kohaneb madrats ideaalselt su kehaga ja on hämmastavalt mugav. Madratsi jäikuseks saab valida keskmise või jäigema. Kõrgus 20 cm. Pestav kate.

Vaata lähemalt
Detailid
 • 15 aastat
  lisagarantii

  Oleme kindlad ja pakume sulle 15 aastat garantiid. See on 5 470 päeva. Sulle, et ärgata ja alustada uut helget, paremat päeva.

 • TASUTA 60 PÄEVA PROOVIPERIOOD

  Et olla 110% kindel! Proovi ja näe und 60 päeva järjest – mugavalt oma kodus. Vahetame teise madratsi vastu, kui sa ei ole rahul.

 • Toodetud
  Euroopa Liidus

  Madrats on disainitud ja toodetud EL-is ja vastab Euroopa Liidu ja Dormeo kõrgetele standarditele.

Parim ergonoomiline madrats Euroopas.

Madrats Ergo Comfort on meie kõige ergonoomilisem madrats, mille ainulaadne viiekihiline ehitus on maksimaalselt toetav, dünaamiliselt kohanduv ja esmaklassiliselt mugav. See toetab optimaalselt su lülisammast, et ennetada seljavalu või muid ebamugavusi.

Seda katsetati sõltumatus Saksamaa Ergonomie Institute’is ja hinnati üheks parimatest ergonoomilistest madratsitest Euroopas. Katsed tõestasid eeskujulikku toetust, kohandumist ja mugavust.

Optimaalne toetus su lülisambale

Madratsi uuenduslik ERGO kiht matkib lülisamba kuju, kohanedes seega täiesti su vajadustele. Ribid reageerivad öö jooksul dünaamiliselt su liikumisele ja kohanevad sellega. See parandab magades kehahoiakut ja aitab tervislikult magada.

Esmaklassiline ergonoomika ja mugavus

 • Ergonoomiline madrats toetab ideaalselt ja kohaneb su kehaga, et hoida lülisammas õiges asendis ja aidata vabaneda seljavalust.
 • Keskmine kiht: Kosmodiskist inspireeritud Ergo kiht on inimese lülisamba kujuline.
 • Kogu kõrgus: 20 cm – 18 cm kõrgune sisu ja 2 cm paksuse mäluvahuga vateeritud madratsikate suurendab veelgi magamismugavust.
 • Kolm mugavustsooni pakuvad kohandatud toetust vastavalt erinevatele kehapiirkondadele.
 • Hingav tänu ecocelli vahule ja õhukanalitele.
 • Antibakteriaalne ja allergiavaba madrats sobib ka neile, kes kannatavad allergiate või astma all.
 • Eemaldatav ja pestav kate loob tervisliku ja puhta magamisaseme ilma bakterite, tolmulestade ja lõhnadeta.
 • 60 päeva katseaega ja 15-aastane pikendatud garantii.
 • Ergonoomilisi omadusi katsetati Saksamaal sõltumatus katselaboris.
 • Valmistatud Euroopas.
 • Osamaksetega tasumine.
Dormeo Ergo Comfort Mattress

Antibakteriaalne ja allergiaohutu madrats koos pestava kattega

Ilusa ja pehme spetsiaalselt kujundatud katte sisse on tepitud rikkalik kiht mäluvahtu, mis kohaneb ideaalselt sinu kehaga. See on ka eriti hügieeniline. CleanEffect®-i töötlus kattekangas kaitseb madratsit tolmulestade, bakterite ja mikroobide eest, et saaksid aastaid rahulikult ja tervislikult magada. Lisaks on viskooskiududel head niiskuseomadused, mis võimaldavad sul magada kuival ja värskel magamispinnal. Veelgi suurema hügieeni tagamiseks on kate eemaldatav ja pestav. Hügieen on kvaliteetse une oluline osa ning kvaliteetne uni on kvaliteetse immuunsüsteemi ja elu aluseks.

Vaade madratsi sisse

Kõrgus 20 cm

Dormeo Ergo Comfort madrats

Hõlju pildi kohalKoputa pildile, et näha toote üksikasju.

 1. Madratsikatte külge tepitud 2 cm mäluvahukiht

  See kohaneb ideaalselt su kehakujuga ja võtab selle vormi.

 2. 6 cm paksune pehmem valge kanalitega Ecocell®-i kiht

  Esmaklassiline kohanduv vaht on hingav, eriti mugav ja toetav. Lisatud kanalid muudavad vahu elastsemaks ja võimaldavad paremat õhuringlust.

