Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Mida ütlevad tähed 2019. aasta suve kohta?

Loomulikult tuleb palju päikesepaistet. Aga kuidas on lood kõigi muude tähtsate asjadega su elus – armastus, suhted teistega, töö, raha ja tervis? Vaatame, mida näitavad tähed su suvise elu kohta päikesemärkide järgi.

Kaljukits (22. 12 –20. 1)

Suvi 2019 lühidalt
Parimad tegevused sulle: puhkus, tukastamine ja lugemine
Lemmik nädalapäev: pühapäev
Üldine meeleolu: laisklev

Suvi 2019 üldiselt

Oled esimesel poolaastal kõvasti tööd teinud ja sellel on suvel tähtsaid tagajärgi. Esiteks ei ole sa päris nii seiklushimuline, kui tavaliselt, vaid eelistad vaba aega vähem aktiivselt veeta. Teiseks hakkad kahtlema mõnes oma elu puudutavas tähtsas valikus ja mõtled, kas peaksid midagi muutma, et tõeliselt õnnelik olla. Kolmandaks võid muuta järsult oma plaane lähemaks ajaks.

Armastus ja muud suhted

Sellel suvel saad palju armastust tunda! Esiteks su partnerilt ja kui sul teda veel pole, võid olla kindel, et suvi toob kena armusuhte võimaluse. Kas sa seda kasutad, on juba sinu teha. Sinu suhted pere ja sõpradega on samuti suurepärased, kuid sa võid vahel teiste inimestega konflikti sattuda. Eriti võib seda ette tulla õhumärkidega (Kaksikud, Kaalud ja Veevalaja), sest nad ei mõista su tegude motiive.

Töö ja raha

Tööl tuleb veidi konflikte, eriti suve algul, sest nii sina kui ka su töökaaslased tahavad töö võimalikult kiiresti tehtud saada, et siis maksimaalselt suve nautida. Tõenäoliselt teed veidi vigu ja seepärast ära oota ülemustelt sellel aastal erilisi preemiaid. Aga kui sulle tuleb pähe karjäärimuutuse mõtteid, siis ära neid niisama kõrvale heida. Enne otsustamist mõtle kõik poolt- ja vastuargumendid läbi.

Tervis ja heaolu

Sinu vaimne tervis peaks olema parem kui kunagi varem, sest sul on palju aega puhata ja oma otsuste üle mõelda. Lõdvestunud meeleolu on mingis mõttes ka halb, sest võid unustada oma füüsilise tervise eest hoolitseda. Tegutse kohe, kui märkad võimaliku haiguse esimesi märke, ja siis peaksid sellest üsna kiiresti üle saama.

Veevalaja (21. 1. –18. 2)

Suvi 2019 lühidalt
Parimad tegevused sulle: reisimine, väljas sportimine ja seks
Lemmik nädalapäev: reede
Üldine meeleolu: entusiastlik

Suvi 2019 üldiselt

Viimastel kuudel on olnud raskeid hetki, aga küllap rõõmustad, kui kuuled, et suvi tundub paremat tõotavat. Palju paremat! Esiti esimesel kahel suvekuul on su elu ilmselt just selline, nagu vaja – õnnelik ja rahulik. Suve edenedes ilmuvad mõned varajasemad mured tagasi, aga sa oled piisavalt tugev, et nendega toime tulla.

Armastus ja muud suhted

Su armuelus tundub hästi minevat. Saad oma partneriga hästi läbi ja te veedate su magamistoas koos palju higiseid hetki. Tubli! Aga mis siis, kui oled veel üksi? Siis on magamistoas palju vähem higiseid hetki. Vähem, kuid see ei tähenda, et neid üldse ei oleks. Võid sattuda konflikti mõne oma pereliikmega enda ja nende tehtud valikute pärast, kuid ära unusta, et kõik konfliktid ei ole halvad. Mõned võivad näidata teed lahenduseni. Hoolitse, et see oleks ka sinu puhul nii.

Töö ja raha

Kes vajab tööd ja raha, kui neil on armastust, eks ole? Oleks hea, kui sa seda usuksid, sest suvel võib tulla veidi väikseid rahalisi raskusi. Seda osaliselt su varasema töössesuhtumise ja osaliselt suviste suurenenud väljaminekute pärast. Kõige selle pärast pead suurema osa suvest kõvasti tööd tegema, tahad või ei taha.

