Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Seks, suhted ja ilu

1-10 of 132

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 14
 • 3 planeeti, mis määravad, kas te tegelikult sobite kokku

  3 planeeti, mis määravad, kas te tegelikult sobite kokku

  Tähemärkide sobivus sõltub mitmest asjaolust. See ei tähenda kindlasti lihtsalt tähemärgi, tõusumärgi ja elementide vahelist kooskõla. Marss, Veenus ja Kuu on kõige tähtsamad tegurid, millest su armastus sõltub ja mis määravad ära, kas teie koosolek on tõesti ettemääratud. Nende asend ütleb kõik, mida sul on vaja teada.

  Loe rohkem 
 • Kuidas tulla toime lahkuminekuga olenevalt tähtkujust

  Kuidas tulla toime lahkuminekuga olenevalt tähtkujust

  Lahkuminekud on kõigile rasked, sõltumata päikesemärgist. Kui tead, kuidas su päikesemärk tavaliselt lahkuminekule reageerib, aitab see sul seda paremini üle elada. Loe edasi!

  Loe rohkem 
 • Kas teadsid, et seks võib ravida?

  Kas teadsid, et seks võib ravida?

  Sa juba tead, et armatsemine käivitab organismis rea positiivseid protsesse, kuid kas teadsid, et see võib aidata su organismil ka teatavatest haigustest jagu saada?

  Loe rohkem 
 • 9 märki, et su poiss-sõber ei kavatse veel nii pea ülesse kasvada

  9 märki, et su poiss-sõber ei kavatse veel nii pea ülesse kasvada

  Kui teda esmalt kohtasid, olite mõlemad noored, mistõttu olid tema harjumused tollal täiesti tavapärased. Igal juhul olid siis liialt armunud, et lasta neil end häirida, kuid siin te nüüd olete, ligikaudu kümme aastat hiljem, ja sa oled valmis edasi liikuma oma elu järgmisse etappi. Tema aga ... mitte nii väga. Kuid kui tema puhul ilmnevad need üheksa märki, ei pruugi ta selleks veel tükk aega valmis olla, seega on ehk aeg omapäi edasi liikuda.

  Loe rohkem 
 • 12 mehetüüpi, kellega targad naised kunagi kohtingule ei läheks

  12 mehetüüpi, kellega targad naised kunagi kohtingule ei läheks

  Kas käid kohtamas mehega, kuid sul on tema osas kahtlusi? Võimalik, et teised naised saavad aidata sul otsustada, kas ta tõepoolest väärib kohtinguid sinuga või mitte. Siin on 12 mehetüüpi, kellega targad naised kunagi kohtamas ei käiks.

  Loe rohkem 
 • 15 asja, mis muudavad su meeste jaoks vastupandamatuks

  15 asja, mis muudavad su meeste jaoks vastupandamatuks

  Ehkki enamik inimesi arvab, et mehed armuvad peamiselt väga ilusatesse naistesse, andis meeste küsitlus meile otse vastupidise tulemuse. Mõned vastused olid meile päris üllatavad.

  Loe rohkem 
 • Märgid, mis näitavad, milline naine voodis on

  Märgid, mis näitavad, milline naine voodis on

  Ennustada, kuidas naine voodis on, on sama raske mõistatus nagu Mona Lisa salapärane naeratus. Vahel võivad rahulikumad naised olla voodis päris pöörased, kuid energilisemad võivad olla uskumatult laisad. Aga vahel selgub, et raamatu üle ei saa tõesti kaanepildi järgi otsustada.

  Loe rohkem 
 • 6 üliarmast asja, mida sinu uus partner teeb, mis peaksid sulle hirmu nahka ajama

  6 üliarmast asja, mida sinu uus partner teeb, mis peaksid sulle hirmu nahka ajama

  Armudes tundub su uus poiss- või tüdruksõber täiesti täiuslik. Kõik, mida ta teeb, on vapustavalt armas, ja sa ei leiaks tema juures ühtegi viga, isegi kui väga püüaksid. Ole siiski ettevaatlik, sest vahel võivad need üliarmsad asjad olla tegelikult tohutud stopptuled. Kui märkad oma uue elu suurima armastuse juures mingit nendest kuuest harjumusest, peaksid kohe kabuhirmus põgenema.

  Loe rohkem 
 • 7 teise kohtingu nippi, mis garanteerivad sulle kolmanda

  7 teise kohtingu nippi, mis garanteerivad sulle kolmanda

  Nii et sinu esimest kohtingut saatis edu ja sa oled otsustanud teda veel kord näha. Väga hea! Aga mida sa pead nüüd tegema teisel kohtingul, et jõuda otsustava kolmandani? Siin on 7 nippi, mis võivad aidata võluda sinu huviobjekti.

  Loe rohkem 
 • Kas sinu peikast saab hea abikaasa? Tähed räägivad!

  Kas sinu peikast saab hea abikaasa? Tähed räägivad!

  On aeg eraldada terad sõkaldest, tugevad nõrkadest ning tõelised mehed lihtsalt poisikestest! Oled sa kunagi mõelnud, kas sinu peika on hea abielumaterjal? Kas tema sees võib peituda ideaalne abikaasa - hooliv, romantiline, jõuline, edukas, lõbus ja kõik muu, mida me romantikafilmidest näeme? Heidame parem pilgu, mida tähtedel on selle kohta öelda…

  Loe rohkem 

1-10 of 132

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 14