Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Autopööraja Magic Tracks Top Shop

Photo
Video
-50%
Saatke oma auto tagasi rajale autopöörajaga Magic Tracks Car Return. See pöörab automaatselt 180° ja lükkab teie auto vaid hetkega tagasi võistlustulle.
Autopööraja Magic Tracks Top Shop

Tavahind 14,99 €


Erihind 7,49 €

Teie valik
Helista meile: 6 511 075
Kohe laos saadaval. Tarnime 1 nädala jooksul.
 • Kiirvaade
 • Detailid
 • Lisainformatsioon
 • Kauba saadavus kauplustes
Kiirvaade
Saatke oma auto tagasi rajale autopöörajaga Magic Tracks Car Return. See pöörab automaatselt 180° ja lükkab teie auto vaid hetkega tagasi võistlustulle.
Vaata lähemalt
Detailid

Ei mingeid tupiktänavaid

Jätke hüvasti Magic Tracksi linnatänavatega, mis ei vii kuhugi. Ühendage rada autopööraja Magic Tracks Car Return avatud osaga. Kui auto sõidab ringile, käivitavad rattad autopöörajas oleva mehhanismi, mis pöörab teie autot automaatselt 180° ja saadab selle kohe tagasi rajale. Autopööraja Magic Tracks Car Return abil lülitub teie auto üha uuesti ja uuesti tagasi võistlustulle vaid sekunditega.

Kokkupõrkehullus

Kutsuge oma sõbrad pöörasele rallisõidule. Vaadake, kuidas autod mööda rada võidu kihutavad ja seejärel üksteisega vaatemänguliselt kokku põrkavad! Originaalne kokkupõrkekomplekt Magic Tracks Crash Set sisaldab kahte sõiduvalmis autot. Mõlemal autol on viis LED-tuld, mis sõidu ajal raja helendama panevad. Suurepärane meelelahutus igas vanuses lastele!

Magic Tracksile on saadaval erinevad lisad!

 • Kokkupõrkekomplekt Magic Tracks Crash Set

  Võistelge, korraldage kokkupõrkeid ja lõbutsege pimedas helendava ringrajaga. Komplekt sisaldab kahte autot ja 14 muud vägevat lisa.

 • Autotõstuk

  Lisage oma võidusõidule autotõstukiga veidi kõrgust. Vaadake, kuidas auto siseneb ühelt poolt, tõuseb üles ja väljub teiselt poolt.

 • Sild Tower Bridge

  Muutke oma rallirada veidi linnalikumaks. Sõitke sellest maailmakuulsast sillast üle või alt läbi või kasutage seda rajal järskude kõrgete pöörete jaoks.

 • Reavahetaja

  Valige täiendava reavahetaja abil, millisele reale peaks auto suunduma, ja sõitke alati mööda uut marsruuti.

Lisainformatsioon

Lisateave

 • Komplekti kuulub üks autopööraja Top Shop Magic Tracks Car Return
 • Toote mõõdud: kõrgus 4,5 cm, läbimõõt 13 cm
Kauba saadavus kauplustes
Selles tabelis näete te kaupade saadavust meie esinduskauplustes. Paljude toodete tellimisel võite te valida kohaletoimetamise Top Shop või Dormeo esinduskauplusesse. Selleks valige tellimuse vormistamisel filiaal, kuhu teil on mugavaim kaubale järele tulla. Juhul kui filiaali ei leidu nimekirjas, tähendab see, et kaupa ei ole hetkel võimalik kauplussesse tellimisega vormistada. Palume arvestada, et kaupade tarnimine meie esindusse võib võtta umbes 5 päeva.

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star