Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

5 kiiret sammu õige madratsi valimiseks

Kuna saadaval on nii palju erinevaid madratseid, siis võib keeruline olla õige madratsi valimine. Millised on need üldised kriteeriumid, millele inimesed peaksid uue madratsi valimisel või vana madratsi adekvaatsuse hindamisel tähele panema?Sinu aitamiseks oleme välja toonud 5 sammu, mis muudavad uue madratsi valimise lihtsamaks. Need on üldised juhised, mis aitavad õiget madratsit leida.

Kuna saadaval on nii palju erinevaid madratseid, siis võib keeruline olla õige madratsi valimine.

Millised on need üldised kriteeriumid, millele inimesed peaksid uue madratsi valimisel või vana madratsi adekvaatsuse hindamisel tähele panema?Sinu aitamiseks oleme välja toonud 5 sammu, mis muudavad uue madratsi valimise lihtsamaks. Need on üldised juhised, mis aitavad õiget madratsit leida.

1. Vali õige suurus.

See samm tundub nii lihtne, et ei peaks seda isegi mainima. Tegelikult on see samm aga kõige olulisem. Kui valid endale uut madratsit, siis veendu õiges suuruses ja korrektsetes mõõtmetes. Kui Sa ei tea õiget suurust, siis ära ostuga kiirusta ja vaata mõõtmed üle.

Dormeo madratsid on klassikalistes suurustes, kuid valmistame neid ka tellimuste peale.

2. Arvesta oma seljaga

Madratsi valimisel arvesta, et see tagaks adekvaatse toe Sinu seljale. Isegi kui Sul hetkel ei ole mingeid seljaprobleeme, siis õige madratsi valimine garanteerib, et neid ei tule ka tulevikus.

Kõik Dormeo madratsid toetavad selga korrektselt, leevendavad olemasolevaid selja- või kaelaprobleeme ning hoiavad valud ära ka tulevikus.

3. Vali mugavus

Madrats peab olema mugav. See tähendab seda, et madratsil lamades tunned end alati mugavalt ja lõõgastunult. Vali madrats, mida on võimalik tasuta järgi proovida. Nii on võimalik õige madrats leida.

Sul on võimalik valida mitmete äärmiselt mugavate Dormeo madratsite seast. Sul on võimalik toode järgi proovida 30, 60 või isegi 90 päevaga ning nii on Sul piisavalt aega valiku tegemiseks. Kui madrats mingil põhjusel siiski ei sobi, siis Dormeo tagastab Sinu raha.

4. Pööra tähelepanu kvaliteedile, hügieenile ja kaitsele

Tavaliselt kasutame madratsit mitu aastat. Madratsil olles me tavaliselt magame, puhkame, sööme, vaatame televiisorit ja loeme. Nii võivad madratsis tekkida bakterid ja tolmulestad, mis põhjustavad erinevaid allergiaid ja astmat. Seega pead madratsi valimisel tähelepanu pöörama sellele, kas ja kuidas madrats on mikroorganismide poolt kaitstud.

5. Pööra tähelepanu hinnale

Paljud inimesed on veendunud, et vaid kallid esemed on head. Tegelikult on turg laialdaselt arenenud ja suurenenud ning seetõttu on selline arvamus irratsionaalne. Hind ei peaks olema madratsi valimisel ainus kriteerium! Tänapäeval on võimalik kõrgkvaliteetseid tooteid saada ka odavamalt.

Dormeo on oma taskukohaste ja heade madratsitega näidanud, et hea hind ning kõrge kvaliteet ei pea üksteist vastastikku välistama.

Vali endale täiuslik madrats.

Sul on võimalik valida mitmesuguste madratsite vahel. Kõik madratsid vastavad nii üldistele standarditele kui ka individuaalsetele maitsetele ning vajadustele.

  • Tugev madrats Comfort (link) on valmistatud Ecocell® materjalist. Madrats on suurepärane valik inimestele, kelle selg, liigesed või puusad valutavad. Madrats toetab Sinu keha ja võimaldab rahulikku ning lõõgastavat und. Dormeo Comfort madrats leevendab valu ja täidab Su energiaga!
  • Memory 2+12 madrats on luksuslik madrats, mis on valmistatud uutest ja kaasaegsetest materjalidest. Need materjalid tagavad rahuliku une. Jäiga Ecocell® materjali ja pehme vahtmaterjali kombinatsioon tagab korrektse toe kehale ja lõõgastava tunde. Enam ei mingit unetust, keerlemist ega vähkremist: Memory 2+12 madrats aitab Sul lõpuks magada!
  • Memory 2+12 Silver Plus madrats on 3-tsooniline, seega sobib madrats suurepäraselt inimestele, kes kannatavad selja-, kaela- ja liigesvalude käes. Madrats sisaldab hõbekiudusid, mis hoiavad bakterid ja ebameeldivad lõhnad eemale, seega sobib madrats ka eakamatele inimestele, kes magamise ajal palju higistavad.

Lisaks traditsionaalsetele madratsitele on meil lahendusi ka vanade madratsite, diivanite ja ebamugavate voodite uuendamiseks ning parandamiseks. Nii on Sul võimalik pakkuda mugavust külalistele ja ka ise külas olles hästi magada.

  • Dormeo Roll Up on õhuke ja kõrgkvaliteetne madrats, mida on võimalik igale poole kaasa võtta. See on ideaalne madrats vanade diivanite katmiseks. Madratsit võib kasutada siis, kui külalised jäävad ööseks või kui lapsed mängivad põrandal. Seda on lihtne kokku rullida, igale poole transportida ja telkimisele või suvilasse kaasa võtta. Madrats on valmistatud Ecocell® materjalist, mis tagab korraliku toe seljale.