 3. 6 cm paksune ERGO kiht

  Selle ainulaadse kihi vormi inspiratsiooniallikas oli KOSMODISK® – lülisamba tervisele kasulike ja alaseljavalu leevendavate omaduste poolest kuulus meditsiiniseade.

  Dormeo Ergo Comfort madrats
 4. 6 cm paksune jäigem sinine kanalitega Ecocell®-i kiht

  Esmaklassiline kohanduv vaht on hingav, eriti mugav ja toetav. Lisatud kanalid muudavad vahu elastsemaks ja võimaldavad paremat õhuringlust.

 5. Kanalid Ecocell®-i vahus

  Kanalitel on kaks otstarvet: need muudavad vahu elastsemaks ja võimaldavad paremat õhuringlust, tagades kõrgemal tasemel hingavuse ja hügieenilisuse.

 6. Pestav pealmine kate nelja käepidemega

  Pealmine kate on täiesti eemaldatav. Kogu katet ei ole vaja pesta, eemalda vaid pealmine valge kate ja pese puhtaks.

 7. CleanEffect® töötlusega kate

  See töötlus muudab madratsi antibakteriaalseks ja kaitseb tolmulestade eest. Madrats jääb värskeks ja lõhnavabaks.

Parim ergonoomika ja loomulik toetus

Ergo Comfort on sulle õige valik, kui

 • otsid madratsit, et võimalikult mugavalt magada;
 • vajad igale kehaosale korralikku toetust igas magamisasendis;
 • tahad, et madratsi jäikus kohaneks sinu vajadustega, mitte vastupidi;
 • vajad tõhusat kaitset bakterite ja tolmulestade eest;
 • tahad, et madrats peaks vastu palju aastaid;

tahad päeva lõpus hästi magada.

Kas sa teadsid?

On tõestatud, et unepuudus kahjustab immuunsust: uuringud näitavad, et immuunrakkude arv väheneb koguni 70%, kui organism saab ainult neli kuni viis tundi und. Seetõttu ei saa te nakkusohtlike viiruste, näiteks koroona vastu nii tõhusalt võidelda. Õnneks taastub immuunrakkude arv niipea, kui saad piisavas koguses und (7 kuni 9 tundi).

Me hoolitseme su selja eest

Kui kannatad kroonilise alaseljavalu all või pingutasid viimases trennis üle, saab see leevendada su kaela, käte ja jalgade vaevusi. See leevendab rõhumist survepunktidele, et saaksid magades paremini taastuda, kuid see toetab ka kindlalt selga, et hoida lülisammas õiges asendis ja aidata vabaneda seljavalust.

Seljavalu üks peamiseid põhjuseid on lülisamba vale asend liiga pehme või vana madratsi tõttu, mis vajub su rindkere kui keha kõige raskema osa all. Iroonia seisneb selles, et seljavalu on teisalt põhjus, miks paljud ei saa sügavalt magada, ja seetõttu takistab see kahekordselt tervislikku ja taastavat und.

Kolm mugavustsooni pakuvad erinevatele kehaosadele kohandatud toetust igas magamisasendis. Ergo Comfort kohaneb dünaamiliselt iga magamisasendi ja kehaga, toetades ja seades lülisamba õigesse asendisse igal ööl aastast aastasse.

Katsetatud. Tõestatud. Eeskujulik.

Ergo Comfort on teaduslikult kujundatud madrats, mis toetab maksimaalselt selga, hoiab lülisamba loomulikus asendis ja leevendab koormust survepunktidele. Meie missioon on parandada sinu elukvaliteeti, aidates sul paremini ja tervislikumalt magada.

Ainulaadse 6 cm paksuse kihi vormi inspiratsiooniallikas oli KOSMODISK® – lülisamba tervisele kasulike ja alaseljavalu leevendavate omaduste poolest kuulus meditsiiniseade.

Madratsi ergonoomilisi omadusi katsetati maailmakuulsas sõltumatus laboris Saksamaal. Katsed tõestasid eeskujulikku toetust, kohandumist ja mugavust.

Dormeo Ergo Comfort madrats

ERGO kihi inspiratsiooniallikas on inimese lülisammas ja KOSMODISK

Jäikuse valimiseks pööra madrats ümber

Ergo Comfort madratsi sisu on ümberpööratav, et kasutaja saaks valida endale sobiva jäikusastme.

Madratsi sisu üks pool on tehtud pehmemast Ecocell®-i vahust, mis on valge, ja teine pool on tehtud jäigemast Ecocell®-i vahust, mis on sinist värvi. Kui pehmem (valge) pool on pealpool, siis on madrats pehmem, ja madratsi pind on jäigem, kui jäigem (sinine) pool on pealpool otse katte all, mis on tepitud 2 cm paksusele mäluvahukihile. See tähendab, et kasutaja saab kohandada madratsi jäikust enda vajadustele.

