Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Padi anatoomiline kolmekihiline Memosan

Hetkel otsas
Photo
Video

Memosan 3-kihiline anatoomiline padi on tehtud mäluvahust ja sobib ideaalselt erineva magamisasendiga inimestele. Te saate padja kõrgust ja kõvadust reguleerida täpselt enda järgi. See tagab värske ja õhulise magamispinna. Kate on tehtud 100% puuvillast ja on pestav 60℃ juures, mis tapab kõik tolmulestad. Padja suurus on 30x50cm.

Padi anatoomiline kolmekihiline Memosan
Alates 29,99 € Alates
Teie valik
Saabub 1 kuu jooksul, broneerimiseks helista: 6 511 075
 • Kiirvaade
 • Detailid
 • Tehnilised täpsustused
Kiirvaade

Memosan 3-kihiline anatoomiline padi on tehtud mäluvahust ja sobib ideaalselt erineva magamisasendiga inimestele. Te saate padja kõrgust ja kõvadust reguleerida täpselt enda järgi. See tagab värske ja õhulise magamispinna. Kate on tehtud 100% puuvillast ja on pestav 60℃ juures, mis tapab kõik tolmulestad. Padja suurus on 30x50cm.

Vaata lähemalt
Detailid

Klassikaline anatoomiline padi optimaalseks toestamiseks.

See anatoomiline padi koosneb kolmest kihist ja pakub ainulaadset eelist olles võimeline kohanema iga inimese kõrguse ja pehmuse sooviga. Dormeo kolm kihti pakuvad klassikalisi anatoomilise padja omadusi seejuures::

 • Kohanedes Teie pea, kaela ja õlgade kujuga,
 • Leevendades valu kaelas, seljas ja õlgades,
 • Aidates kaasa selgroo õigele asendile,
 • Leevendades valu puutepunktides.

Ideaalne pehmete ja kindlate patjade armastajatele.

Kuna padi koosneb eraldi pehmetest ja tugevatest kihtidest on see võimeline kohanema individuaalselt vastavalt Teie vajadustele. Vahetevahel soovite, et padi oleks pehme, mõnikord jälle, et tugevam ning toestaks rohkem:

 • Kui Teile meeldivad pehmed padjad keerake alumised ja keskmised kihid teistpidi. Sedasi on tulemuseks pehmed ja paindlikud padjad.
 • Neile, kes eelistavad rohkem kindlamaid ning tugevama toestusega patju soovitame eemaldada alumine mäluvahu kiht. Sedasi muutub Teie padi küll natuke madalamaks kuid samas ka jäigemaks pakkudes Teie kaelale ja peale korralikult toestatud tuge.

Üks jäik ning kaks pehmemat kihti individuaalseks kohandamiseks.

Kolmekihiline padi koosneb kahest erineva tugevusega vahust:

Esimene kiht koosneb mäluvahust, revolutsiooniline materjal, mis kohaneb ideaalselt inimese kaela ja pea kuju järgi. See on pehme ja paindlik ning tundlik soojusele: mida soojem see on seda pehmemaks muutub.

Teine kiht on tugevamast polüuretaan vahust, mis annab kaelale ja peale peamise toestuse ja aitab kaasa selgroo õigele asendile.

Kolmas kiht on mäluvahust, mis automaatselt kohaneb Teie pea kuju ning raskusega. Kui Te püsti tõusete taastab padi oma esialgse asendi - ja seda aina uuesti ja uuesti.

Kihtide järjestust võib muuta, et luua just Teile täiuslik padi. Mõnikord võib ainult ühest kihist täiesti piisata, mõnel teisel korral jälle on vaja kahte või kolme kihti, et tagada piisav toestus kehale.

Kohaneb ideaalselt, et saavutada sobiv magamisasend.

Kuna sellel padjal on kolm erinevat kihti on Teil võimalik kohandada padi vastavalt Teie vajadustele ning magamisharjumustele :

 • Kui Teil on harjumuseks magada kõhuli, soovitame eemaldada alumise või keskmise kihi. Kõhuli magamine vajab madalat patja, mis ei sunniks Teie pead olema ebaloomulikus asendis, mis põhjustab valu kaelas ja õlgades.
 • Neile, kes eelistavad magada külili või selili soovitame me kasutada kõiki kolme kihti kuna nendes asendites magamisel on tervisliku une jaoks vaja kaelale ja peale õiget toestust ja kõrgust.

Sobib:

 • Inimestele, kes vahetavad öösiti tihti magamisasendit,
 • Inimestele, kes kannatavad kaela-, selja- või õlavalude käes
 • Sportlastele
 • Kõigile, kes soovivad magada anatoomiliselt kujundatud padjal
 • Inimestele, kes kannatavad astma ja allergiate käes; kuna tolmulestad ei pesitse mäluvahu sisus.

 

Tehnilised täpsustused
Dormeo programm magamine
Dormeo sari Vitality
Masinpestav Ainult kate 60 °C juures
Mõõdud 30x50x11.5/9.5 cm
Padja kuju anatoomiline
Sisu Wellsleep®, AirX System, Ecocell®

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star