Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Kas tunned juba hommikul energiapuudust?

Lahendus on kvaliteetses unes! Magamine on elu üks suur osa. See on sama oluline kui hingamine ja söömine. Magamine on tervisele vajalik. Meie füüsiline ja vaimne heaolu oleneb igapäevasest stressitasemest ja kvaliteetsest puhkusest. Selleks, et normaalselt funktsioneerida, peab keha iseenesest regenereerima. Tavaliselt on Teie terve päev rikutud, kui Te öösel ei saanud piisavalt und. Kõik ülesanded tunduvad keerulised, tunne on raske, valate oma viha teiste peale üle.

Lahendus on kvaliteetses unes! Magamine on elu üks suur osa. See on sama oluline kui hingamine ja söömine. Magamine on tervisele vajalik.

Meie füüsiline ja vaimne heaolu oleneb igapäevasest stressitasemest ja kvaliteetsest puhkusest. Selleks, et normaalselt funktsioneerida, peab keha iseenesest regenereerima.

Tavaliselt on terve päev rikutud, kui Sa ei saa öösel piisavalt und. Kõik ülesanded tunduvad keerulised, tunne on raske, elad oma viha teiste peal välja.

Miks on uni meile nii tähtis?

  • Une ajal eritab keha suurt hulka hormoone, mis on immuunsüsteemi normaalseks toimimiseks olulised.
  • Lihaskudede parandamiseks.
  • Närvisüsteemi normaalse funktsioneerimise säilitamiseks.
  • Aju puhkab une ajal. Aju kasutab seda aega mälestuste hoiustamiseks, redigeerimiseks ja arhiveerimiseks ning energia kogumiseks.

Hea kvaliteetne uni on seega äärmiselt oluline töö tegemiseks, tervisele ning üldisele heaolule. Kui Sa ei maga hästi, võid kergesti haigestuda.

Unepuudus tekitab väsimust ja ärrituvust.

Unetus ja magamisega seotud muud probleemid mõjutavad Sinu töö tegemist ja füüsilist ning vaimset võimekust. Kindlasti oled teadlik unetu öö tagajärgedest: väsimus, ärrituvus, keskendumisvõime probleemid ja isegi agressiivsus. Lisaks tekivad ka füüsilised efektid: valu peas, seljas ja mujalgi. Isegi välimus kannatab selle all, kuna tekivad probleemid nahaga, kortsud jne.

Kõik see mõjutab Sinu elu aktiivsust ja kvaliteeti. Seega, kui soovid positiivset energiat, pead hästi magama.

Kuidas saavutada Dormeo madratsite abiga rohkem energiat?

Meie madratsid on disainitud nii, et nad leevendavad valu lihastes, toetavad selga korrektselt ja pakuvad maksimaalset mugavust. Mugaval ja vajadustele vastaval madratsil uinud kergelt ja kiiresti ning magad sügavamalt ja kauem.

Kõike seda tagavad kõrgkvaliteetsed Dormeo madratsid, mis omavad ka mitmesuguseid positiivseid omadusi.

1. Kõik Dormeo madratsid on anatoomilised ja ortopeedilised.

Dormeo madratsid on äärmiselt mugavad ja sobivad kaasaegse inimese vajadustega kokku. Madratsid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis kohanduvad täielikult Sinu kehaga ja mille tõttu ei teki survepunktidele ka mingit pinget. Madratsil magades on Sul korrektne kehaasend ja nii ei teki mingit valu seljas, kaelas ega puusades.

Kõik Dormeo madratsid omavad silti, mis tõestavad ortopeedilisust ja anatoomilisust. Nii on inimestel ka kergem endale õige madrats välja valida.

2. Madratsid on kaitstud tolmulestade, bakterite ja seente eest

Madratsile on lisatud ka hüpoallergeenne silikonmaterjalist kiht, mis kaitseb samuti tolmulestade, seente ja bakterite eest. Seega sobivad Dormeo madratsid suurepäraselt astma ja allergiate all kannatavatele inimestele.

3. Resistat® kaitse tagab rahuliku une - ei mingit krabinat ega praksumist.

Inimesed liigutavad ennast magamise ajal tihti; muudavad padja või teki asendit. Selline liigutus võib vabastada staatilise elektrilaengu ja see võib tervisele negatiivselt mõjuda. Staatiline elektrilaeng võib olla ka valus ja ebameeldiv.

Enamus Dormeo madratsikatetest sisaldavad süsinikkiudusid (Resistat®), mis eemaldavad staatilise elektrilaengu. Seega ei pea Te enam magamise ajal ebamugavust tundma. Lisaks kaitseb Resistat® tolmu ja tolmulestade eest.

4. Dormeo madratsid hingavad.

Hea ventilatsioon on kvaliteetse une ja madratsi pika eluea vundament. Dormeo madratsite valmistamisel on kasutatud õhulisi ja hingavaid materjale. Ecocell®, Talalay ja Ultralatex omavad unikaalset rakustruktuuri, mis võimaldab õhul ringi liikuda ja nii ka niiskusel väljuda. Seega püsib madrats kuivana ja magad värskel madratsil iga öö.

Voodirestide kasutamine on vajalik selleks, et madratsite hingamist veelgi suurendada. See tagab hea ventilatsiooni ja niiskuse eemaldumise.

5. Arenenud tehnoloogia ja materjalid.

Meie madratsid on valmistatud tehnoloogiliselt arendatud ja keskkonnasõbralikest materjalidest, mida on võimalik ka taaskasutada.

Täida oma elu energia ja kirega.

Hea uni varustab Sinu elu energiaga. Sul ei ole võimalik kontrolli all hoida faktoreid nagu töö, stress ja muud kohustused, kuid võimalik on tagada endale rahulik, lõõgastav ja hea keskkond magamiseks.

Vali mugavus ja hoolitse oma tunnete, tervise ning energia eest – vajuta siia, et valida välja sobiv Dormeo madrats!