VALI KATEGOORIA
Meie poed
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid
brand-presentation brand-presentation

Madrats, mida saad usaldada

Kui asi puudutab teie tervist ja heaolu, siis saate usaldada vaid parimat. Kvaliteedi tagamiseks peab iga Dormeo madrats läbima standardse jõudluslaboratooriumi testi.

Testitud ja sertifitseeritud

Meie madratsid on testitud, sertifitseeritud ja tunnustatud laialdaselt sõltumatute, rahvusvaheliselt tunnustatud laborite ja asutuste poolt.

ӦKO TEX® hüpoallergeeniliste ja ergonoomiliste omaduste, hingavuse ja vastupidavuse poolest tarnime garanteeritult vaid tipptasemel sertifitseeritud madratseid.

Vastupidavuse test

Testitud Itaalias heakskiidetud füüsiliste ja mehaaniliste instituutide poolt
Juhtiv ülemaailmne sõltumatu institutsioon testimaks madratsite vastupidavust.

15-aastase kasutuse tagajärjel on meie madratsid vaid mõni millimeeter madalamad ja paar % pehmemad.

Ergonoomiliste omaduste test

Testitud Saksamaa ergonoomika instituudis
28 aastat ergonoomilistele katsetele spetsialiseerunud tehnoloogiainstituut

Test keskendub une mugavuse funktsioonidele ja madratsi võimele toetada kogu keha.

Meie madratsitel on suurepärased ergonoomilised omadused mistõttu kohanevad need magaja kehakujuga ideaalselt. Koos suurepärase niiskuse ja temperatuuri reguleerimise võimega pakuvad madratsid une ajal erakordset mugavust.

Hingavustest

Testitud Hollandi madratsilaboratooriumis

Meie hingavad madratsid vastavad tööstuse kõrgeimale standardile.

"Madratsid pakuvad kuiva, hügieenilist ja värsket magamiskeskkonda.

Hüpoallergeenne test

Testitud tunnustatud Itaalia tekstiililaboris

Mitme auhinnaga pärjatud ettevõte

Antibakteriaalsete-, antimikroobsete- ja tolmuvastaste testide põhjal pakuvad meie madratsid puhast ja ohutut magamiskeskkonda.

OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikaat

Kõik tekstiilid on OEKO-TEX® sertifikaadiga, mis garanteerib, et need ei sisalda inimestele ega keskkonnale mürgiseid ja kahjulikke aineid.

Kasutame ainult parimaid materjale ja see sertifikaat tõestab seda.

brand-presentation brand-presentation

Alati parim kvaliteet...

Meie pühendumus teadusuuringutele ja kvaliteetsete materjalide kasutamisele on seotud ideaalse madratsi loomisega igale vajadusele ja mugavuse tüübile.

... materjalid

brand-presentation

Octaspring® tehnoloogia

"Octaspring® on patenteeritud vahtvedru - esimene tõeline uuendus madratsitööstuses viimase 20 aasta jooksul. Unikaalne tehnoloogia ühendab vahu toe ja mugavuse vedru funktsionaalsusega, kasutades samal ajal 50% vähem materjali.

Vahtvedrud on paigutatud eraldi ja liiguvad kolmemõõtmeliselt, mille tulemuseks on parem kaalujaotus, surve leevendamine ja mugavus. Madratsi mugavustsoonide loomiseks võib samas kihis kasutada erineva tihedusega vedrusid, mis aitavad madratsil kehaga mugavamalt kohaneda ja pikendavad madratsi kasutusiga. Lisaks pakub avatud vedrukonstruktsioon 8x paremat hingavust, mis on magamistoodete jaoks oluline tegur.

Üks Octaspring® kvaliteedifunktsioonidest on ka liikumise edasikandumine, mis viidud miinimumini. See tähendab, et kui madratsil liigutate ei pea te muretsema, et häirite oma partnerit.

Kvaliteetne Octaspring® tehnoloogia - eksperdid peavad kärjekujulist disaini ergonoomiliste madratsite puhul ideaalseks sest see tagab loomulikule liikumisele personaalse toetus mis tähendab vähem survet ja rohkem mugavust.

Loe edasi Loe vähem brand-presentation

Mäluvaht

Mäluvaht töötati algselt välja NASA jaoks ja seda nimetatakse mõnikord ka kosmosevahuks. NASA kasutas materjali tänu mäluvahu võimele jaotada surve kogu pinna ulatuses, leevendades sellega äärmuslikke G-jõude. Mäluvaht on tihke ja ülimalt toetav materjal, mis vormub ideaalselt erinevate kehakumeruste järgi ning võtab alati tagasi oma algse kuju.

