VALI KATEGOORIA
Meie poed
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Viskoelastne vahtmaterjal: lamamise ajal tunnete end hämmastavalt

Ilmselt oled juba kuulnud viskoelastsest vahtmaterjalist. Sellel revolutsioonilisel materjalil on mitmeid hämmastavaid omadusi ja seda kasutatakse väga paljudes tööstustes. Seda materjali leidub juba kingades, autoistmetes, isegi aluspesus ning muidugi madratsites.

Ilmselt oled juba kuulnud viskoelastsest vahtmaterjalist. Sellel revolutsioonilisel materjalil on mitmeid hämmastavaid omadusi ja seda kasutatakse väga paljudes tööstustes.

Seda materjali leidub juba kingades, autoistmetes, isegi aluspesus ning muidugi madratsites.

Vahtmaterjal töötati algselt välja kosmonautidele tasakaalu säilitamiseks, kuid nüüd on kõige populaarsem materjal magamiseks.

Vahtmaterjal töötati algselt välja NASAs selleks, et aidata kosmonautidel säilitada tasakaalu ja eemaldada kehale suruvat pinget lennu ajal. Seega disainiti 1970ndatel aastatel NASA keskuses materjal, mis kaitses kosmonaute gravitatsiooni mõjude eest.

Nende edu võti oli kõrgtehnoloogiline materjal – viskoelastne vahtmaterjal – mis kohandus täielikult iga kehakujuga ning mis peale survet taastas oma originaalkuju.

Kosmosesüstikust meie voodidesse.

Tänu viskoelastse vahtmaterjali positiivsetele efektidele hakati seda materjali kasutama ka inimeste poolt, kes peavad tervise tõttu enamus ajast voodis veetma. Põhjuseks oli see, et viskoelastne vahtmaterjal leevendab haavadele ja tervele kehale suruvat pinget. Vahtmaterjali suurepärased omadused levisid terves maailmas.

Tänapäeval kasutavad seda põhiliselt inimesed, kes soovivad oma und ja elukvaliteeti parandada.

Vahtmaterjal annab kehale kaalutu oleku ja hellitab oma pehmusega.

Dormeo on mitmeid aastaid püüdnud oma vahtmaterjalidest valmistatud madratseid paremaks muuta. Seega kinnitame, et meiega saavutate kõrgkvaliteetse une ja optimaalse mugavuse. Oleme loonud mugava vahtmaterjali, mis ühtlustab Sinu kehakaalu terve pinna ulatuses.

Vahtmaterjalist valmistatud madrats kohandub täielikult kehakuju ja temperatuuriga ning eemaldab pinged. Kui kehale ei suru mingit pinget, siis paraneb vereringe ja kehavedelikud saavad vabalt ringi liikuda nii kehas kui ka kapillaarides. Seega sobib vahtmaterjalist valmistatud madrats inimestele, kellel esinevad valud seljas, kaelas, puusades jne. Lisaks mõjub materjal rahustavalt lapseootel naistele ja inimestele, kes end tihti une ajal keeravad või uut positsiooni otsivad.

Vahtmaterjal kohandub Sinu keha ja ka temperatuuriga: nagu magaks pilvel!

Viskoelastne vahtmaterjal sisaldab avatud rakustruktuuri. Lisaks on materjal tihe ja temperatuuritundlik.

See kõik tähendab seda, et tänu oma unikaalsele struktuurile kohandub materjal kehakuju ja -kaaluga täielikult, kuid ei tekita mingit pinget. Hiljem taastab vahtmaterjal oma originaaloleku

Materjal kohandub täielikult ka kehatemperatuuriga. Sa ei tunne enam madratsi pinda, vaid oles sellega ümbritsetud.

Vahtmaterjali ja jäiga materjali kombinatsioon tagavad täiusliku magamisasendi.

Vahtmaterjal on liiga pehme ja seda ei ole võimalik ainukese materjalina madratsites kasutada. Vajalik on ka jäigem materjal, mis tagaks kehale hea toe ja ergonoomiliselt korrektse kehapositsiooni. See materjal on paindlik ja vastupidav Ecocell®.

Vahtmaterjali kasutatakse kuues erinevas Dormeo madratsis.

Saadaval on 6 erinevat Dormeo madratsit, kus vahtmaterjali kihi paksus varieerub:

Õhuke, 2 cm paksune vahtmaterjali kiht.

  • Memory 2+12 madratsil on 2 cm paksune vahtmaterjali kiht ja see asub täpselt 12 cm paksuse Ecocell® materjali kihi peal. See keskmise jäikusega madrats sobib inimestele, kes eelistavad jäigemat madratsit või kes kannatavad seljavalude käes. Madratsi pikem kirjeldus on siin.
  • Memory 2+12 Silver Plus madratsil on samuti 2 cm paksune vahtmaterjali kiht ja see asub täpselt 12 cm paksuse Ecocell® materjali kihi peal. See madrats on keskmise jäikusega ja 3-tsoonilise sisuga, mis tagab suurepärase toe tervele kehale. Lisatud hõbekiud reguleerivad higistamist ja ei lase bakteritel tekkida. Madratsi pikem kirjeldus on siin.

Keskmine, 4 cm paksune vahtmaterjali kiht.

  • Memory 4+10 madratsil on 4 cm paksune vahtmaterjali kiht, mis kohandub täielikult Sinu kehaga ja mis lõõgastab selga. See madrats on Memory 2+12 madratsist pehmem ja seega sobib just noorematele inimestele. Kuna madratsile on lisatud ka 10 cm paksune Ecocell® materjali kiht, siis tagab see mugavuse, korrektse toe ja täiusliku puhkuse. Madratsi pikem kirjeldus on siin
  • Bamboo madrats sisaldab 4 cm paksust vahtmaterjali kihti, mis hellitab oma mugavusega. Bio vahtmaterjalil on tavalise vahtmaterjaliga võrreldes samad omadused, kuid lisatud on ka kastoorõli, mis on naturaalne aine. 10 cm paksune jäik Ecogreen materjal, mis sisaldab samuti kastoorõli, tagab korrektse kehapositsiooni. Bamboo madrats sobib inimestele, kes muretsevad keskkonna pärast ja lisaks on see Dormeo madratsitest kõige pehmem. Madratsi pikem kirjeldus on siin.
  • Need, kes soovivad tunda viskoelastse vahtmaterjali suurepäraseid omadusi oma olemasoleval madratsil, peaksid ostma Dormeo Renew, mis koosneb 3,5 cm paksusest vahtmaterjali kihist. See pehme materjal uuendab olemasolevat madratsit ja pakub oma kõiki häid omadusi.

Paks, 6 cm paksune vahtmaterjali kiht.

Memory 6+14 on luksuslik madrats, mis koosneb 6 cm paksusest vahtmaterjali kihist. Kui soovite tunda vahtmaterjali kõiki suurepäraseid omadusi, siis see materjal on Sulle täiuslik valik. See madrats pakub sensatsioonilise kaalutu tunde ja mugavuse ning madratsi 14 cm paksune Ecocell® materjal tagab kehale korrektse asendi. Memory 6+14 madrats on saadaval vaid interneti teel tellimise kaudu. Madratsi pikem kirjeldus on siin.