VALI KATEGOORIA
Meie poed
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid
brand-presentation brand-presentation

Hea uni võib sinu unistused ellu viia

Dormeo on kodu- ja uneekspert pakkudes iga valmistatud tootega mugavust ja harmooniat. Meie lugu algas 2002. aastal, mil meist sai kohalik bestseller ja aastaid hiljem pakub Dormeo laias valikus kvaliteetseid tooteid tagamaks hea ja rahulik uni. Kõik meie tooted on hoolikalt valmistatud, et pakkuda maksimaalset mugavust ja toetust ning meie tehnoloogiad on ülemaailmselt testitud.

 • brand-presentation

  RAHVUSVAHELINE BRÄND

  Pakume innovaatilisi lahendusi, parima hinna & kvaliteedi suhet, ohutuid oste ja parimat teenindust.

 • brand-presentation

  KÕRGE KVALITEET & PARIMAD MATERJALID

  Meie toodetes on kasutatud innovaatilisi tehnoloogiaid ja kvaliteetseid materjale.

 • brand-presentation

  ÜLE 8 MILJONI RAHULOLEVA KLIENDI

  Meie tootevalikusse kuulub üle 300 toote, miljoneid rahulolevaid kliente ja miljoneid tooteid müüdud üle maailma.

brand-presentation

Hea kvaliteet nõuab kirglikku suhtumist

Ideaalne tasakaal mugavuse, toe ja kõrgkvaliteetsete materjalide vahel.

Iga toode algab ja lõpeb ideede ja protsessidega, millesse on kaasatud kõik Dormeo tiimi liikmed.

Ükskõik, kas töötame uute toodete kallal või täiustame hetkel valikus olevaid tooteid, peegeldub meie kirg igas tootes, mis väljub meie tehasest. Ja see on põhjus, miks Dormeo on hetkel ülemaailmselt usaldatud uneekspert miljonite õnnelike klientide ja miljonite ülemaailmselt müüdud toodetega.

Leia endale õige >>

Valmis suurepärast und nautima?

Liituge uudiskirjaga ja saate esimesena teada eksklusiivsete pakkumiste ning uusimate toodete kohta.

* nõutud väljad

 • E-mail adres
brand-presentation

Kliiniliseslt testitud

Iga eduka toote taga on kvaliteedikontrolli programm, mis kontrollib toote kvaliteeti, vastupidavust ja sertifikatsioone. Tagame, et meie tooted ja äri vastab tootmise testide ja sertifikaatide kõrgetele standarditele.

Paljude konkurentsieeliste ja globaalselt patenteeritud tehnoloogia abil on kõik Dormeo tooted tunnustatud sõltumatute instituutide poolt ja sertifitseeritud üle kogu maailma.

Loe lähemalt >>
brand-presentation brand-presentation

Kuni 100 riskivaba ööd

Parim koht madratsi testimiseks on kodu. Erinevatel madaratsitel on erineva pikkusega prooviperiood. Soovime, et sul oleks piisavalt aega oma ostus veenduda, et naudiksid suurepärast und mida väärid veel pikki aastaid. Kui peale madratsi testimist otsustad, et madrats sulle ei sobi, vahetame selle sulle sobivama madratsi vastu välja.

brand-presentation

Keskkonnasõbralik

Madratsit ostes mängivad rolli mitmed tegurid. Kahjuks on tihti mõju keskkonnale ja inimese tervisele viimane asi, millele mõeldakse. Kasutame ainult kõrgkvaliteetseid materjale, mis on valmistatud keskkonnasõbralikes asutustes ilma kahjulike aineteta. Meie jaoks on tähtis maailma ja inimeste tervis, mistõttu peame oluliseks keskkonnasõbralike materjalide kasutamist. Anname endast kõik, et sinu unistused täituksid.

brand-presentation brand-presentation

Sotsiaalne vastutus

Dormeo hoolib paremast homsest ja seepärast teeme madratsitööstuses muudatusi. Meie vastutus põhineb pikaajalisel pühendumisel parandada sotsiaalset mõju maailmale ja inimestele, pakkudes kõigile töötajatele vastutustundlikke töökohti ja annetades raha mitmele heategevusorganisatsioonile.

Loe meie kohta rohkem >>