Madratsi sisu ümberpööramisega muutub madratsi jäikus.

Dormeo Ergo Comfort madrats

PEHMEM VÕIMALUS

JÄIGEM VÕIMALUS

Magage koos paremini

Kaksiksisu on selle madratsi ainulaadne omadus. See võimaldab sul ja su kaaslasel valida just endale sobiva jäikuse (topeltlaiades madratsites alates laiusest 160 cm on kaks eraldi madratsisisu). Pealegi takistab see liikumise ülekandumist. Enam ei pea kaaslase vähkremise peale ärkama! Lihtsalt madratsit pöörates saad proovida erineva jäikuse ja mugavusastmega pooli. Kaksiksisu aitab ka suhteid hoida, sest te saate mõlemad magada endale sobiva jäikusega madratsil ja ühe vähkremine ei sega teist. Mõlemale kasulik!

Antibakteriaalne ja allergiavaba madrats pestava kattega

Ilusa ja pehme spetsiaalselt kujundatud katte sisse tepitud rikkalik kiht mäluvahtu kohaneb ideaalselt sinu kehaga. See on ka eriti hügieeniline. Madratsi kattekangale on lisatud viskoosi, et juhtida niiskus välja ja jahutada. See annab kangale ka kauni läike. Kattel on ka CleanEffect®-i töötlus. See annab tõhusa kaitse tolmulestade, bakterite ja halva lõhna vastu. Pealiskatte saad lihtsalt tõmbluku abil eemaldada ja pesta alati, kui soovid.

Kasutuselevõtmine on kiire ja lihtne

Uus madrats tuuakse sulle koju kokkupressitult ja vaakumpakendisse rulli keeratult. Madratsit kaitseb karp, mis on omakorda mähitud KAHE kilekihi sisse. Kõik meie madratsid on kokkupressitud ja vaakumpakendis, et tagada loodust säästev transport ja transpordiaegne kaitse.

 • 1
  Madratsi lahtipakkimine – 1. samm

  Lõika väliskott ettevaatlikult kääridega lahti. Ära lõika lahti kilekotti, mille sees on madrats. Ära kasuta nuga.

 • 2
  Madratsi lahtipakkimine – 2. samm

  Rulli vaakumpakendis madrats voodi peale lahti. Lõika kilekott ettevaatlikult serva mööda lahti ja eemalda.

 • 3
  Madratsi lahtipakkimine – 3. samm

  Lase uuel madratsil kuus tundi paisuda.

Madratsi kasutusiga saab pikendada kvaliteetse voodiresti abil.

Kasuta madratsit täpselt selle laiuse puitribidest voodirestil. See tagab optimaalse õhutuse ja raskuse õigesti tasakaalustamise. Tutvu meie voodirestide valikuga siin

Tehnilised täpsustused
Antibakteriaalne Jah
Dormeo programm magamine
Dormeo sari Vitality
Kahetuumaline Jah
Garantii 15 aastat
Jäikus Keskmise jäikusega
Kõrgus 20 cm
Mäluvaht Jah
Peamised tsoonid 3
Pestav kate Jah
Sisu Ecocell + Kosmodiskist inspireeritud Ergo kiht
Ümardatud sisetald Jah
Kauba saadavus kauplustes

Selles tabelis näete te kaupade saadavust meie esinduskauplustes. Paljude toodete tellimisel võite te valida kohaletoimetamise Top Shop või Dormeo esinduskauplusesse. Selleks valige tellimuse vormistamisel filiaal, kuhu teil on mugavaim kaubale järele tulla. Juhul kui filiaali ei leidu nimekirjas, tähendab see, et kaupa ei ole hetkel võimalik kauplussesse tellimisega vormistada. Palume arvestada, et kaupade tarnimine meie esindusse võib võtta umbes 5 päeva.

* Enne kaupluse külastamist palume täpsustada toote olemasolu, võttes ühendust meie klienditeenindusega või kontakteerudes kauplusega.

MAKSEVÕIMALUSED

Vali maksevõimalis, mis sobib Sulle kõige paremini. Selle tootega pakume sulle järgnevaid makseviise:

Internetipank

Valige nimekirjast pank, millest soovite makset sooritada - teid suunatakse valitud panka - tasuge ostu eest - tellimuse ja makse kinnituseks saadetakse e-maili teel tellimuskinnitus, mille saad soovi korral välja trükkida.. NB! Pärast kauba eest tasumist (pangaülekande tegemist) välju e-panga lehelt vajutades nupule 'Tagasi kaupmehe juurde'.

