VALI KATEGOORIA
Meie poed
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Tekid

Tekid

Oleme välja valinud ainult parimad ja kvaliteetseimad materjalid tekkide valmistamiseks. Saad valida suveks, talveks ning aastaringseks kasutamiseks mõeldud tekkide vahel.

Filtreeri Sorteeri

30 Ese(t)

Sulge
Page:
  1. 1
  2. 2

30 Ese(t)

Sulge
Page:
  1. 1
  2. 2

Dormeo tekid

Pole olemas universaalset tekki, mis sobiks kõigile. On olemas erinevaid tekke, mis vastavad konkreetsetele vajadustele. Seetõttu on Dormeo veebipoes lai tekivalik. Iga Dormeo veebipoe külastaja leiab endale ideaalse teki – valides endale meelepärase täidise, värvi, suuruse ja hooajalisuse. Samuti leiad veebipoest teki ja padja komplekte.

Millist tekki valida?

Kõigepealt pead otsustama värvi, suuruse ja kaalu üle. Lisaks peaksid mõtlema korteri temperatuurivahemikule ja ka inimeste arvule, kes tekki kasutama hakkavad.

Populaarsed tekid:

Enamasti ostavad täiskasvanud täiskasvanutele mõeldud Dormeo patju:


  • Klassikaline - universaalne, saadaval suurustes: 140x200 cm, 200x200 cm. Täidis on tihe, tekk on kaalukam. Sellist tekki saab kasutada igal ajal aastaajal.
  • Kerge - neile, kellele meeldib lõõgastuda jahedates tingimustes. Saadaval suurustes: 140x200 cm, 200x200 cm. Täitesisu tihedus on väiksem, seetõttu on see õhem ja kergem. Ideaalne soojaks aastaajaks.
  • Topelttekk - 2-in-1 toode. Saadaval suurustes: 140x200 cm, 200x200 cm. Tekk sobiks kõigiks aastaaegadeks ja koosneb kahest, erineva paksusega tekist: eraldi saab neid kasutada suvel või üleminekuperioodidel või nautida nende harmoonilist kooslust, et külmal talveõhtul sooja hoida.

Mis on raskustekk?

Raskustekk on tavalisest raskem ja tekitab lõõgastava surve, mis jäljendab kallistust. See toime aitab vähendada ärevust ja parandada une kvaliteeti, leevendada rahutute jalgade sündroomi sümptomeid. Dormeo veebipoes on see saadaval suurustes: 4,5 kg (100x150 cm), 5,4 kg (120x180 cm), 6,8 kg (140x200 cm).


Millised on teki suurused?

Tekid jagunevad olenevalt suurusest tavaliselt kolmeks: beebidele, ühene ja kahene tekk. Populaarseimad Dormeo tekid on kahes suuruses: 140x200 cm ja 200x200 cm.


Milline on parim täidis allergikutele?

Kõige tavalisemad looduslikud täiteained: Meie Dormeo brändiga otsustasime tavapärastest täidistest liikuda edasi järmisele tasemele ja tuua turule spetsiaalse kiu, mida on lihtne hooldada ja mis on meie klientidele mugavam ja turvalisem.Wellsleep on pisikeste vedrude kujuga keerutatud kiud, mis hoiavad suurepäraselt mahtu ülimadala kaalu juures. Tänu kiudude spetsiaalsele kuumtöötlusele ei kleepu täitesisu kokku ja jaotub toote sees ühtlaselt. See on tolmulestade paljunemiseks vaenulik keskkond. Mikrokiust kate on praktiline, pestav, suure niiskuse imamisvõimega. Tänu sellele saavutatakse une ajal meeldiv kuivus- ja värskustunne.


Kuidas tekke hooldada?

Kõige tavalisemad looduslikud täiteained: Dormeo tekid on hoolduselt väga lihtsad ja tagasihoidlikud. Tooteid võib pesta 40-60°C juures (igal tekil on erinev termoregulatsioon). Neid tuleb värskes õhus kuivatada ja tuulutada. Kuid mis veelgi olulisem, allergoloogid soovitavad tekke vahetada iga kolme aasta tagant.