VALI KATEGOORIA
Meie poed
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Voodipesu

Voodipesu

Aita ennast meie värviliste tekkide, mugavate voodilinade ning teiste dekoratiivsete patjade ning päevatekkidega. Vali laiast värvivalikust ning erinevate stiilide seast endale uus voodipesu parimaks uneks.

Filtreeri Sorteeri

15 Ese(t)

Sulge

15 Ese(t)

Sulge

Kas sooviksid osta kvaliteetset voodipesu?

Voodipesu on mugava une aluseks, sest ka sellest sõltub sinu unekvaliteet. Voodipesu hoiab jaheda ilmaga voodis hästi soojust ning sooja ilmaga on mõnusalt jahe ja pakub head õhuringlust. Pehmed voodilinad tekitavad kallistus- ja kergustunde ning kõvad kangad mõjuvad nahale positiivselt, hõõrudes seda õrnalt.

Milline on parim kangas voodipesu jaoks?

Traditsiooniliselt peetakse voodipesude jaoks parimaks materjaliks: puuvilla, lina ja siidi. Kuid tänapäeval kasutatakse palju looduslike kangaste kombinatsiooni koos sünteetiliste kangaga või täielikult sünteetilist kangast, nagu näiteks mikrokiudu. See pakub mugavust sama palju kui looduslik, kuid sellised komplektid on odavamad.

Voodipesu pestakse sageli, seega peab hea kangas vastu pidama ka kõrge temperatuuriga pesemisel. Voodipesu ei tohikskvaliteet kaotada, seega pööra valiku tegemisel tähelepanu kudumise tihedusele ja kanga tugevusele.

Pööra tähelepanu õmbluste kvaliteedile. Hea voodipesukomplekt on tasane, ilma liigsete niitideta. Kvaliteetsed voodipesukomplektid on saadaval Dormeo veebipoes parima hinnaga.


Kui tihti peaksid oma voodipesu pesema?

See on iga inimese enda otsus, kui sageli sooviksid voodipesu pesta. Mõned teaduslikud uuringud ütlevad, et nende iganädalane vahetamine võib sinu tervisele kasulik olla. Iganädalane voodipesu pesemine kõrgel temperatuuril võib eemaldada surnud naharakud (toit bakteritele) ja allergiaid põhjustavad tolmulestad. Kõik see võib sinu voodipesule koguneda juba paaritunnise une järel. Kui mõni sinu pereliikmetest kipub higistama või kui lased oma lemmikloomal voodisse tulla, on veelgi rohkem põhjust pesta voodilinu iga paari päeva tagant.


Kuidas voodipesu hooldada?

Värvilist puuvillast voodipesu pestakse madalamal temperatuuril, sama kehtib ka siidist ja viskoosist voodipesu või muude polüestri segude kohta. Valget puuvillast voodipesu saab pesta ka 90 kraadi juures. Voodipesu on kõige parem kuivatada õues, nööril rippudes. Päike on looduslik desinfitseerimisvahend ja aitab valget värvi heledamaks muuta. Voodipesu tuleks alati triikida, sest triikimine aitab hävitada viimased pisikud ja tolmulestad, mis võivad pärast pesu alles jääda. Triikimine aitab ka voodipesu hõlpsalt hoiustada.


Kuidas voodipesu hoiustada?

Ole ettevaatlik, et ei toimuks kappide ja riiulite ülekoormust. See ei lase voodipesudel õhuringlusest kasu saada ja võib põhjustada kopitanud lõhna. Anna voodipesule ruumi hingamiseks ja avastad, kui kaua need värskena püsivad. Hoia voodipesu kapis vaheldumisi, et ükski komplekt ei veedaks liiga palju aega kapis seistes. Voodipesu paigutamisel kappi hoia värskelt pestud pesu olemasoleva varu taga. Nii kasutad kindlasti kõiki komplekte mis kapis on, mitte ainult seda mis on kõige ees.


Kuidas hoida voodipesu uuena?

Äädikas aitab vältida kanga kleepumist ja aitab ka värvainet kangas kinnitada, mis on oluline selle esmakordsel pesul. Voodipesu esmakordsel pesemisel lisa pesumasina pesutsüklisse pool tassi äädikat pesuaine asemel, et hoida need kiuvabana.


Millal peaksid oma voodipesu välja vahetama?

Kui näed voodipesul ilmseid kulumise märke, peaksid need välja vahetama: plekid, narmendavad ääred või pleekinud värvid ja mustrid.


Kuidas valida õige suurusega voodipesu?

Voodipesu suurus tuleks valida vastavalt:

  • sinu voodi suurus, võttes arvesse mitte ainult laiust ja pikkust, vaid ka madratsi kõrgust, eriti kui lina on venitatud,
  • sinu teki parameetrid (suurus ja kogus)
  • padja parameetrid (suurus ja kogus)

Dormeo voodipesu valiku seast saad valida mitte ainult lina või teki suuruse, vaid ka leida just oma padjale sobiva padjapüüri:


  • padjapüürid - 40x60, 50x70 või 70x70,
  • tekikotid - 140x200, 200x200, 200x220.

Dormeo veebipoes voodipesu valides tutvu padjapüüride arvu ja suurusega, et olla kindel, et komplekt sobib sulle ideaalselt.

Pane tähele, et Dormeo voodipesu komplektide kvaliteet on kõrge - 100% puuvilla satiin. Puuvill annab suvel jahedust ja talvel sooja, sest on hea soojusjuht.

Voodipesu saab pesta pesumasinas 60°C juures.