VALI KATEGOORIA
Meie poed
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Padjad

Padjad

Meie padjad annavad su peale ja kaelale vajalikku toetust ja tekitavad tunde nagu magaksid pilve peal. Tutvu meie laia padjavalikuga ning leia enda jaoks just see õige.

Filtreeri Sorteeri

24 Ese(t)

Sulge
Page:
  1. 1
  2. 2

24 Ese(t)

Sulge
Page:
  1. 1
  2. 2

Dormeo padjad

Õige padja valimine on oluline, sest see mõjutab unekvaliteeti ja üldist heaolu. Valesti valitud padi võib põhjustada kaela- ja seljavalusid, kehva und ning ebakvaliteetne täitesisu võib allergiat süvendada. Tervisliku une tagamiseks peaksid patja vahetama iga 2 aasta tagant. Arutleme peamiste probleemide üle, mis patjade valimisel esile kerkivad.

Kuidas valida õiget patja?

Populaarsed kunagised kandilised padjad pole praktilisest seisukohast enam asjakohased. Magades liigub inimene kõige sagedamini ühelt küljelt teisele, nii et ristkülikukujulised padjad on mugavamad ja nende täitesisule ei pea lisamaterjali kasutama.

Vali endale sobiv padi.

Enamasti ostavad täiskasvanud täiskasvanutele mõeldud Dormeo patju:

Populaarsed padja suurused: 30x50 cm, 50x70 cm, 40x60 cm. Padja kõrgust ja tugevust saad ise reguleerida, lisades või eemaldades täidist. Reguleerimine on võimalik tõmbluku abil.


Lisaks vormile on oluline ka padja tüüp - klassikaline või anatoomiline:

Anatoomiline – sobib külili või selili magamiseks,klassikaline – sobib kõikidele magamisasenditele.


Mis on parim padja täitesisu?

Tänapäeval kasutavad tootjad nii klassikalisi udu- ja suletäitesisusid kui ka moodsamat mäluefektiga sünteetilist või polüuretaanvahtu. Sünteetiline kiud sobib allergikutele, kuna sellesse ei kogune niiskust ega kahjureid. Pärast täitesisu valimist testi padja elastsust käega vajutades, kvaliteetne täitesisu taastab oma kuju 3-5 sekundiga. Seejärel võta padja ühest servast kinni ja raputa seda, kui pooltühi serv jääb sulle kätte, on sellisel padjal vähe täitesisu ja magades on see ebamugav.


Mis vahe on anatoomilisel padjal ja tavalisel padjal?

Anatoomilised padjad on valmistatud kvaliteetsest mäluvahust, mis järgib täielikult pea ja kaela kontuure, aidates lihaseid une ajal lõdvestada. Sobib kõigile, kes magavad külili või selili. Kõik materjalid on hingavad, seega soodustavad õhuringlust läbi padja. Endale sobiva padja saad hõlpsalt valida Dormeo veebipoest https: