VALI KATEGOORIA
Meie poed
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Dormeo madratsite vahetamine ja tagastamine

Soovime teile head und!

Dormeo madrats mille olete valinud annab teile eeldused, et saaksite ärgata välja puhanuna. Tagamaks Dormeo madratsil magajale parim uni pakume olenevalt madratsist vahetusvõimalust kas 30, 60 või 100 päeva.

2020/2021 müügiolevad madratsid jaotuvad vahetusvõimaluse alusel järgmiselt:

• 30 päeva vahetusvõimalus: Aloe Vera V2, Aloe Vera Plus, Siena 14cm

• 60 päeva vahetusvõimalus: iMemory S Plus; iMemory Silver, Ergo Comfort

• 100 päeva vahetusvõimalus: Air+ Comfort, Air+ Select

Juhul, kui selles nimekirjas puudub teie ostetud toode, siis külastage dormeo.ee/madratsid või pöörduge klienditoe poole ja uurige vahetusvõimaluse kohta.

Mida tähendab vahetusvõimalus?

Vahetusvõimalus kehtib Dormeo madratsitele alati, olenemata, kust madrats on ostetud (pood, veebipood, telefoni teel, telepoest). Vastavalt kas 30., 60. või 100. päeva jooksul pärast ostu sooritamist on võimalik võtta ühendust Studio Moderna OÜ-ga (kontaktid leiate kirja lõpus) ning madrats endale sobivama vastu välja vahetada (vahetada mudelit või suurust).

Kui sobivam madrats on algselt ostetud madratsist kallim, tuleb vahe kinni maksta, kui aga odavam, maksab Studio Moderna OÜ vahe kinni. Mittesobiva madratsi eest raha tagasi ei saa, vaid madrats vahetatakse sobivama vastu välja!

Vahetusvõimalus kehtib ka kasutatud madratsi puhul vastavalt kas 30, 60 või 100 päeva, olenevalt ostetud madratsi mudelist.

Vahetusvõimalus kehtib ainult 1 kord, korduvalt madratsit väljavahetada ei ole võimalik.

Enne madratsi ostu on oluline kontrollida ja üle mõõta voodi, voodiraami või muu aseme suurus, et olla kindel valitud madratsi suuruse sobivuses! (Peamine viga mida madratsiostul tehakse on aseme/ voodiraami vale mõõtmine).

Võimalusel on soovitav proovida madratsit kas Dormeo või Top Shop kaupluses ja/või konsulteerida müüjaga, milline Dormeo madrats võiks olla teile sobivaim.

Kontaktivaba teenuse kaudu ostetud madrats (telefon või internet)

Kontaktivaba teenuse kaudu ostetud madratsit on võimalik tagastada ja raha tagasi saada 14 päeva jooksul (tulenevalt seadusest). Tagastades peab madrats olema puhas ja terve. Tagastades peab madrats olema pakitud nii, et see transpordi käigus mustaks ei läheks (kiletatud).Alates ostu sooritamisest 15. päeval, ei saa tagastamisel raha tagasi vaid kehtib ainult vahetusvõimalus (periood vastavalt madratsi mudelile, kas 30, 60 või 100 päeva ostu sooritamisest).

14-päevane tagastamisõigus ei kehti madratsitele, mis on tellitud mitte standard mõõdus.

Dormeo madratsite standard mõõdud on: 80x190/200cm, 90x190/200cm, 120x200cm, 140x190/200cm, 160x190/200cm, 180x200cm, 200x200cm.

Madratsi väljavahetamine

Madratsi vahetuse soovi korral tuleb võtta ühendust klienditoe osakonnaga telefonil +372 658 0066 või e-posti teel: klienditeenindus@studio-moderna.com. Teiega lepitakse kokku kuidas ja mis tingimustel madrats välja vahetatakse. 

Juhul kui on vajalik kullerteenuse kasutamine, maksab kullerteenuse eest Studio Moderna OÜ. Vajalik on teie poolt madratsi pakendamine selliselt, et see transpordi käigus mustaks ei läheks.