Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Kevadhoroskoop 2018: Mida lubavad tähed Sulle kevade lõpuks?

Pärast pikka ja külma talve on kevad lõpuks kohal! Teie ootused on suured ja peaksidki olema, kuid küsimus on selles, kas saatusel on teiega samad plaanid. Vaatame kohe järele! Järgnevalt saate lugeda, mida tähtede seis teie kevade kohta paljastab.

Kaljukits (22.12. 20.01.)

2018 kevade ülevaade
Parim nädalapäev: üllatavalt esmaspäev
Töö, lõbu või midagi vahepealset: kes ütleb, et töö ja rohkem tööd ei võiks olla lõbus?
Kuulus tsitaat, mida sellel kevadel tõeliselt hindate: Palju parem on olla üksi, kui halvas seltskonnas(George Washington).

Kevad on armastuse aastaaeg ... või kas ikka on?

Muidugi on! Kui olete juba tõsises suhtes, siis võite arvestada, et teie juba mõnda aega kestnud probleemid leiavad lõpuks lahenduse. Enamasti tänu teile, kuna suudate sellel kevadel olukorda hoopis teise pilguga vaadata. Kui te pole veel suhtes, siis on silmapiiril uus algus: see ei pruugi olla igavene armastus, kuid paar päeva (või nädalat või kuud) lähedust on ju siiski hea, või mis?

Töö: peavalud või naeratused?

Veidi mõlemat, kuid õiges järjekorras: esmalt peavalud kõigi keeruliste eesolevate tööülesannete tõttu, kuid seejärel suured naeratused hästi tehtud töö puhul. Rõõmus rahulolu teie ja teie ülemuste näol, mis võib kaasa tuua isegi ametikõrgenduse või rahalise preemia võimaluse lähikuudel.

Rahaline seis

Teie rahakott peaks kogu kevade jooksul meelepäraselt paks olema, kuid ärge oodake suuri rikkusi. Raske töö tasub end ära ja garanteerib teile rahaliselt kindlustatud tuleviku, kuid ärge muutuge upsakaks, kuna olukord võib kiiresti teise pöörde võtta, kui teie käitumine muutub irratsionaalseks.

Mille osas end parandada

Peaksite ilmselt oma lähedastele rohkem tänulikkust üles näitama. Teame, et pingutate selle nimel, kuid teie lähedased ei pruugi seda samamoodi näha. Kokkuvõttes peate otsustama, mis on teile elus kõige tähtsam, kas edukus või head suhted. Siin ei ole õigeid ega valesid vastuseid, kuid on olemas tagajärjed, olenemata teie valikust.

Sodiaagimärgid, kellega peaksite (või ei peaks) oma kevadet koos veetma

Teised kaks maamärki (Sõnn ja Neitsi) mõistavad teie kindlameelsust ja näevad seda positiivses valguses. Kuid ülejäänud ei pruugi, eriti Skorpionid, kes näevad teis ohtu ja püüavad teid seetõttu igal võimalusel halvustada. Lihtsaim viis seda ära hoida, on neid vältida.


Veevalaja (21.01. 18.02.)

2018 kevade ülevaade
Parim nädalapäev: reede, mis muu?
Töö, lõbu või midagi vahepealset: te ju teate, et peate aeg-ajalt tööd tegema?
Kuulus tsitaat, mida sellel kevadel tõeliselt hindate: Miski pole püsiv peale muutuste(Herakleitos).

Kevad on armastuse aastaaeg ... või kas ikka on?

Muidugi on! Teil on vedanud, et teid ümbritsevad inimesed, kes teid armastavad ja keda teie armastate, ning sellel kevadel see ei muutu. Ainsana muutub see, kuivõrd te neid hindate, kuna mõistate, et edul ei ole elus erilist tähendust, kui teil pole seda kellegagi jagada. Kuidas on lood romantilise armastusega? Seda on küllaga! Sest kevad on ju parim aeg armastuseks.

Töö: peavalud või naeratused?

Esialgu vaid naeratused, kuid peagi saate kahjuks aru, et tööd ei saa teha alati naerusui. Kuna võtsite paar esimest kuud ilmselt rahulikult, suureneb teie töökoormus tõenäoliselt kevade lõpuks. Vaatamata sellele, et suurema töökoormuse tõttu jääb teile vähem aega tõeliselt meelepärasteks tegevusteks, pakub see ka vastavat tasu.