Kaardimakse

Valige pangakaart, millega soovite makset sooritada ( Mastercard või VISA) - sisestage kaardi vajalikud numbrid - tellimuse ja makse kinnituseks saadetakse e-maili teel tellimuskinnitus, mille saad soovi korral välja trükkida.

Pangakaardiga kauba kohaletoimetamise ajal.

Pangakaardiga saad tasuda kullerile, kes Sulle paki kohale toimetab. Sinuga võetakse ühendust esimesel võimalusel ning täpsustatakse andmed.

Liisi järelmaks

 • Kiire vastus taotlusele
 • Sissemakse alates 0€
 • Osamakse alates 7€
 • Liisida saab nii üksikuid tooteid kui ka suuremat ostukorvi

Tavatingimused:

  • Intress 19.9% laenusummalt
  • Maksegraafiku pikkus 1 – 24 kuud
  • Lepingutasu 11 eurot

E-poes on makseviisiks Liisi makselink!

 • Lisage tooted ostukorvi
 • Makseviisidest valige Liisi makselink
 • Määrake kuude arv ja tagasimakse kuupäev
 • Allkirjastage mugavalt ja turvaliselt ID kaardi või Mobiili ID-ga

Teenusepakkujaks on Holm Bank AS. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 54,26 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 205 €, lepingu periood 10 kuud, fikseeritud intressimäär 19,9 % laenusummalt aastas, lepingutasu 10€, krediidisumma 205 €, maksete kogusumma 249 € ja tagasimaksete summa 249 €.

Kirjuta kommentaar (5 Hinnang(ud))

4,6

5 Hinnang(ud)

5 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

HELENA

www.dormeo.ee

Ärkan puhanuna
Suurepärane madrats! Olen 5 kuud juba kasutanud ja seljavalusid enam ei ole.
Magan kõvemal poolel, aga samas on hästi mugav ja pehme. Madrats oma vormi kaotanud ei ole.
Tere, täname Teid tagasiside eest ja meeldivat kasutamist!

Krissu

www.dormeo.ee

Nördimus
Ostsime wlukaaslasega selle madratsi märtsi lõpu poole ja juba eelmine kuu (oktoobris) tundsin, et madrats on minu poole pealt ära vajunud. Ei taastu enam nii, nagu algselt oli. Mehe poole peal täitsa okei.
Täname Teid tagasiside eest! Palun võtke meiega ühendust emaili teel klienditeenindus@studio-moderna.com või telefoni teel +372 6 580 066, et saaksime täpsemalt aiadata Teid probleemiga.

TANEL

www.dormeo.ee

Suurepärane madrats!
Olen seljaga hädas olnud juba paarkümmend aastat ja ka igasuguseid imeasju proovinud, et seljavalusid leevendada (kaasa arvatud selle kosmodisci proovisin kunagi ära ja see mulle isegi meeldis). Kui nägin uut ERGO madratsit, siis tekkis kohe huvi, ka kommentaarid olid positiivsed. Ja praeguseks, kui olen maganud 2 kuud oma uuel ERGO madratsil, pean ütlema, et ma ei kujutaks elu ilma selle madratsita ettegi. See madrats on lihtsalt niivõrd lõõgastav, et ka seljahaige saab igas asendis selle peal magada ja välja puhata. Varem ma selja peal magada ei saanud, nüüd saan, ja pean kohe lisama, et see madrats ei ole kõva, nagu tihtilugu arvatakse, et seljahaigele on kõva madratsit vaja. Mu uus ERGO madrats justkui embaks mind hellalt ja samas ka toetaks. Minu päevatoimetustest väsinud selga puhkab ennast välja minimaalselt 5 tunniga, et siis hommikul jälle töösse sukelduda. Kui vahest jääb uneaeg väiksemaks, siis on selg veel ka hommikul kange ja on raske tõusta. Kellel on seljaga tõsised mured, siis kindlasti soovitan just seda madratsit.
Ja veel üks soovitus: magage kindlasti ainult madratsil, ilma igasuguste kattemadratsiteta! Need teevad selle madratsi head omadused kuidagi tuimaks.

Üks tänulik ostja.

www.dormeo.ee

Madrats Ergo
Ma pole veel nii hästi maganud kui sellel matratsil. Hommikul ärgates ei valutanud kusagilt ja saan nüüd ka selili magada. Olen väga rahul ja soovitan seda matratsil ka pojale. Aitäh teile.

Johanna

www.dormeo.ee

Head unenäod!
Suurepärane uni! Hea toetus ja mugavus. Oleme tõesti oma valikuga rahul.