Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Magamine ja uni

1-10 of 110

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 11
 • 15 huvitavat fakti norskamisest

  15 huvitavat fakti norskamisest

  Kas su elukaaslane või toanaaber norskab ja ei lase sul magada? Need 15 huvitavat fakti norskamisest aitavad sul ta muret paremini mõista ja loodetavasti ei aja sa teda enam magamistoast välja.

  Loe rohkem 
 • 5 põhjust, miks vajad kattemadratsit

  5 põhjust, miks vajad kattemadratsit

  „Kas ma vajan kattemadratsit?“ on üks kõige tavalisemaid küsimusi, mida oma magamisaseme täiustamisele mõeldes kaalume. Kattemadratsid on spetsiaalselt mõeldud teie magamiskeskkonna mugavamaks muutmiseks. Kattemadratseid on väga mitmesuguseid, ent te ei ole kindel, kas isegi vajate seda? Arvesse tuleb võtta mitut väga tähtsat tegurit, et aru saada kas ja millist kattemadratsit te vajate.

  Loe rohkem 
 • 10 ametit, millel on unele kohutav mõju

  10 ametit, millel on unele kohutav mõju

  Kas sul on kehv uni? Kas see võiks olla põhjustatud sinu tööst? Pärast selle artikli lugemist võid avastada, et sul ei lähegi väga kehvasti. Tüütu ülemus, keelepeksjatest kolleegid ja palju stressi ei olegi kõige hullem, mis tööl olles juhtuda võib...

  Loe rohkem 
 • Järjekordne magamata öö?

  Järjekordne magamata öö?

  Tegelikult pole sel vahet, kas sa läksid hilja voodisse või jäid pikalt üles ootamatute sündmuste või kohustuste tõttu - mõlemal juhul ootab sind ees raske päev. Kuid me saame sind aidata: siin on 7 tõhusat nippi, mis aitavad sind pärast magamata ööd ...

  Loe rohkem 
 • 4 põhjust, miks sa peaksid alasti magama

  4 põhjust, miks sa peaksid alasti magama

  Viska ära pidžaamad, lohvakad T-särgid ja muud vähem kui kaubandusliku välimusega riided, mida tavaliselt magades kannad! Uuringute kohaselt ei ole alasti magamine pelgalt lõbusam, vaid ka sulle ja sinu tervisele palju kasulikum. Kas soovid teada, miks?

  Loe rohkem 
 • 13 nippi, mis aitavad kuumadel suveöödel paremini magada

  13 nippi, mis aitavad kuumadel suveöödel paremini magada

  Me kõik teame, mis toimub: visklemine, vähkremine, ühelt küljelt teisele keerutamine, higistamine, isegi öösel valitseva tapva suvekuumuse maapõhja vandumine… Mõnikord on suvel hea uni tõeline katsumus. See ei pea nii olema! Siin on 13 lihtsat nippi, mille abil saad jälle magada nagu imik.

  Loe rohkem 
 • Kuidas tõhusalt madratsit testida?

  Kuidas tõhusalt madratsit testida?

  Enamusele inimestest meeldib madratsit enne ostmist testida – see on täiesti mõistlik, eks ole? Siin on siiski ka konks: enamik ei tea, kuidas madratsit õigesti testida, et veenduda, et see tõepoolest vastab nende vajadustele! Kuidas siis tõhus madratsi testimine käib? Ei, sellel paar sekundit lebamisest ei piisa…

  Loe rohkem 
 • Mis on unejoove ja kas ka Sina kannatad selle all?

  Mis on unejoove ja kas ka Sina kannatad selle all?

  Kas ärkad tihti uimase ja segasena, isegi kui oled öösel hästi maganud? Kas teed mõnikord pärast ärkamist asju, mida hiljem ei mäleta või ei oska seletada? Sel juhul võib sul olla unejoobe häire. Mida see täpselt tähendab ja kas see võib olla sulle ohtlik?

  Loe rohkem 
 • Sel reedel tähistame rahvusvahelist unepäeva!

  Sel reedel tähistame rahvusvahelist unepäeva!

  Rahvusvahelist unepäeva (World Sleep Day) tähistati esmakordselt 14. märtsil 2008. aastal. Sellest alates toimub see igal aastal märtsi teisel reedel, Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) une- ja terviseprobleemide projektide raames. Iga aastal on fookuses üks konkreetne teema.  Sellel aastal tähistame Rahvusvahelist unepäeva 16ndal märtsil. Selle puhul esitleme Teile ka mõned huvitavad faktid, miks kvaliteetne uni on meie elus hädavajalik.

  Loe rohkem 
 • 10 levinud unenägu ja nende tähendust

  10 levinud unenägu ja nende tähendust

  Kas tahad teada, mida tähendab, kui näed unes, et keegi ajab sind taga või sa oled paljalt avalikkuse ees? Siis loe nende ja veel 8 enim levinud unenägude tähenduste kohta. Sa võid avastada midagi uut enda kohta ...

  Loe rohkem 

1-10 of 110

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 11