Rahaline seis

Ilmselt alustate kevadet veidi õhema rahakotiga kui sooviksite, kuid võite olla kindel, et ühtegi suurt rahaprobleemi teil silmapiiril ei paista. Kui teete aprillis ja mais rohkem tööd (mis võib ilusate ilmade tõttu keeruliseks osutuda), olete valmis kõigiks suvisteks kulutusteks, mis võivad ootamatult tekkida. Ja need tekivad!

Mille osas end parandada

Kõige tähtsam on näha vaeva oma tööeetika osas, et tagada karjääri edenemine. Muidugi tundub hiliskevad olevat ideaalne aeg reisimiseks, kuid võiksite kaaluda rohkem kodus olemist. Tähtede seis vihjab ka täitumata unistustele, mis teile vahel masendust tekitavad – võib-olla peaksite selles osas lõpuks midagi ette võtma?

Sodiaagimärgid, kellega peaksite (või ei peaks) oma kevadet koos veetma

Tavaliselt saate hästi läbi õhumärkidega (Kaksikud, Kaalud ja Veevalaja) ja see kevad ei tohiks olla erinev. Lisaks neile klapite hästi ka kõigiga, kes on sündinud veemärgiga (Vähk, Skorpion ja Kalad), seega hoidke neid lähedastena. Kuid öeldakse, et hoia sõbrad lähedal, vaenlased veel lähemal, mistõttu peaksite veetma veidi aega ka Lõvide ja Neitsitega. Jah, nad muudavad teid iga päev närviliseks, aga kui soovite, et teie suhetest asja saaks, peate selle välja kannatama.


Kalad (19.02. 20.03.)

2018 kevade ülevaade
Parim nädalapäev: laupäev, kas selleks on üldse kunagi olnud mõni muu päev?
Töö, lõbu või midagi vahepealset: vähem lõbu ja rohkem tööd kui te tahaks
Kuulus tsitaat, mida sellel kevadel tõeliselt hindate: Õppimine ei kurna kunagi mõistust(Leonardo da Vinci)

Kevad on armastuse aastaaeg ... või kas ikka on?

Te tunnete oma emotsioonides partneri suhtes uut ärkamist (kui olete juba tõsises suhtes), mis paneb teid tundma end 10 aastat nooremana! Teie partnerit ka! Kui olete vallaline, peaksite kevade pakutavaid võimalusi ära kasutama ja pärast mõningast eneseotsingut lõpuks püsivamaks muutuma.

Töö: peavalud või naeratused?

Töö ei paku teile kevadkuudel erilist rahulolu, kuna teie mõtted on põhimõtteliselt kõigel muul kui tööl. See võib tekitada aeg-ajalt peavalu, kuid te võite vajaduse korral olla väga tugev, mistõttu saate sellest minimaalsete tagajärjedeega üle. Võib-olla peaksite mõtlema karjäärivahetuse peale? Kevad on parim aeg uuteks algusteks

Rahaline seis

Lubate endale palju ihaldatud asju, mis mõistagi mõjub hästi teie meeleolule, kuid kahjuks mitte teie rahakotile. Peate seisma silmitsi teatud rahaprobleemidega, eriti kevade lõpus, kui hakkate planeerima suvepuhkusi.

Mille osas end parandada

Kas suured elumuutused mõjuvad teile raskelt? Muidugi mõjuvad, sest olete ju Kalad! Kui üldse, siis peaksite parandama oma oskust muutustega toime tulla, kuna need on meie elu normaalne osa. Muidu toimige nagu tavaliselt, kuna teie elu tundub olevat praegu vägagi hea, kas pole nii?

Sodiaagimärgid, kellega peaksite (või ei peaks) oma kevadet koos veetma

Kas mäletate tsitaati, mida sellel kevadel tõeliselt hindate? Teil tekib võimalus õppida palju sodiaagimärkidelt, kellega teile tavaliselt ei meeldi koos aega veeta, kuna nad on teist väga erinevad (Skorpion, Neitsi ja Vähk). See, kas te veedate kevadel nendega koos aega, oleneb täielikult teist endast ...


Jäär (21.03. 20.04.)

