VALI KATEGOORIA
Meie poed
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Madrats 20cm S Approved

Saadaval ainult kauplustes
Photo
Video
KINK

Korralik ööuni on jõuluvana edu pant ja Dormeo valikus on ainus jõuluvana heakskiidetud madrats, mis on spetsiaalselt kujundatud neile, kellel on selg kange ja kael valutab. Kosmodiski kujundatud ergonoomilise sisuga madrats tagab selja õige asendi. Sellel on ka kohandatava jäikusega kaks Ecocell®-i vahukihti ja kolm täiustatud dünaamilist mugavustsooni, et saaksid tunda end mugavamalt ööl ja päeval ning vabaneda valudest.

Madrats 20cm S Approved
Alates 329,00 € Alates
Club5*: 250,04 €
See kaup on ainult poes saadaval
Kiirvaade

Korralik ööuni on jõuluvana edu pant ja Dormeo valikus on ainus jõuluvana heakskiidetud madrats, mis on spetsiaalselt kujundatud neile, kellel on selg kange ja kael valutab. Kosmodiski kujundatud ergonoomilise sisuga madrats tagab selja õige asendi. Sellel on ka kohandatava jäikusega kaks Ecocell®-i vahukihti ja kolm täiustatud dünaamilist mugavustsooni, et saaksid tunda end mugavamalt ööl ja päeval ning vabaneda valudest.

Vaata lähemalt
Detailid
 • 15 aastat
  lisagarantii

  Oleme kindlad ja pakume sulle 15 aastat garantiid. See on 5 470 päeva. Sulle, et ärgata ja alustada uut helget, paremat päeva.

 • Tasuta 100 ööd
  katseaega

  Et olla 110% kindel! Proovi ja näe und 100 ööd järjest - mugavalt oma kodus.Kui sa ei ole rahul, vahetame välja sobivama vastu.Tutvu tingimustega siin.

 • Toodetud
  Euroopa Liidus

  Madrats on disainitud ja toodetud EL-is ja vastab Euroopa Liidu ja Dormeo kõrgetele standarditele.

Jõuluvana käib ainult kord aastas ja seda teeb ka see madrats

Jõuluvana heakskiidetud madrats on saadaval piiratud koguses ja lühikest aega jõuluperioodil.

Aastavahetuse lähenedes annavad paljud meist lubadusi, mis aitaksid meil saada parema enesetunde või välimuse. Otsus paremini magada on üks parimaid, mida saaksid praegu ja oma edaspidise heaolu nimel enda heaks teha.

Alusta uut aastat värskelt – vana välja ja uus asemele! Kui magad mugavamalt jõuluvana heakskiidetud madratsil, tunned end nagu jõuluvana jõululaupäeval – valmis terve maailma läbi käima!

Dormeo jõuluvana heakskiidetud madrats

Eriti mugav ja kohanev erikujundus

Kas tunned end ärgates kangelt, väsinult ja kõik kohad valutavad? Selle põhjuseks võivad olla pikad ööd ebamugaval ja sobimatul madratsil, mis on võib-olla liiga vana või mõeldud teistmoodi magajale. Seepärast mõtles jõuluvana hoolega järele, kuidas sul saaksid olla sellel aastal täiuslikud jõulud. Ta koostas isegi Dormeo jõuluvana heakskiidetud madratsi eeliste nimekirja.

 • Ergonoomiline madrats – toetab ideaalselt ja kohaneb su kehaga, et hoida selga õiges asendis ja aidata seljavalust vabaneda.
 • Eriti mugav – madratsi sisu mäluvahukiht tagab, et see reageeriks paremini kehakujule ja liikumisele ning leevendaks survet toetuspunktidele.
 • Keskmine Ergo kiht – Kosmodiskist inspireeritud inimese lülisamba kujuga.
 • Kolm täiustatud dünaamilist mugavustsooni erinevate kehapiirkondade parimal moel toetamiseks.
 • Ümberpööratav sisu, mis võimaldab magajal kohandada madratsi jäikuse endale sobivaks.
 • Hingav tänu Ecocell®-i vahule ja õhukanalitele.
 • Töötlus CleanEffect® kaitseb bakterite, tolmulestade ja mikroobide eest..
 • Eemaldatav ja pestav kate loob tervisliku ja puhta bakterite, tolmulestade ja lõhnadeta magamisaseme.
 • 100 päevane katseaeg ja 15-aastane pikendatud garantii.
 • Valmistatud Euroopas.
Dormeo jõuluvana heakskiidetud madrats

Vaata madratsi sisse

kõrgus 20cm

Dormeo jõuluvana heakskiidetud madrats

Hõlju pildi kohalKoputa   et näha toote üksikasju.

 1. Ainulaadse mustriga eemaldatav ja pestav pealmine kate

  Pealmise katte saab eemaldada ja pesta. Seda on täiustatud CleanEffect®-i töötlusega, mis võitleb bakterite, mikroobide, tolmulestade ja allergeenide vastu. Kattel on ka kaunis muster imeliste lumehelveste ja lumes sõitvate saanidega.