Mäluvaht on temperatuuritundlik viskoelastne materjal, mis tähendab, et madalamatel temperatuuridel on see jäigem ja kõrgemal temperatuuril pehmem ja kohanevam. Toatemperatuuril vormub see mõne minuti jooksul keha kujule vastavalt, erinevalt tavalisest madratsist, mis on lihtsalt tasane. Mäluvaht kallistab su keha igas asendis, andes pehmet mugavust puusade, õlgade ja selja alla ning vähendades survepunkte ja soodustades tervislikku ja katkematut und.

Loe edasi Loe vähem brand-presentation

Ecocell®

Tippkvaliteetne Ecocell® on unikaalne ja mugav uue põlvkonna vaht, mis on loodud tagamaks une ajal head toetust ja mugavust. Poorne vahu struktuur teeb materjali hingavaks ja elastseks. + Loe edasi

See on püsivalt elastne, kolmemõõtmelise ja avatud rakustruktuuriga, tagades hea õhuringluse ja kohanemise. Seda tüüpi struktuur on ka põhjus, miks Ecocell® võib pakkuda kohanduvat tuge ja head elastsust. Kui soovite mõelda ja elada rohelisemalt siis mõelge ka madratsi ostmisel keskkonnasõbralikele materjalidele sest Ecocell® on kindlasti üks nendest.

Loe edasi Loe vähem brand-presentation

Tencel® Lyocell

Tencel® Lyocell on looduslik tsellulooskiud, mis on jätkusuutlik ja pakub looduslikku mugavust.

Pehme sinu nahale, sileda pealispinnaga, luksuslikult särav ning erakordse termoregulatsiooni ja niiskuse imavusega. Niiskuse ilmumisel imendub see otse teie nahalt Tencel® kiu sisse. Tencel® Lyocell takistab bakterite paljunemist täiesti loomulikul viisil.

Loe edasi Loe vähem brand-presentation

...ja tehnoloogiad

brand-presentation

Adaptive® tehnoloogia

ADAPTIVE® tehnoloogia on esimene läbimurdeline uuendus maailmas. Adaptive® tehnoloogia hoiab teid vastavalt vajadusele - mugavalt jahedas, kuivas või soojas magamiskeskkonnas terve öö vältel parandades sellega une kvaliteeti.

See on tekstiilitehnoloogia, millel on termoregulatiivsed omadused muutes materjali võimeliseks dünaamiliselt reageerima keskkonnamuutustele nagu temperatuuri muutus ja niiskuse tase.

Loe edasi Loe vähem brand-presentation

CLEANEFFECT® töötlus

CleanEffect® töötlus madratsi kangas loob puhta ja värske magamiskeskkonna.

Pole tähtis kui puhas on teie kodu, teie madratsis on ikka baktereid, seeni ja tolmulesti. CLEANEFFECT® töötlus ennetab madratsis bakterite, seente, lestade ja halbade lõhnade teket ja levikut.

Loe edasi Loe vähem brand-presentation

RE-VITALIZE töötlus

RE-VITALIZE töötlus põhineb negatiivsetel ioonidel, mis on meie kehale kasulikud. On teaduslikult tõestatud, et re-vitalize töötlus annab toote kasutaja tervisele ja heaolule palju eeliseid.

Negatiivsete ioonide peamised eelised inimese keha jaoks on vere puhastamine, immuunsussüsteemi tugevdamine, rakkude aktiveerimine ja autonoomse närvisüsteemi reguleerimine. Re-vitalize töötlus aitab parandada unekvaliteeti, anda kehale energiat ja kiirendada keha taaselustamisprotsesse.

Loe edasi Loe vähem brand-presentation

Aloe Vera töötlus

Aloe Verat on lisatud kattesse, et lisada toodetele pehmust ja mõnusat siidisust.

Aloe Vera annab kangale kauni, sileda ja pehme välimuse. Lisasks annab see teie magamiskeskkonnale erilise loodusliku ja õrna puudutuse. Ja mis kõige parem - isegi töötlus püsib toodetes isegi peale mitmendat pesu.

Loe edasi Loe vähem brand-presentation
Leia endale sobiv madrats >>