2018 kevade ülevaade
Parim nädalapäev: kõik peale esmaspäeva
Töö, lõbu või midagi vahepealset: lõbu, lõbu ja veelkord lõbu – veab teil!
Kuulus tsitaat, mida sellel kevadel tõeliselt hindate: Kui sa ei saa teha suuri asju, siis tee väikseid asju suurelt(Napoleon Hill).

Kevad on armastuse aastaaeg ... või kas ikka on?

Õhus on tunda armastust, kallid Jäärad! Või vähemalt selleks ajaks, kui kevad läbi saab. Kui olete juba suhtes, leiate oma partneriga uue ühise huvi, mis muudab teid lähedasemaks kui kunagi varem. Kui olete vallaline, hakake otsima internetist häid madratsipakkumisi, sest panete oma praeguse madratsi ühe väsimatu armatsejaga tõsiselt proovile. Oh teid vallatut!

Töö: peavalud või naeratused?

Tõenäoliselt töötate vähem kui kunagi varem, kuid ka tulemused võivad olla paremad kui kunagi varem! Kas pole tore? Inimesed oleks valmis peaaegu kõigeks, et neil samamoodi veaks, mistõttu hinnake seda ja kasutage kindlasti ära kogu täiendavalt tekkiv vaba aeg.

Rahaline seis

Raha ei ole kõige tähtsam, eks? Loodetavasti arvate samamoodi, sest kevadega võivad teie peaaegu täiuslikku ellu kerkida mõned rahaprobleemid. Need ei ole seotud teie tööga, vaid eraeluga, sest tõenäoliselt kulutate rohkem raha kui kunagi varem. Millele? Asjadele, mida te hetkel ilmselt eriti ei vaja, seega vaadake oma planeeritud investeeringud uuesti üle.

Mille osas end parandada

Tavaliselt olete väga pettunud, kui asjad ei lähe ootuspäraselt. Milleks muuta oma elu halvemaks, kui see võiks olla? Püüdke leppida ebaõnnestumisega ja võtke sellest õppust, et järgmine kord ebaõnnestumist vältida. Sest kokkuvõttes ei ole keegi täiuslik ...

Sodiaagimärgid, kellega peaksite (või ei peaks) oma kevadet koos veetma

Saate enamiku sodiaagimärkidega sellel kevadel hästi läbi, mis on kahtlemata teie äsja avastatud avatuse tulemus. Lõvid muudavad teie päevad eriti säravaks ja Kaksikud ülltavad teid positiivselt paljudel juhtudel. Kui peakski tekkima konflikte (mis on äärmiselt ebatõenäoline), on see tõenäoliselt seotud maamärkidega (Sõnn, Neitsi ja Kaljukits), kellele võib teie elevus veidi häirivalt mõjuda.


Sõnn (21.04 20.05.)

2018 kevade ülevaade
Parim nädalapäev: neljapäev ja reede
Töö, lõbu või midagi vahepealset: töötamine tööl ja kodus ... kõik hea tuleviku nimel
Kuulus tsitaat, mida sellel kevadel tõeliselt hindate: Tuhandemiiline teekond saab alguse ühest sammust(Lao Zu).

Kevad on armastuse aastaaeg ... või kas ikka on?

Teie jaoks on kõik aastaajad armastuse aastaajad, kuid see kevad pole teil lähedaste pakutava armastuse täielikuks nautimiseks kahjuks eriti aega. Kui olete suhtes, pöörake oma partnerile kindlasti piisavalt tähelepanu, muidu võib tekkida probleeme. Kui olete vallaline, soovitab tähtede seis teil praegu vallalisena püsida. Vähemalt kuni suveni, kui teie võimalused püsiva suhte alustamiseks on palju paremad.

Töö: peavalud või naeratused?

Peamiselt peavalud – kas see pole juba tükk aega nii olnud? Võib-olla on aeg olla enda vastu täiesti aus ja hakata otsima teisi võimalusi. Jah, need võivad olla rahaliselt vähem tulusad, kuid raha ei tee teid tõeliselt õnnelikuks – seda te juba teate!

Rahaline seis

Teie rahaline seis on juba pikemat aega olnud suurepärane ja püsib sedasi ka kogu kevade jooksul. See peaks andma teile võimaluse teha oluline investeering, mis võib muuta teie ja teie lähedaste elu palju meeldivamaks. Küsimus on ainult selles, kas julgete seda teha ...

