VALI KATEGOORIA
Meie poed
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

1-10 of 126

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 13
 • Peleta viirused eemale ja tugevda immuunsüsteemi

  Talvistest viirustest tingitud probleemide leevendamiseks ja ärahoidmiseks saad teha palju, hoolitsedes terve immuunsüsteemi eest – vähemalt ürita haigusest jagu saada, kui see sind ründama peaks. Reegel nr. 1: kui tunned, et haigus hakkab end ilmutama, võta tempo maha – mine varem voodisse ning kirjuta graafikusse vaid need ülesanded, mida ei saa edasi lükata.

 • Kas unustasid enne suve kaalus alla võtta?

  Seda on juhtunud kõigiga meist – ühel hetkel on jaanuar ja annad uue aasta lubaduse, et võtad enne suve algust kaalus alla, ja järgmisel hetkel on suvi käes ning sa pole ikka spordiklubisse jõudnud või dieediga alustanud. Kas arvad, et on liiga hilja? Nojah, ime jaoks on kindlasti liiga hilja, kuid ei ole liiga hilja paar kilo alla võtta ja alustada suve saledama figuuriga. Kui oled valmis paar nädalat kannatama, et rannas hea välja näha, on meil olemas just see, mida vajad!

 • Veregrupi dieet

  Inimesed on võidelnud liigsete kilodega tegelikult juba aegade algusest peale, kuid selle probleemiga heitlevate inimeste hulk on viimastel aastatel stressirohke elu ja kiirtoidu populaarsuse tagajärjel suurenenud. Üha enam noori peab liigse kehakaaluga võitlema, nii et nad katsetavad erinevate dieetidega, millel on aga ainult lühiajaline mõju, mistõttu tulevad mahavõetud kilod alati tagasi, tuues üllatusena veel mõne ekstra lisakilo.

 • Seitse head põhjust, miks sügis on parim aeg sportimisega algust teha

  Tõsi ta on: tavaliselt hakatakse spordiga tegelema enne suve, et rannavormi saada ja suve lõppedes jääb trennis käimine tasapisi unarusse. Kuid tegelikult võid paljugi võita, kui alustad või jätkad trennitegemist ka sügisel.

 • Kas oled valmis totaalseks energiamuutuseks?

  Kas oled pidevalt väsinud? See võib olla selge märk, et su keha vajab põhjalikku energeetilist muutumist, mis parandab võhma, tööviljakust ning üldist heaolutunnet ja tervist. Parem elu on vaid kaheksa sammu kaugusel – kas oled valmis totaalseks energiamuutuseks?

 • Puukidega seotud ohud

  Mäed, metsad, sood, rabad, aasad ja niidud pakuvad külluses värsket õhku ja lõputult võimalusi matkamiseks, kuid need paigad ei ole siiski täiesti ohutud. Mets ja muud loodusmaastikud on Eesti ilmselt kõige ohtlikuma looma kodu. Ei, me ei räägi praegu karust või hundist. See loom on palju väiksem, kuid kümme korda ohtlikum. Muidugi käib

 • Organismi suvise puhastuskuuri neli parimat retsepti

  Suvi ei ole mitte ainult ideaalne aeg patareide laadimiseks, vaid ka sobiv aeg keha n-ö lähtestamiseks ja puhastamiseks, et seada see valmis eelolevate kuude pingeks ja proovilepanevateks ülesanneteks. Leidsime neli parimat organismi suvise puhastuskuuri retsepti.

 • Kas tunned, et kõht on pärast pühi ebameeldivalt täis ja olemine raske? Meie 8-päevane jaanuarikuine puhastuskuur aitab!

  Täiskõhu- ja puhitustunne ei ole ainus pühadejärgne probleem. Lisaks sellele tuleb ette veel üldist väsimust, kõhu- ja peavalu, depressiooni ja palju teisi ebameeldivaid asju, mis tekitavad soovi lihtsalt päevad läbi magada.

 • Kostita end aktiivse vana-aastaõhtuga

  Kas tead ehk juba, mida vana-aastaõhtul teed? Kui mitte, siis meil on mõned suurepärased ideed. Selle asemel, et aasta kõige pikem öö igaval peol mööda saata, tee sel aastal midagi hoopis teistsugust. Mida arvad väga aktiivsest vana-aastaõhtu veetmisest?

 • Kas tegemist on külmetushaiguse või hoopis sügisese allergiaga?

  Kurk valutab, nina tilgub või on kinni, tunned end kurnatuna, pea valutab – need on tavalised külmetuse sümptomid. Kas oled aga päris kindel, et need on tõesti külmetuse, mitte sügisese allergia sümptomid? Alljärgnevalt kuus tegurit, mis aitavad kindlaks teha, kas sind vaevab külmetushaigus või sügisene allergia.