 2. 2 cm paksune mäluvahukiht

  See kohaneb ideaalselt teie kehakujuga.

 3. 6 cm paksune pehmem oranž Ecocell®-i vahust õhukanalitega kiht

  Elastne kolmemõõtmeline poorne ehitus kohaneb su kehaga. Kolme eraldi mugavustsooniga oranž Ecocell®-i vahust kiht on väiksema tihedusega ning seepärast pehmem ja kohanevam. Erikanalid suurendavad vahu elastsust ja võimaldavad õhul paremini liikuda.

 4. 6 cm paksune ERGO kiht

  Ecocell®-i vahust 6 cm paksune ainulaadne ERGO kiht on kujundatud koostöös lülisamba eksperdi Kosmodiskiga. Selles on kolm eraldi mugavustsooni, mis reageerivad dünaamiliselt keha liikumisele ja kohanevad sellega, et tagada selja ideaalne asend ja vähendada seljavalu.

  Dormeo jõuluvana heakskiidetud madrats
 5. 6 cm paksune jäigem valge Ecocell®-i vahust õhukanalitega kiht

  Elastne kolmemõõtmeline poorne ehitus kohaneb su kehaga. Ecocell®-i vahust valge kiht kolme eraldi mugavustsooniga on suurema tihedusega ja seega jäigem, mis on mõeldud neile, kes ei soovi suurt kohanduvust. Erikanalid suurendavad vahu elastsust ja võimaldavad õhul paremini liikuda.

 6. Alumine kate – eemaldatav ja pestav

  Alumise katte saab eemaldada ja pesta. Seda on täiustatud CleanEffect®-i töötlusega, mis võitleb bakterite, mikroobide, tolmulestade ja allergeenide vastu. Kate on halli värvi ja klassikalise siksakmustriga.

Pööra madrats ümber, et valida enda vajadustele sobiv jäikus

Jõuluvana heakskiidetud madratsil on ümberpööratav sisu, mis võimaldab magajal kohandada madratsi jäikuse endale sobivaks.

 • Dormeo jõuluvana heakskiidetud madrats

  Sisu üks pool on tehtud pehmemast oranžist Ecocell®-i vahust, mis on väiksema tihedusega ning seega pehmem ja kohanevam.

 • Dormeo jõuluvana heakskiidetud madrats

  Sisu teisel pool on jäigemast valgest Ecocell®-i vahust kiht, mis on suurema tihedusega ja seega jäigem ning sobib neile, kes ei soovi suurt kohanduvust.

Sinu ainulaadsele kehatüübile vajalik kohanevus ja mugavus

Jõuluvana heakskiidetud madratsi ainulaadne ehitus koosneb madratsi sisus olevast mäluvahukihist, kahest Ecocell®-i vahukihist ja erilisest ERGO kihist. Nende kombinatsioon võimaldab su kehal optimaalselt madratsi sisse vajuda ehk teisisõnu pakub jõuluvana heakskiidetud madrats täpselt sellist kohanevust ja mugavust, mida su ainulaadne kehatüüp vajab.

Dormeo jõuluvana heakskiidetud madrats

MADRATSIKAITSETE ÜLEVAADE

3D MADRATSIKAITSEALOE VERA MADRATSIKAITSEFRESH MADRATSIKAITSE​
MATERJALI KOOSTIS 98% polüester​
2% elastaan
60% polüester​
40% viskoos​
Aloe Vera töötlus
100% puuvill
TOLMUVASTANE Jah Ei Jah
KASUTAMINE​ 2in1: madratsikaitse ja voodilina Madratsikaitse 2in1: madratsikaitse ja voodilina
VEEKINDEL​ JA HINGAV Jah Jah Jah
PEALEPANEK Ümberringi elastne​ Ümberringi elastne Ümberringi elastne
MAKSIMAALNE MADRATSI KÕRGUS Kuni 27 cm​​ Kuni 30 cm​ Kuni 33 cm​
PESTAV Jah, kuni 60C​ Jah, kuni 60C​​ Jah, kuni 60C​​

Vaata toodet

Vaata toodet

Vaata toodet

Katte mustri piiratud väljaanne

Jõuluvana heakskiidetud madratsil on esimene piiratud väljaande muster, mis on saadaval ainult lühikest aega talvehooajal.

Madratsi pealmisel kattel on kaunis talvine muster lumehelveste ja lumes sõitvate saanidega ning talvisel alumisel kattel on jõulutekke meenutav muster.

Kaks poolt on ühendatud punase tõmblukuga, mis teeb selle madratsi veel kaunimaks ja erilisemaks.

Dormeo jõuluvana heakskiidetud madrats

Puhtam ja tervislikum magamiskeskkond

Madratsi hingav ehitus aitab hoida seda puhta ja värskena Eemaldatava ja pestava katte looduslikel alustel loodud CleanEffect®-i töötlus pakub tõhusat kaitset tolmulestade, mikroobide, bakterite ja lõhnade vastu, mis aitab kaitsta allergiate ja tundliku nahaga inimesi.