Mille osas end parandada

Peaksite keskenduma sellele, mida te elult tõeliselt tahate, kuna sügaval sisimas teate, et teie elu on hetkel sellest üsna kaugel. Teie elul pole otseselt midagi viga, kuid see pole päris see, millest olete unistanud, on ju nii? Seega võtke ohjad enda kätte ja proovige leida viis selle parandamiseks. Olete olnud viimasel ajal liiga passiivne ...

Sodiaagimärgid, kellega peaksite (või ei peaks) oma kevadet koos veetma

Veevalajad ja Neitsid toetavad teid alati ning selles osas kevade jooksul muutusi ei toimu. Kuid arvestage, et nad ootavalt teilt täpselt sama. Olge ettevaatlik veemärkide suhtes – nad proovivad teie passiivsust ära kasutada ja panna teid raskema osa tööst nende eest ära tegema. Peate seda kindlasti vältima, olete nõus?


Kaksikud (21.05. 20.06.)

2018 kevade ülevaade
Parim nädalapäev: teisipäev oleks nagu spetsiaalselt teile loodud.
Töö, lõbu või midagi vahepealset: täpselt õigel määral mõlemat.
Kuulus tsitaat, mida sellel kevadel tõeliselt hindate: Mitte kõik, kes uitavad, ei ole eksinud(J. R. R Tolkien).

Kevad on armastuse aastaaeg ... või kas ikka on?

Jah, on küll – meeldigu see teile või mitte. Tegelikkuses püüate keskenduda armastuse ja sõbralike suhete asemel hoopis iseenda avastamisele, kuid teie elus olevad inimesed ei lase teil seda lihtsalt teha. Nad on teist liiga sõltuvad, mistõttu võib nende armastus ja tähelepanu teile kohati liiga lämmatavalt mõjuda. Kui olete hetkel vallaline, võite oodata võõrastelt rohkelt romantilist tähelepanu, kuid te pole ju tegelikult valmis praegu uut suhet alustama, või mis? Võib-olla siis suvel ...

Töö: peavalud või naeratused?

Töö nagu ikka. Saab olema meeldivaid hetki, tänu teie headele suhetele kolleegidega, ja samas ka vähem meeldivaid hetki. Viimased innustavad teid leidma oma sisemist tugevust ja inimesena arenema. Ärge laske neil oma tuju rikkuda, vaid leppige sellega, mis need tegelikult on – suurepärane õppimisvõimalus.

Rahaline seis

Teil veab, et tunnete inimesi, kes on rahaasjades väga pädevad ning aitavad teil kevadel väiksematest rahaprobleemidest jagu saada. Kuid midagi tõsisemat silmapiiril ei paista, seega elagu nagu tavaliselt ja keskenduge eluliselt tähtsamatele asjadele kui raha.

Mille osas end parandada

See kevad oleks suurepärane aeg lõpuks iseendaga leppida, või mis te arvate? Olete raisanud palju väärtuslikku aega muretsemisele, kes te tahaksite olla, ja seejuures unustanud, et olete juba niigi päris hea saak. Kindlasti tuleb ette halvemaid hetki ja sageli tunnete, et ei tea mida eluga ette võtta, kuid tegelikkuses enamus meist ei tea seda. Võtke asja rahulikult ja laske elul juhtida teid selleni, mis on teile ette nähtud.

Sodiaagimärgid, kellega peaksite (või ei peaks) oma kevadet koos veetma

Veevalajad ja Kalad sobivad teile ideaalselt – sellel kevadel isegi rohkem kui kunagi varem! Hoidke neid lähedal ja te ei pea kunagi millegi tõsisema pärast muret tundma. Kui peletate nad eemale, avastate end peagi tõelises hädas. Olge ettevaatlik tulemärkide (Jäär, Lõvi, Ambur) suhtes, kuna nad ei hinda alati teie häid kavatsusi.


Vähk (21.06. 22.07.)

2018 kevade ülevaade
Parim nädalapäev: reede (ainult mitte 13. kuupäev).
Töö, lõbu või midagi vahepealset: kas töö ajal lõbutsemine läheb arvesse?
Kuulus tsitaat, mida sellel kevadel tõeliselt hindate: Ma ei ole ebaõnnestunud. Olen lihtsalt leidnud 10 000 viisi, mis ei tööta(Thomas A. Edison).

