Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Sarja Air+ madratsite ainulaadne valmistusviis

Kui mõelda, et oma järgmisest kümnest eluaastast veedad kolm madratsil, tundub mõistlik sellesse investeerida ja hankida endale võimalikult hea magamisase. Tahaksid kindlasti hoolitseda, et veedad kogu selle aja madratsil, mis on su kehale ohutu ja ka mugav magada. Täpselt sellega me Dormeos tegelemegi. Täiustasime ka meie luksuslikku sarja Air+, et hoida head tervist ja kvaliteetset und. Lõpuks on ju hea uni madratsiostu eesmärk, eks ole?

Tsoonid teevad magamisaseme paremaks

Tahtsime muuta magamisaseme erinevat moodi magajatele veel paremaks ja selleks arendasime mitmetsoonilist madratsit. Selle eesmärk on toetada tugevamalt seda vajavaid kohti ja kohaneda pehmelt kehakujuga seal, kus seda kõige enam vajad. Tänu sellele on sarja Air+ madratsitel erinevalt toetavad tsoonid, mis aitavad lülisammast loomulikus asendis hoida, sest seda on vaja igas magamisasendis.

Madratsid, millest teised madratsid unistavad

Keha loomulikku struktuuri toetavas mitmekihilises kvaliteetses madratsis saab erakordne ja vastupidav mugavus kokku täiustatud tehnoloogiaga. Pakitud vedrude ja Octaspring® vedrude kombinatsioonis oleme ühendanud mõlema tehnoloogia parimad küljed, et luua tipptasemel madrats, millest teised madratsid unistavad. Octaspring® vedrude ainulaadse ehituse kaheksa püsttuge tagavad hingavuse ning lasevad vedrudel igas suunas liikuda ja kohaneda nii vormilt kui funktsioonilt. Nende tehnoloogiate kasutamine annab täiusliku jäikusega madratsi esmaklassilise toetuse, millel tunned end võrratult kaalutuna nagu siis, kui sõidad järsust mäest alla.

Octaspring® tehnoloogia annab tõestatult rahulikuma une

Meie parima ja kvaliteetseima Octaspring® tehnoloogia patenteeritud kärjekujuline ehitus on teeninud asjatundjate kiidusõnu kui ideaalne lahendus ergonoomilisele madratsile, mis pakub kohandatud toetust keha loomulikule liikumisele väiksema surve ja suurema mugavuse juures. Selles voolav õhk tagab teistest vahtmadratsitest kaheksa korda suurema hingavuse ja väldib öist higistamist. Lisaks neile omadustele on Octaspring® tehnoloogial veel palju teisi eeliseid peale elementaarsete tingimuste magamiseks. Ühe kvaliteetse omadusena väldib Octaspring® tehnoloogia peaaegu täielikult liikumise ülekandumist ja tänu sellele ei pea sa enam muretsema oma kaaslase äratamise pärast. Sinu Octaspring® tehnoloogiaga madrats ei väsi ja nüüd ei väsi enam ka sina.

Vedrude ja vahu parimad omadused, nagu magaksid pilvel

Madrats Air+ koosneb mitmest kihist, millest igaühel on oma konkreetne otstarve, tagades sulle täiusliku mugavuse ja toetuse. Täiustatud vahuliikidest ja pakitud vedrudest ehitust leidub ainult uutes eksklusiivsetes Air+ madratsites – Dormeo parimates madratsites. Madratsid Air+ pakuvad ergonoomilist toetust esmaklassilise mugavuse ja kõrguse juures ning maksimaalselt säästvalt. Octaspring® tehnoloogia kohanduva toetuse ja mäluvahu reageeriva mugavuse kombinatsiooniga Dormeo Air+ madratsid on kujundatud teaduslikult, et pakkuda täiuslikult head und. Selle poolest eristub ka Dormeo kõigist teistest. Me leidsime optimaalse jäikustaseme, toetuse, mugavuse, hingavuse ja muidugi ka kõrguse ning ühendasime need kõik ühesse madratsisarja, tehes sellest parima, millel oled kunagi maganud.