Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Magamine ja uni

1-10 of 114

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 12
 • Mida juua enne magamaminekut ja mida mitte

  Mida juua enne magamaminekut ja mida mitte

  Kas tahad paremini magada? Siin on loetelu jookidest, mis võivad aidata, ja neist, mida peaksid kindlasti vältima, kui tahad õndsalt uinuda. Terviseks!

  Loe rohkem 
 • Kas liiga palju magamist võib tegelikult su tervist kahjustada?

  Kas liiga palju magamist võib tegelikult su tervist kahjustada?

  Kõik teavad, et liiga vähe magamist võib põhjustada mitmesuguseid vaimse ja füüsilise tervise probleeme. Kuidas on liigse magamisega? Kas liiga palju magamist võib samuti su tervist kahjustada? Uurime välja!

  Loe rohkem 
 • Kõige sagedasemad küsimused madratsite kohta

  Kõige sagedasemad küsimused madratsite kohta

  Mis puutub madratsi ostu, oleme kõik pisut segaduses, kuigi see on ju asi, mida me kõik iga päev kasutame. Aga täpselt sinu harjumustele ja vajadustele vastavat liiki madratsi valimine on tähtsam, kui oskad arvata. Lõpuks veedame me ju peaaegu kolmandiku oma elust voodis ja seega puutume valitud madratsiga väga lähedalt kokku suure osa oma elust. Kui oled tüdinud ärkamast kange kaela ja valutava seljaga ning väsinumalt, kui sa olid magama heites, siis on ehk aeg lõpuks uus madrats soetada. See on lihtne, kui tead kõiki õigeid vastuseid.

  Loe rohkem 
 • 6 taime, kellega magamistuba jagada

  6 taime, kellega magamistuba jagada

  Need kuus toredat taime kaunistavad su magamistuba ja peale selle aitavad ka paremini magada. Kas sa ei usu? Vaatame, mida need taimed saavad sulle pakkuda, ja siis otsusta, kas neid oma magamistuppa kutsuda või mitte.

  Loe rohkem 
 • 15 huvitavat fakti norskamisest

  15 huvitavat fakti norskamisest

  Kas su elukaaslane või toanaaber norskab ja ei lase sul magada? Need 15 huvitavat fakti norskamisest aitavad sul ta muret paremini mõista ja loodetavasti ei aja sa teda enam magamistoast välja.

  Loe rohkem 
 • 5 põhjust, miks vajad kattemadratsit

  5 põhjust, miks vajad kattemadratsit

  „Kas ma vajan kattemadratsit?“ on üks kõige tavalisemaid küsimusi, mida oma magamisaseme täiustamisele mõeldes kaalume. Kattemadratsid on spetsiaalselt mõeldud teie magamiskeskkonna mugavamaks muutmiseks. Kattemadratseid on väga mitmesuguseid, ent te ei ole kindel, kas isegi vajate seda? Arvesse tuleb võtta mitut väga tähtsat tegurit, et aru saada kas ja millist kattemadratsit te vajate.

  Loe rohkem 
 • 10 ametit, millel on unele kohutav mõju

  10 ametit, millel on unele kohutav mõju

  Kas sul on kehv uni? Kas see võiks olla põhjustatud sinu tööst? Pärast selle artikli lugemist võid avastada, et sul ei lähegi väga kehvasti. Tüütu ülemus, keelepeksjatest kolleegid ja palju stressi ei olegi kõige hullem, mis tööl olles juhtuda võib...

  Loe rohkem 
 • Järjekordne magamata öö?

  Järjekordne magamata öö?

  Tegelikult pole sel vahet, kas sa läksid hilja voodisse või jäid pikalt üles ootamatute sündmuste või kohustuste tõttu - mõlemal juhul ootab sind ees raske päev. Kuid me saame sind aidata: siin on 7 tõhusat nippi, mis aitavad sind pärast magamata ööd ...

  Loe rohkem 
 • 4 põhjust, miks sa peaksid alasti magama

  4 põhjust, miks sa peaksid alasti magama

  Viska ära pidžaamad, lohvakad T-särgid ja muud vähem kui kaubandusliku välimusega riided, mida tavaliselt magades kannad! Uuringute kohaselt ei ole alasti magamine pelgalt lõbusam, vaid ka sulle ja sinu tervisele palju kasulikum. Kas soovid teada, miks?

  Loe rohkem 
 • 13 nippi, mis aitavad kuumadel suveöödel paremini magada

  13 nippi, mis aitavad kuumadel suveöödel paremini magada

  Me kõik teame, mis toimub: visklemine, vähkremine, ühelt küljelt teisele keerutamine, higistamine, isegi öösel valitseva tapva suvekuumuse maapõhja vandumine… Mõnikord on suvel hea uni tõeline katsumus. See ei pea nii olema! Siin on 13 lihtsat nippi, mille abil saad jälle magada nagu imik.

  Loe rohkem 

1-10 of 114

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 12