Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Dormeo madratsite vahetamine ja tagastamine

Vahetusvõimaluse perioodi seletus

Vahetusvõimaluse perioodi raames ei saa klient madratsi eest raha tagasi vaid see vahetatakse sobivama Dormeo madratsi vastu välja.

Vahetusvõimalus kehtib Dormeo madratsitele ükskõik millise kanali kaudu madrats ostetakse. Vastavalt kas 30. või 100. päeva jooksul on võimalik võtta meiega ühendust ning madrats endale sobivama vastu välja vahetada. Kui sobivam madrats on algselt ostetud madratsist kallim, maksab klient puuduoleva summa, kui aga odavam, maksab Studio moderna vahe kinni.

Sideteenuse kaudu ostetud madrats (telefon/internet)

Sideteenuse kaudu ostetud madratsit on võimalik tagastada ja raha tagasi saada 14 päeva jooksul (tulenevalt seadusest). Kui ülejäänud tooted peavad tagastades olema oma originaalpakendis siis madratsite puhul teeb Studio Moderna erandi – klient võib selle kodus lahti teha ja proovida. Tagastades peab madrats olema puhas ja terve. Tagastades peab klient madratsi pakkima nii, et see transpordi käigus mustaks ei läheks.

Kui madratsit ei ole tagastatud 14 päeva jooksul, ei ole võimalik raha tagasi saada vaid kehtib ainult vahetusvõimaluse periood (kui ostu soorituse päevast ei ole möödunus 30/100 päeva).

Madratsi väljavahetamine

Telefoni/ interneti teel ostetud madrats - madratsi vahetuse soovist tuleb kliendil võtta ühendust klienditoe osakonnaga, seejärel lepitakse kokku kuidas ja mis tingimustel madrats välja vahetatakse. Kui on soov madrats vahetada kasutades kullerteenust, tellib klient ise kulleri (kulleri tasu maksab Studio Moderna). Vahetuse puhul peab klient madratsi pakkima nii, et see transpordi käigus mustaks ei läheks.

Poest ostetud madrats - madratsi vahetuse soovist tuleb kliendil võtta ühendust poega, kust madrats on ostetud, seejärel lepitakse kokku kuidas ja mis tingimustel madrats välja vahetatakse. Kui on soov madrats vahetada kasutades kullerteenust, tellib klient ise kulleri (kulleri tasu maksab Studio Moderna). Vahetuse puhul peab klient madratsi pakkima nii, et see transpordi käigus mustaks ei läheks. Kui on soov madrats tuua tagasi poodi – lepitakse see vastavalt poega kokku kas, kuidas ja millal.

Meie poed on avatud

Eelistage veebipoodi ja tellige mugava tarnega! #jääkoju