Kevad on armastuse aastaaeg ... või kas ikka on?

Võib küll olla, kuid mitte teie jaoks. Ärge saage valesti aru – teie armuelu ei saa olema katastroof, kaugeltki mitte. Kevadel lihtsalt ei toimu eriti midagi uut – kui olete suhtes, saate oma partneriga hästi läbi, ja kui pole, ei kohta te eriti uusi inimesi, kes paneks teie südame kiiremini lööma.

Töö: peavalud või naeratused?

Võib esineda peavalusid, kuna teie tööpäevad saavad olema sellel kevadel enamasti pikad, kuid kogu teie raske vaev peaks lõpuks tagama suure naeratuse, kuna saavutate midagi erilist. Teie ülemused märkavad seda ka ja võivad teid suurepärase edukuse eest isegi premeerida. Tähtede seis soovitab teil pärast seda tööst väike paus teha, et taastuda ja kõige muuga oma elus järjele saada.

Rahaline seis

Teie rahakott võib muutuda veidi paksemaks, kuid enne, kui hakkate basseiniga villat otsima, pidage meeles, et teie rikkus ei kesta igavesti. Võiksite säästa raha eesolevateks raskemateks aegadeks ning investeerida ülejäänu millessegi, mis muudaks teie elu tõepoolest kergemaks – ja mitte üksnes mõttetutesse mänguasjadesse, mis pakuvad ainult lühiajalist rõõmu.

Mille osas end parandada

Kindlasti peaksite parandama oma suhtumist inimestesse, kes on teile alati toeks olnud. Näidake välja rohkem tänulikkust ja proovige neile oma pidevast ajapuudusest hoolimata vahel heateoga vastata. See ei õnnestu teil alati, kuid vähemalt nad näevad, et te püüate. See muudab paremaks nii nende elu kui ka teie oma!

Sodiaagimärgid, kellega peaksite (või ei peaks) oma kevadet koos veetma

Te ei saa alati teiste Vähkidega hästi läbi, kuna võite kõik olla vahel kangekaelsed, kuid sellel kevadel olukord muutub. Võib-olla sellepärast, et hakkate endasarnaseid inimesi rohkem hindama, või hoopis sellepärast, et jagate nendega kevade lõpus erilist kogemust. Õhumärgid (Kaksikud, Kaalud, Veevalaja) ei muuda teie päevi just helgemaks, kuid nende seltskonnas kannatlikuna püsides peaksite suutma suuremaid konflikte vältida.


Lõvi (23.07. 22.08.)

2018 kevade ülevaade
Parim nädalapäev: ükskõik milline
Töö, lõbu või midagi vahepealset: kuidas te kogu selle lõbu oma elus olete ära teeninud?
Kuulus tsitaat, mida sellel kevadel tõeliselt hindate: Kui võimalus ise uksele ei koputa, siis ehita selleks uks(Milton Berle).

Kevad on armastuse aastaaeg ... või kas ikka on?

Teie hormoonid hakkavad igal kevadel möllama, mistõttu peaksite olema sellega juba harjunud. Sellel kevadel võite veeta voodis palju rohkem aega kui tavaliselt, kuid mitte üksi, vaid selle erilise inimesega. Kui olete suhtes, on selleks eriliseks inimeseks mõistagi teie partner, aga kui olete vallaline, võite jagada väga kuumi hetki kellegagi, keda olete juba mõnda aega tundnud.

Töö: peavalud või naeratused?

Kuigi teie kolleegid ja ülemused püüavad kõigest väest oma pessimistliku suhtumise ja põhjendamatu negatiivsusega teie tuju rikkuda, leiate viisi end sellest mitte mõjutada lasta. See on hea, aga pikemas plaanis mitte niivõrd hea teie töösuhetele. Kuid ärge unustage, et see on nende süü, mitte teie, ja seega vastutavad olukorra parandamise eest ka nemad.

Rahaline seis

Umbes kevade keskpaigas võib teid üllatada ootamatu sissetulekuallikas, kuid see ei kesta kaua, mistõttu hoidke oma kulutused kontrolli all. Kuid paar kevadist järeleandmist ei ohusta teie rahalist seisu pikemas plaanis, seega nautige mõnuga! Tähtede seis näitab, et olete selle ära teeninud!

