Dormeo
tänab sind.

VASTUVÕTMINE LÕPPENUD

Aitäh, et tundsid huvi unetöö vastu. Kandidaatide vastuvõtmine on selleks korraks lõppenud. Võitjate nimed avalikustame lähiajal sotsiaalmeedias ja e-maili teel. 15. märtsil, Rahvusvahelisel unepäeval, ootame Teid oma poodidesse magajaid uudistama.

DORMEO OLULISED KOOSTISOSAD IDEAALSEKS UNEKS

Kui oled tõesti nii pühendunud magaja nagu väidad, siis vastuteenena anname sulle kõige olulisemad koostisosad ideaalseks uneks sinu ideaalses "kontoris":

PARIM MADRATS

Võid olla ükskõik kui eriliste magamisharjumustega, anname sulle madratsi, mis on mugav, toetav ja innovatiivne. Sinu selgroog võib olla ükskõik kui valiv, anname sulle madratsi, mis kohaneb sinu kehakujuga. Seda me saame lubada.

PARIM PADI

Sa ju ei valiks oma magamispartnerit kergekäeliselt. Võta aega ja maga selle peal. Selleks ajaks kui ärkad, saad aru, et meie padi oli alati sinu jaoks olemas.

PARIM VOODIPESU

Viimane lihv. Parimad materjalid. Kujunda oma kogemus luksuslikuks sellel ajal kui "töötad". See ei saa palju paremaks enam minna.

Sa ainult ei maga parimas "kohas" vaid ka parimal "ajal". 15. märts on Dormeo unepäev, mis tähistab und ja magamist. Üks põhjus veel, miks pöialt hoida, et ka sina seda tähistada saaksid.