Tervis ja heaolu

Suvel tärkab sinus soov oma füüsilist vormi parandada. See on tubli, aga su perele mitte eriti hea, sest sa tahad suure osa vabast ajast treenimisele kulutada. Tunned end siiski pärast iga füüsilist tegevust võrratult hästi ning see omakorda loob parema meeleolu ja paremad suhted, seepärast peaks kõik hästi minema.

Kalad (19. 2. –20. 3)

Suvi 2019 lühidalt
Parimad tegevused sulle: reisimine, lugemine ja oma piiride kompamine
Lemmik nädalapäev: laupäev
Üldine meeleolu: optimistlik

Suvi 2019 üldiselt

Oled seda suve igatsusega oodanud ja meil on rõõm teatada, et see ei valmista sulle pettumust. Seega täitub enamik su suvesoovidest, mis loob tunde, nagu oleksid liblikas, kes püüab igavesti maailma kaunimaks muuta. Muidugi tuleb ka veidi väiksemaid probleeme – neid on alati – aga sa saad neist kõigist üle pere ja sõprade abiga. Ja loomulikult sooja suvepäikesega!

Armastus ja muud suhted

Kuigi su suhted partneriga võivad õitseda, võivad suhted mõne sõbraga kehvemini minna. Küllap see on su ajapuuduse pärast, aga kui tahad sõpru alles hoida, pead leidma aega ka nendega olla. Kui sa oled praegu üksi, võid kesksuvel kohtuda kellegi väga põnevaga, kuid tõenäoliselt kujutate oma suhet väga erinevalt ette. Sellegipoolest saad sellest suurepäraseid mälestusi!

Töö ja raha

Teed rohkem tööd, kui tahaksid, kuid siiski vähem, kui oleks vaja. Sellel on veidi ebameeldivaid tagajärgi. Esiteks tunned end vahel väsinult ja oma tööst tüdinult. Teiseks on rahaga vahel veidi kitsas, eriti suve lõpus pärast kõiki puhkusekulutusi. Samal ajal vihjavad tähed võimalikust rahalisest võimalusest suve teisel poolel, seepärast hoia silmad lahti, haara sellest kohe kinni ja näe vaeva, et sellest midagi tuleks.

Tervis ja heaolu

Sinu vaimne ja füüsiline tervis on mõnda aega päris hea olnud ja küllap jääb see nii ka suvel. Peaksid siiski pöörama rohkem tähelepanu oma toitumistavadele, sest praegu tehtud väikesed vead võivad kunagi tulevikus suurteks muredeks kasvada.

Jäär (21. 3 –20. 4)

Suvi 2019 lühidalt
Parimad tegevused sulle: töö, töö ja veel tööd
Lemmik nädalapäev: esmaspäev
Üldine meeleolu: sihikindel

Suvi 2019 üldiselt

Valmistu suveks, mis tuleb hoopis teistsugune kui need, millega oled harjunud. Hoolimata ootamatutest ja järskudest muutustest su elus, saab sellest suvest üks unustamatumaid. Miks? Sest sa teed väga palju ära! Loomulikult sa väsid selle tagajärjel, aga oma raske töö tulemusel edaspidi saadav tasu tähendab, et asi on seda väärt!

Armastus ja muud suhted

Jah, kui sul juba on suhe, võib sind veidi raskeid aegu ees oodata. Loodetavasti suudate oma partneriga asjad selgeks rääkida, et oleksite suve lõpuks veel tugevamalt koos. Kui oled üksi, jääb see tõenäoliselt nii ka edaspidi, sest sellel suvel keskendud muudele asjadele. Vahel kannatavad ka suhted sõprade ja perega, aga töökaaslastega peaksid erakordselt hästi läbi saama.

Töö ja raha

Jah, see suvi on sinu jaoks väga töine. Mitte et sind sunnitaks nii palju tööd tegema, vaid sa tahad tööd teha, et oma elu paremaks muuta. Vahel tunned end väsinult ja mõtled, milleks see, aga see möödub kiiresti. Kogu see töötamine peaks muidugi lõpuks tooma ka kena rahalise tasu. Kas see ka nii läheb? Tähed ei näita seda kindlalt, aga kui ei püüa, siis ei saa ka õnnestuda, eks ole? Tee, mida suudad, ja võid oma elu tõeliselt paremaks teha.