Mille osas end parandada

Teil juba on suurepärane oskus leida midagi positiivset peaaegu kõiges (veab teil), kuid vahel lähete sellega liiale ja see tekitab teistes inimestes teie ettevõttes ebamugavust. Vahel on parem lihtsalt vaikselt istuda ja jälgida, kuidas olukorrad ise lahenevad, ilma et te aktiivselt oma arvamust avaldaksite.

Sodiaagimärgid, kellega peaksite (või ei peaks) oma kevadet koos veetma

Teistel tulemärkidel (Jäär, Lõvi, Ambur) on tavaliselt äkiline iseloom nagu teil ja võib-olla see ongi põhjus, miks te omavahel ka sellel kevadel suurepäraselt läbi saate. Ükski märk ei tohiks teile suuremat peavalu põhjustada, olge lihtsalt Neitsite ja Kaalude seltskonnas ettevaatlik, keda teie avatus võib solvata.


Neitsi (23.08. 22.09.)

2018 kevade ülevaade
Parim nädalapäev: esmaspäevad on parimad, kas pole nii?
Töö, lõbu või midagi vahepealset: isegi kui teil on lõbus, tundub see vahel tööna
Kuulus tsitaat, mida sellel kevadel tõeliselt hindate: Tõelised sõbrad näitavad oma hoolimist raskel ajal(Euripides).

Kevad on armastuse aastaaeg ... või kas ikka on?

On küll, kuid teie jaoks mitte romantilise armastuse mõttes, millele tavaliselt kõige esimesena mõtleme. See ei tähenda, et teie armuelu saab olema katastroof – see pole lihtsalt nii põnev. Kuid sõprade ja pere armastus teie vastu tekitab teis tunde, et teil on olemas kõik, mida olete eales soovinud. See on ju väga hea, eks? Isegi kui peate kasutama oma voodit enamikul kevadöödel ainult magamiseks ...

Töö: peavalud või naeratused?

Tähtede seis viitab veidi keerulisematele aegadele tööl, kuid teie ülihoolas iseloom ja keskendumine pisiasjadele peaks aitama teil sellest üle saada. Võite vahel arvata, et olete valinud vale karjääri, kuid sellised mõtted on tingitud vaid kevadväsimusest. Oskate oma tööd hästi, mistõttu ei tohi te alla anda – olge hoopis järjekindel, et näidata kõigile, milleks te võimeline olete.

Rahaline seis

Teil on kavas teha sellel kevadel suuri investeeringuid asjadesse, mis muudavad teie igapäevaelu lihtsamaks, mistõttu ei saa te olla eriti üllatunud, kui teie rahakott on aeg-ajalt õhem kui kunagi varem, kas pole nii? Te ei saa seda vältida, kuid te saate leida täiendava sissetulekuallika. Kas mõni teie tuttav on äkki hiljuti maininud tulusat ärivõimalust? Sellised võimalused ei ole tavaliselt nii tulusad kui lubatakse, aga proovimine ju liiga ei tee, või mis te arvate?

Mille osas end parandada

Aeg-ajalt ei näita te teiste suhtes austust üles, mis jätab teist karmi mulje. Eriti nüüd kevadel, kui kõik inimesed liiguvad ringi suur naeratus suul ja suured plaanis peas. Teile ei sobi teiste imiteerimine, me teame, kuid peaksite proovima vähemalt veidi nende kevadise entusiasmiga kaasa minna.

Sodiaagimärgid, kellega peaksite (või ei peaks) oma kevadet koos veetma

Olukord on järgmine: kui olete heas tujus, saate kõigiga hästi läbi, aga kui olete halvas tujus, võite muuta kõik teid ümbritsevad inimesed õnnetuks. Veemärgid (Vähk, Skorpion, Kalad) on eriti vastuvõtlikud teie halva tuju suhtes, mistõttu olge nendega leebem eks. Meessoost Lõvi teeb teile kuskil maikuus tõenäoliselt positiivse üllatuse – võib-olla peaksite sellele samaga vastama?


Kaalud (23.09. 23.10.)