Dormeo jõuluvana heakskiidetud madrats

Kiire ja mugav valmis seada

Sinu uus madrats saabub su ukse taha kokkupressitud ja vaakumpakendis rullina kaitsvas transportkastis, mis on kaetud kahe kilekihiga. Kasutame keskkonnahoidlikku transpordiviisi ja seepärast on kõik meie madratsid kokkupressitud ja vaakumpakendis, mis kaitseb neid transpordi ajal.

 • 1
  Madratsi lahtipakkimine – 1. samm

  Lõika ettevaatlikult väline pakend kääridega lahti, nii et sa ei lõikaks plastkotti. Ära kasuta nuga.

 • 2
  Madratsi lahtipakkimine – 2. samm

  Pane vaakumpakendis madrats voodile ja rulli lahti. Lõika plastkott ettevaatlikult servadest lahti ja eemalda.

 • 3
  Madratsi lahtipakkimine – 3. samm

  Oota 6 tundi, et su uus madrats võtaks täielikult oma kuju.

Tehnilised täpsustused
Dormeo programm magamine
Dormeo sari Vitality
Garantii 15 aastat
Jäikus Vähem pehme
Kate Töötlus CleanEffect® kaitseb bakterite, tolmulestade ja mikroobide eest.. Eemaldatav ja pestav kate loob tervisliku ja puhta bakterite, tolmulestade ja lõhnadeta magamisaseme.
Sisu Keskmine Ergo kiht – Kosmodiskist inspireeritud inimese lülisamba kujuga.
Kauba saadavus kauplustes

Selles tabelis näete te kaupade saadavust meie esinduskauplustes. Paljude toodete tellimisel võite te valida kohaletoimetamise Top Shop või Dormeo esinduskauplusesse. Selleks valige tellimuse vormistamisel filiaal, kuhu teil on mugavaim kaubale järele tulla. Juhul kui filiaali ei leidu nimekirjas, tähendab see, et kaupa ei ole hetkel võimalik kauplussesse tellimisega vormistada. Palume arvestada, et kaupade tarnimine meie esindusse võib võtta umbes 2-7 tööpäeva.

* Enne kaupluse külastamist palume täpsustada toote olemasolu, võttes ühendust meie klienditeenindusega või kontakteerudes kauplusega.

MAKSEVÕIMALUSED

Vali maksevõimalis, mis sobib Sulle kõige paremini. Selle tootega pakume sulle järgnevaid makseviise:

Internetipank

Valige nimekirjast pank, millest soovite makset sooritada - teid suunatakse valitud panka - tasuge ostu eest - tellimuse ja makse kinnituseks saadetakse e-maili teel tellimuskinnitus, mille saad soovi korral välja trükkida.. NB! Pärast kauba eest tasumist (pangaülekande tegemist) välju e-panga lehelt vajutades nupule 'Tagasi kaupmehe juurde'.

Kaardimakse

Valige pangakaart, millega soovite makset sooritada ( Mastercard või VISA) - sisestage kaardi vajalikud numbrid - tellimuse ja makse kinnituseks saadetakse e-maili teel tellimuskinnitus, mille saad soovi korral välja trükkida.

Pangakaardiga kauba kohaletoimetamise ajal.

Pangakaardiga saad tasuda kullerile, kes Sulle paki kohale toimetab. Sinuga võetakse ühendust esimesel võimalusel ning täpsustatakse andmed.

ESTO 3 makseviis - ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel mugavat ja kiiret ESTO 3 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks! Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 makseviis ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.

 • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul koos lepingutasuga, loetakse järelmaksuleping edukalt tasutuks ning lõppenuks.
 • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks, lisandub ühekordne lepingutasu.
 • Minimaalne ostukorvi summa ESTO 3 makseviisi kasutamisel on 60 EUR.
 • ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

 • Intress alates 0%
 • Lepingutasu alates 0 eurost
 • Periood kuni 4 aastat

Liisi järelmaks

 • Kiire vastus taotlusele
 • Sissemakse alates 0€
 • Osamakse alates 7€
 • Liisida saab nii üksikuid tooteid kui ka suuremat ostukorvi

Tavatingimused:

  • Intress 19.9% laenusummalt
  • Maksegraafiku pikkus 1 – 24 kuud
  • Lepingutasu 11 eurot

E-poes on makseviisiks Liisi makselink!

 • Lisage tooted ostukorvi
 • Makseviisidest valige Liisi makselink
 • Määrake kuude arv ja tagasimakse kuupäev
 • Allkirjastage mugavalt ja turvaliselt ID kaardi või Mobiili ID-ga

Teenusepakkujaks on Holm Bank AS. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 54,26 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 205 €, lepingu periood 10 kuud, fikseeritud intressimäär 19,9 % laenusummalt aastas, lepingutasu 10€, krediidisumma 205 €, maksete kogusumma 249 € ja tagasimaksete summa 249 €.

Kirjuta kommentaar (0 Hinnang(ud))

Selle toote kohta pole ühtegi arvustust...

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star