Tervis ja heaolu

Kogu see raske töö võib su tervisele kahjulik olla ja seepärast peaksid kindlasti leidma veidi puhkeaega, kui seda vajad. Muidu tunned end kogu suve jooksul värskelt ja keskendunult ning valmis kõigega sarvi kokku lööma. Tubli!

Sõnn (21.4 –20.5)

Suvi 2019 lühidalt
Parimad tegevused sulle: perega koosviibimine
Lemmik nädalapäev: reede
Üldine meeleolu: õnnelik

Suvi 2019 üldiselt

Mõned kujundavad oma suved nii, et need oleksid ainult lõbusad ja lõdvestavad, ning teevad ülejäänud osa aastast kõvasti tööd. Sina mitte, vähemalt sellel aastal. Sinu suvi ei näe seepärast eriti teistsugune välja kui kevad või talv. Teed kõvasti tööd ja pead aeg-ajalt vahet, et oma lähedastega hästi aega veeta. Sind ootab ees hea suvi, kuid ära oota midagi erilist, sest siis võid pettuda.

Armastus ja muud suhted

Suvel ootab sind ees palju armastavaid hetki – su partneri, pere, sõprade ja isegi inimestega, keda sa eriti ei tunnegi. Kui oled praegu üksi, võid saada võimaluse kellegi põnevaga kohtuda. Aga selle võimaluse pead endale ise looma – ära oota, et armastus sind leiaks. Üldiselt peaksid saama hästi läbi teiste maamärkidega (Sõnn, Neitsi ja Kaljukits) ja mitte nii väga hästi tulemärkidega (Jäär, Lõvi ja Ambur).

Töö ja raha

Teed suvel kõvasti tööd ja see võimaldab sul tööst vabal ajal tublisti kulutada. Hoolimata kõigist neist kulutustest peaks suve lõpus ka natuke raha järel olema ja tõenäoliselt tunned ahvatlust investeerida seda millegi suure jaoks – võib-olla uus auto, korter, maja, äri jne.

Tervis ja heaolu

Sellel suvel ei ole silmapiiril suuremaid tervisemuresid, aga see ei tähenda, et võiksid tervislikud eluviisid unustada. Pealegi ei tea kunagi, millal elu millegagi üllatab. Võib-olla võiksid proovida midagi ette võtta stressiga, mis on viimasel ajal su elus kasvama hakanud. Jooga ja mediteerimine aitavad paljusid, kellel on sarnaseid muresid – võib-olla aitavad need ka sinu suve veel paremini veeta.

Kaksikud (21. 5 –20. 6)

Suvi 2019 lühidalt
Parimad tegevused sulle: kõik tegevused vabas õhus
Lemmik nädalapäev: need kõik
Üldine meeleolu: põnevil

Suvi 2019 üldiselt

Sind ootab ees suurepärane suvi, vähemalt tähed vihjavad sellele. Selle võimaluse pead siiski ise ellu viima, võttes julgelt ette suviseid seiklusi ja olles kuigivõrd ettevaatlik töös ja rahaasjades. Aga mis on kõige tähtsam, mida sa sellel suvel õpid? Harjutamine teeb meistriks.

Armastus ja muud suhted

Tuleb midagi head ja midagi halba. Millest enne rääkida? Halvast? Võib. Halb uudis on see, et su suhe partneriga võib vahel olla veidi pingeline. Tahate oma suvepäevi seiklustega täita, aga paraku soovite te erinevaid seiklusi. Kui oled praegu üksi, sobib see sellel suvel hästi, sest siis sa ei pea mingeid kompromisse tegema.
Aga mis on head? Su suhted teiste sinu elu tähtsate inimestega on peamiselt head, eriti Kalade ja teiste Kaksikutega, kes näitavad sulle täiesti uut ellusuhtumist.

Töö ja raha

Tee kõvasti tööd ja lõbutse kõvasti peaks olema sellel suvel su juhtlause. Muidu võib sul tekkida rahalisi raskusi, mis seab ka piiri seiklustele, mis sind järgmistel kuudel võivad ees oodata. Tunned end sageli tööl olles hajevil, aga kes ei tunneks end nii – väljas on ju suvi! Kui teed oma tööd tõhusamalt, saad tööd tehtud ja samal ajal ka korralikult suve nautida.