2018 kevade ülevaade
Parim nädalapäev: laupäev, siit see tuleb!
Töö, lõbu või midagi vahepealset: oleneb täielikult teist!
Kuulus tsitaat, mida sellel kevadel tõeliselt hindate: Kõik meie unistused saavad tõeks, kui meil on julgust neid järgid(Walt Disney)

Kevad on armastuse aastaaeg ... või kas ikka on?

Kui olete juba suhtes, ei pea tee sellel kevadel millegi pärast muretsema, kuna see õitseb nagu lilled teie aias. Aga kui olete vallaline, siis olge ettevaatlik: võite kohata kedagi uut, kuid tõenäoliselt osutub ta teie jaoks liiga metsikuks. Välja arvatud juhul, kui olete ka ise sellel kevadel veidi metsikum ...

Töö: peavalud või naeratused?

Seate omale sellel kevadel suured eesmärgid (tubli), kuid peate nende saavutamiseks kõvasti pingutama. Mõistagi tekitab see teie töös aeg-ajalt probleeme ja peavalusid, mistõttu veenduge, et nende vahele jääks võimaluse korral kindlasti ka puhkehetki. Kui saate sellega hakkama, peaks teie töö kevade lõpuks ka reaalsed tulemused tagama.

Rahaline seis

Sellel kevadel ei toimu teie rahalises seisus erilisi muutusi. Muidugi kulutate raha rumalatele asjadele (kõik teevad seda), teete nutikaid investeeringuid tulevikuks (pöidlad pihus) ja kurdate pidevalt oma sõpradele oma suurte kulutuste üle (mida kõik aeg-ajalt teevad). Kui teie rahaline seis on võrdlemisi stabiilne ja püsib suure tõenäosusega nii kogu kevade jooksul.

Mille osas end parandada

Te teate, et unistate tihti paremast elust, aga kui on aeg muudatuste tegemiseks midagi reaalselt ette võtta, saab teil sageli selleks vajalik energia otsa. Võib-olla peaksite piirama oma soove ainult mõnele lihtsalt saavutatavale, et hoog sisse saada. Kui olete hoo sisse saanud, on teid võimatu peatada!

Sodiaagimärgid, kellega peaksite (või ei peaks) oma kevadet koos veetma

Teised Kaalud hindavad teid sellel kevadel kõrgelt, mistõttu hoidke neid lähedal, eriti kui teid valdab väsimus ja meeleheide. Teised kaks õhumärki (Kaksikud ja Veevalaja) muudavad teie kevade veelgi säravamaks, kuid olge maamärkide (Sõnn, Neitsi ja Kaljukits) lähedal ettevaatlik, sest nad võivad teist valesti aru saada ning oodata teilt midagi, milleks te tegelikult valmis pole.


Skorpion (24.10. 22.11.)

2018 kevade ülevaade
Parim nädalapäev: kõik peale neljapäeva
Töö, lõbu või midagi vahepealset: töö ja pärast seda veel tööd!
Kuulus tsitaat, mida sellel kevadel tõeliselt hindate: Armastus ei ole midagi, mille sa leiad. Armastus on midagi, mis leiab sind(Loretta Young)

Kevad on armastuse aastaaeg ... või kas ikka on?

Kuigi olete põhimõtteliselt kogu elu vaeva näinud, et tõelist armastust ja püsisuhet leida, võib teil sellel kevadel armuelus veidi probleeme tekkida. Kui olete juba suhtes, võib see tähendada pidevaid vaidlusi olulistel teemadel, aga kui olete vallaline, võib see tähendada, et kohtate kedagi uut, kellel kahjuks puudub teie suhtes igasugune romantiline huvi. Kui ärge muretsege, pärast kevadet tuleb alati kuum suvi!

Töö: peavalud või naeratused?

Sellel kevadel peate tegema palju tööd, kuid teie töö saab olema huvitav, mistõttu jõuate enamus päevadest ikka rõõmsa tujuga koju. Kui kõik ei lähe plaanipäraselt, ärge laske pessimistlikel tunnetel võimust võtta, sest varem või hiljem saate probleemid ikka lahendatud, nagu alati. Olete ju ikkagi kaval Skorpion!