Tervis ja heaolu

Kuna pead sellel suvel nii palju ringi jooksma, on su füüsiline vorm ilmselt parem kui kunagi varem. See ei tähenda, et sul ei oleks mingeid tervisemuresid. Eriti on vaimne tervis valdkond, mille oled viimasel ajal hooletusse jätnud, ja see võib suve viimastel nädalatel hakata kätte maksma.

Vähk (21. 6. –22. 7)

Suvi 2019 lühidalt
Parimad tegevused sulle: õppimine ja õpetamine
Lemmik nädalapäev: teisipäev
Üldine meeleolu: mõtlik

Suvi 2019 üldiselt

See suvi toob su ellu mõningaid väljakutseid, kuid enamik neist aitavad sul inimesena areneda ning arendada nii karjääri kui ka isiklikku elu. Tuleb ka seiklusi – loomulikult, on ju suvi – eriti juulis ja augustis. Sellel suvel võib su ellu tulla ka uusi inimesi ja nad võivad lõpuks muutuda su elu tähtsaks osaks.

Armastus ja muud suhted

Kui oled üksi, siis seda suve oled oodanud. See toob palju kirglikke armusuhteid, seepärast hoolitse oma välimuse eest ja püüa eriti meeldivalt käituda, kui kohtud inimestega, kes võivad sind huvitada. Kui sul juba on suhe, võib see suvi samuti mõne võimaluse pakkuda, aga üsna kindlasti see su partnerile eriti ei meeldi. Ole siis ettevaatlik ja nutikas, kui uute inimestega kohtud. Üldiselt peaksid hästi läbi saama enamiku tähemärkidega, välja arvatud võib-olla Veevalajad.

Töö ja raha

Tõenäoliselt tuleb sul sellel suvel tööl väljakutseid – nii häid kui ka halbu. Head on seotud su võimega oma päevi tõhusamalt korraldada ja halvad panevad proovile su suhted töökaaslastega. Aga raha? Rahaline äpardus suve algul annab sulle tähtsa õppetunni ja innustab oma rahaasju hoolikamalt planeerima.

Tervis ja heaolu

Tervis teeb Vähkidele alati muret, sest sa lihtsalt ei tea, millal midagi lõpetada. Selles mõttes on juuni ja juuli eriti ohtlikud, seepärast ole tähelepanelik, et märkaksid võimalikke märke tervisemuredest. Muidu vaevled vahel meeleolu kõikumise all, mis teeb mõne päeva tõeliselt nauditavaks ja teised jälle parajaks proovikiviks.

Lõvi (23. 7. –22. 8)

Suvi 2019 lühidalt
Parimad tegevused sulle: kõik tegevused rannas
Lemmik nädalapäev: neljapäev
Üldine meeleolu: pingeline

Suvi 2019 üldiselt

See suvi toob palju võimalusi lõbusalt aega veeta, aga sa ei saa paljusid neist kasutada oma vahel vägagi põhjendamata hirmude pärast. Seiklused, milles osaled, aitavad sul elule uue mõtte leida. Sa ei hooli eriti rahast, mis toob lõpuks teatavaid tagajärgi.

Armastus ja muud suhted

Sa armastad väga inimesi oma elus. Vahel isegi liiga palju ja mõned neist tunnevad kogu su tähelepanu koormavana. Kui sul on suhe, siis jäta partnerile piisavalt hingamisruumi, et omaette toimetada. Kui oled üksi, oleks praegu vast parem üksi jäädagi, sest su suvised armulood ei lähe tõenäoliselt nii, nagu tahaksid. Õhumärgid (Kaksikud, Kaalud ja Veevalaja) on sulle toeks, kui sa neid vajad.

Töö ja raha

Teed sellel suvel kõvasti tööd (nagu peaaegu alati), aga mitte raha pärast. Sinu jaoks on palju tähtsam tunne, et oled midagi saavutanud, ja töö pakub palju sellist rahuldust. Kuna sa raha pärast eriti ei muretse, võib sul enne suve lõppu siiski veidi rahalisi raskusi tekkida. Eriti juhul, kui hellitad end luksuslike puhkustega.

Tervis ja heaolu

Sinu füüsiline tervis jääb tõenäoliselt enamasti samaks, kuid su vaimne tervis võib olla ohus. Kogu see surve, stress ja suured ootused võivad tekitada uinumisraskusi ja suve lisakuumus muutab su aeg-ajalt üsna zombiks. Aga sa juba tead, kuidas neid probleeme võita – pead lihtsalt selleks aega leidma.

Neitsi (23. 8 –22. 9)

Suvi 2019 lühidalt
Parimad tegevused sulle: pikad jalutuskäigud
Lemmik nädalapäev: kolmapäev
Üldine meeleolu: kõikuv

Suvi 2019 üldiselt

Sellel suvel tuleb palju võimalusi seigelda, aga kuigi sa osaled neist paljudes, ei tunne sa sellest alati niivõrd palju rõõmu, kui peaksid. Seda põhjustavad su mured tuleviku pärast ja ka mõned huvitavad asjad kodus ja tööl. Seega on su suvi täis tegutsemist ja muutusi – vahel heas mõttes ja vahel ka mitte.

Armastus ja muud suhted

Kui sul juba on suhe, võib aegajalt tulla veidi väikseid konflikte, aga tõenäoliselt ei midagi tõsist. Kui oled üksi, võid tõenäoliselt kellegi uue leida, kuid kahjuks ei ole sa tõsise suhte jaoks päris valmis. Saad hästi läbi oma pere ja ka enamiku sõpradega, välja arvatud võib-olla Lõvi või Jäära tähemärgis sündinutega.

Töö ja raha

Sellel suvel tahad kõvasti tööd teha, aga sa ei tee seda alati nii tõhusalt, kui tahaksid. Ole juulis ettevaatlik, sest siis võid tõenäolisemalt vigu teha. Kui sa teed vea, tekitab see tõenäoliselt konflikte mõne su töökaaslasega. Aga see ei ole ainult halb – see konflikt paneb su muutma oma üldist töössesuhtumist. Su rahaline seis ei muutu tõenäoliselt kuigi palju suve jooksul, välja arvatud su puhkuse ajal, kui kulutad hullupööra.

Tervis ja heaolu

Mured jätavad oma jälje ka su füüsilisele poolele, pannes su sageli end tundma väsinult ja kurnatult. Sa ei saa seda täielikult vältida, kuid sa saad seda kindlasti piirata, kui toitud tervislikult ja magad piisavalt. Juuli lõpus, kui ilm on kõige päikselisem, on ka su meeleolu päikseline ja sa oled peaaegu kõigile suurepäraseks kaaslaseks.

Kaalud (23. 9 –23. 10)

Suvi 2019 lühidalt
Parimad tegevused sulle: puhkus varjulises kohas
Lemmik nädalapäev: esmaspäev
Üldine meeleolu: lootusrikas

Suvi 2019 üldiselt

See suvi ei too just rohkelt hiilgavaid seiklusi, aga sul pole sellest midagi. See on ju nii su enda soovil, sest su tähelepanu pöördub olevikult tulevikku. See tekitab ka palju küsimusi mitmetes su eluvaldkondades ja suve lõpuks saad tõenäoliselt ka vastuseid. Vähemalt mõne.

Armastus ja muud suhted

Kui sul on tõsine suhe, võib teil partneriga väike kriis tulla, tõenäoliselt juulis või augusti alguses. Sinu kohtumine nägusa tundmatuga ei too kindlasti leevendust. Kui oled üksi, võib selle nägusa tundmatuga kohtumine olla tegelikult alguseks uuele peatükile su elus Võib. Teised suhted nii põnevad ei ole. See ei tähenda, et need läheksid halvasti, vaid need lihtsalt ei paku sellel suvel midagi uut. See on tegelikult hea, sest enamik su suhteist teistega on suurepärased.

Töö ja raha

Püüad sellel suvel kõvasti tööd teha, et tulevikule tugev alus rajada. Kuigi su pingutusi kroonib suve esimesel poolel edu, ei lähe suve teine pool nii kenasti. See tähendab töiselt. Hoolimata mõnest tööprobleemist suve lõpus, on su rahaasjad sellel aastal paljutõotavad. Sa ei peaks suuremat jõukust ootama, seda muidugi mitte, aga sul peaks olema küllalt raha, et suvel mugavalt elada – mida iganes see sinu jaoks tähendab.