Rahaline seis

Kogu teie töösse panustatud vaev peaks lõpuks saama premeeritud, eks? Muidugi peaks! Aga võib juhtuda, et teil on vaja sellest oma ülemusele veidi märku anda, kuna ta kipub aeg-ajalt unustama, kui väärtuslik te talle tegelikult olete. Sellele peaks järgnema väike rahaline preemia, mis muudab teie kevade viimased nädalad palju lõbusamaks!

Mille osas end parandada

Te ei väärtusta elu sageli sellisena, nagu see on, kuna otsite alati midagi paremat. Püüdlemine parema elu poole on muidugi hea, kuid selle tagajärjel tunnevad paljud, kes armastavad teid sellisena nagu olete, end veidi kõrvalejäetuna. Näidake neile, kui väga te neid hindate, ja püüdke neid tulevikus rohkem oma plaanidesse kaasata. Tulevik ilma nendeta, olgu see nii edukas kui tahes, ei too teile erilist õnne.

Sodiaagimärgid, kellega peaksite (või ei peaks) oma kevadet koos veetma

Tavaliselt saate hästi läbi tõeliselt sihikindlate inimestega, kes on Lõvi, Neitsi, Kaljukits või Skorpion, kuid aeg-ajalt näete neis sellel kevadel ohtu, mistõttu võite sattuda nendega mõnda väiksemasse konflikti. Teisest küljest muudavad Sõnnid, Kaksikud ja vähid teie mõnevõrra halva tuju palju paremaks. Seega hoidke neid lähedal!


Ambur (23.11. 21.12.)

2018 kevade ülevaade
Parim nädalapäev: üllatavalt mitte laupäevad ega pühapäevad
Töö, lõbu või midagi vahepealset: kõige rohkem võib teile lõbu pakkuda töö
Kuulus tsitaat, mida sellel kevadel tõeliselt hindate: Kui sa ei saa olla luuletaja, ole luuletus(David Carradine)

Kevad on armastuse aastaaeg ... või kas ikka on?

Teie jaoks küll kui mõistate, et armastust on mitut eri liiki. Romantiline armastus võib olla teie jaoks kevade alguses veidi aeglane (kuid lõpuks toob teie ellu siiski veidi põnevust), samas teie armastus sõprade ja pere vastu tärkab sellel kevadel tõeliselt õitsele. Kasutage seda võimalust oma suhete süvendamiseks nendega, kes on teie jaoks alati olemas.

Töö: peavalud või naeratused?

Suured naeratused! Olete seda tüüpi inimene, kes varem või hiljem leiab rõõmu kõiges, ja töö pakub teile kevadkuudel rohkelt rahulolu, eriti maikuus. Teil võib tekkida isegi oluline võimalus muuta märkimisväärselt oma tööpäevade veetmisviisi. Kui otsustate seda võimalust kasutada, olge valmis kohandama oma teatud igapäevatoiminguid, ja kui mitte, siis veenduge, et te seda hiljem ei kahetseks ega minevikus elades aega ei raiskaks.

Rahaline seis

Raha on tähtis, kuid mitte kõige tähtsam, samas ei pea te sellele niikuinii eriti mõtlema, sest teil peaks olema rohkem kui küllalt raha, et kogu kevad mugavalt üle elada (ja järgnev suvi ka). Kogu teie raske töö tasub end ära, kuid ärge oodake suuri rikkusi.

Mille osas end parandada

Püüate särada igas eluvaldkonnas, kuid see on lihtsalt võimatu. Päevas pole nii palju tunde, et saaksite teha kõike, mida tahaksite, mistõttu võtate endast viimast ja lõpuks võtab väsimus ikkagi võimust, jättes teid paariks päevaks täiesti kurnatuks. Püüdke oma aega paremini organiseerida ja seadke kevadised prioriteedid paika, et tagada omale hädavajalik puhkus.

Sodiaagimärgid, kellega peaksite (või ei peaks) oma kevadet koos veetma

Tähtede seis näitab, et sellel kevadel saate hästi läbi tule-, maa-, õhu- ja veemärkidega. Aga kes on siis need, kellega te seda kevadet jagama ei peaks? Neid polegi, kuna saate hästi läbi peaaegu kõigiga, kellega kokku puutute. Mõistagi tekivad aeg-ajalt mõned üksikud ebakõlad, kuid ei midagi sellist, mis teie kevadet pikemalt rikuks.