Tervis ja heaolu

Tõenäoliselt oled suve algul väga energiline ja sunnid end väga tagant. Energiavarud ei ole muidugi piiramatud ja küllap hakkad kunagi juulis väsimust tundma. Siis võib tulla ka väiksemaid tervisehädasid, aga peaksid neist üle saama, kui piisavalt puhkad.

Skorpion (24. 10 –22. 11)

Suvi 2019 lühidalt
Parimad tegevused sulle: veesport igasugusel kujul
Lemmik nädalapäev: laupäev ja pühapäev
Üldine meeleolu: äärmiselt päikseline

Suvi 2019 üldiselt

Sulle, Skorpion, on häid uudiseid – see tundub tulevat aastakümne, kui mitte su elu parim suvi. Mida sa võid siis oodata? Rohkelt raha? Uut armastust? Edutamist tööl? Uut maja? Ei midagi nii suurt. Lihtsalt igapäevane elu toob sulle rohkem rõõmu kui kunagi varem, sest (peaaegu) kõik läheb kavakohaselt. Tubli! Naudi seda!

Armastus ja muud suhted

Kui sul juba on suhe, võid loota palju toredaid suveseiklusi oma partneriga. Kui oled praegu üksi, võid kohtuda kellegi uuega (või mitmega), kuid tõsised suhted ei ole tõenäolised. Su suhted pere ja sõpradega õitsevad, osalt tänu su energilisusele ja osaliselt sellele, et õpid inimesi oma elus tõeliselt hindama. Ka selles oled tubli!

Töö ja raha

Töötad nii palju, kui pead, ja saad häid tulemusi. Kogu lugu. Kas oled pettunud? Ära ole, see suhtumine on su oma valik, sest sellel suvel keskendud peamiselt oma isiklikule elule. Vahel võib raha veidi nappida ja kui juhtub, et vajad hädasti laenu, tulevad sõbrad ja pere rõõmuga appi. Ainult küsi...

Tervis ja heaolu

Uusi tervisemuresid silmapiiril pole ja tõenäoliselt tunned end suurema osa suvest suurepäraselt. Suve viimastel nädalatel võib tulla lühem raske aeg, kui su füüsiline pool ei suuda su innukusega enam sammu pidada. Siis võivad pead tõsta ka varasemad terviseprobleemid. 

Ambur (23. 11 –21. 12)

Suvi 2019 lühidalt
Parimad tegevused sulle: suhtlemine
Lemmik nädalapäev: reede
Üldine meeleolu: uutele kogemustele avatud

Suvi 2019 üldiselt

Tõenäoliselt teed suve esimestel nädalatel tähtsa otsuse – unusta töö, teeme midagi lõbusat! Sellel on ilmselt nii häid kui ka halbu tagajärgi ning see annab ka mälestusväärse suve, mille üle võid tõeliselt uhke olla.

Armastus ja muud suhted

Kui oled üksi, on tähed selgelt valmis korraldama kohtumise kellegi põnevaga, kellest võib hiljem kujuneda tähtis osa su elust. Kui sul on suhe, ootavad teid kahte ees tõelised suvelõbud, mis muudavad teid veel lähedasemaks. Sinu suhted sõpradega on paremad kui kunagi varem, aga suhted tööl võivad vahel viletsad olla, eriti veemärgis sündinud inimestega (Vähk, Skorpion ja Kalad). Ole nendega ettevaatlik!

Töö ja raha

Nagu eelpool öeldud, teed teadliku otsuse suvel vähem töötada, ja seepärast ei saa oodata hiilgavaid tulemusi ning suhteid töökaaslaste ja ülemustega. Õnneks su mitte nii väga säravad töötulemused ei anna tunda su rahakotis (vähemalt suvel mitte), seepärast peaks sul olema enam kui küllalt raha, et suve põhjalikult nautida. Selle üle, mis hiljem saab, muretsed vihmastel sügispäevadel, mitte kaunil suveajal.

Tervis ja heaolu

Mingeid tervisemuresid võib tõenäoliselt tulla juunis või augusti lõpus su aktiivse eluviisi pärast. See tähendab, et pead tõenäoliselt veidi hoogu maha võtma, vähemalt seni, kui tunned end jälle paremini. Hoolitse ka oma vaimse tervise eest, sest suvi 2019 tekitab sulle selles valdkonnas tõsiseid probleeme.