VALI KATEGOORIA
Meie poed
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Hea ja ilusa une lugu

Uni on nii väärtuslik, nii tähtis ja nii vajalik. Paljudele meist on uni otsekui magus palsam, mis rahustab ja lõõgastab meid pärast pika päeva väsitavaid toimetusi. Kahjuks on aga ka neid, kes üritavad magada võimalikult vähe. Nii palju on asju, mis tunduvad palju huvitavamad ja olulisemad kui paar lisatundi und. Kuid just nimelt uni koos sportimise ja õige toitumisega on meie hea tervise ja õnne jaoks nii oluline.

Une kvaliteet mõjutab otseselt sinu elu, sealhulgas vaimset võimekust, tööviljakust, emotsionaalset tasakaalu, loovust, füüsilist elujõudu ja isegi kehakaalu. Miski muu ei anna nii palju kasu, nõudes samas nii vähe vaeva!

Millal aga probleemid algavad?

Siis, kui sa ei saa magada. Kui uni on pidevalt häiritud. Kui ärkad väsinu ja tujutuna.

Et kindlustada häirimatu ja tervislik une, peaksid igal õhtul lõõgastuma puhtas, värskes voodis, kus on mõistagi kvaliteetne madrats ja hästi toetav padi, mis voodi nii mugavaks muudavad.

Dormeo eesmärk on anda sulle parimat, mida üldse oodata võib.

Viis fakti, mis iga inimese elus aset leiavad, on sünd, söömine, magamine, armastus ja surm.

E. M. Forster

12 aastat pidevat arendustööd, et pakkuda sulle und, mida sa väärid.

Dormeo – see on rohkemat kui lihtsalt kaubamärk. Dormeo spetsialistid – inimesed, kes pühendavad aega ja vaeva, et leida parimaid, uuenduslikke, mugavaid lahendusi, mis parandavad sinu und.

Enam kui 300 toodet parema une ja heaolu jaoks

Kuidas kõik algas...

Kõik algas 2002. aastal, mil Dormeo tuli välja oma esimese vahtkummist madratsiga, pakkudes seda klientidele telekanalis.

Madratsi suurepärased omadused, kvaliteetsed materjalid ja kasutajate positiivne tagasiside kannustavad meid edasi liikuma ja otsima veelgi paremaid uusi materjale, katsetama nende kombinatsioone ja uuendusmeetodeid, et pakkuda inimestele igal ööl head und.

Pärast 12 aastat kestnud usinat tööd võime uhkusega öelda, et oleme olnud edukad – kuid mõistagi ei jää me loorberitele puhkama.

Oleme toonud turule enam kui 300 hea une ja mugava elu toodet. Nende hulgas on madratsid, padjad, tekid, madratsikatted, voodipesu, kattemadratsid. Meie tootevalikus on ka lastekaubad, dekoratiivtooted, vannitoa aksessuaarid ja muud tooted, mis muudavad kodu hubaseks.

Me ei saa istuda, käed rüpes. Me tahame pakkuda sulle rohkemat.

12 aastaga on Dormeo muutunud maailmakuulsaks kaubamärgiks, mis on muutnud miljonite inimeste magamistoa paremaks ja mugavamaks Euroopas ja kaugemalgi. Dormeo on uhke oma traditsiooniliste ja uuenduslike materjalide ja toodete üle, mis rahuldavad ühtaegu nii tarbijate vajadused kui ka nende esteetilised nõuded toote disainile.

Ja selle me olemegi saavutanud!

Ülemaailmne läbimurre – vahtkummist vedru. Seda leiab vaid Dormeost!

Meie viimane uuendus – revolutsiooniline «Okaspringi» tehnoloogia, mille töötas välja Belglasi novaator Illike Popp ja mida kasutatakse Dormeo tootesarjas Air.

See uuenduslik tehnoloogia ühendab metallvedru ja mäluvahu eelised.

«Oktaspringi» vedrud on valmistatud kvaliteetsest polüuretanvahtkummist ja neil on avatud rakustruktuur, mis annab vedrudele nii elastsuse kui ka paneb õhu väga hästi ringlema. Vedrude eriline kuju tagab kolmemõõtmelise ehk 3D-kohandusmisvõime: iga vedru reageerib tundlikult keha kontuuridele ja liikumisele, mis võimaldab sul nautida lõõgastavat puhkust igas asendis – küljel, selili või kõhuli.

Sellist mugavust võib tunda Dormeo kolmes erinevas madratsimudelis.

Iga «Oktaspringi» vedru kohandub dünaamiliselt keha kontuuride ja liikumisega igas asendis, mis tagab suurima võimaliku mugavuse magamise ajal.

Ka meie oleme inimesed – ja me tahame aidata!

Sotsiaalne vastutus

Elu ei lähe alati meie plaanide järgi. Tuleb ette probleeme ja raskeid olukordi. Dormeo eesmärk on sellistes olukordades appi tulla, tehes erinevaid annetusi üksikisikutele ja heategevusorganisatsioonidele.

Keskonnateadlikkus ja vastutus

Meil on ainult üks planeet ja meie Dormeos soovime hoida seda rohelise ja õnnelikuna. Just sellepärast on meie tooted keskkonnasõbralikud ja valmistatud tervenisti ringlussevõetavatest materjalidest.

Viis fakti, mis iga inimese elus aset leiavad, on sünd, söömine, magamine, armastus ja surm. E. M. Forster

Klõpsa siin, vali oma Dormeo toode ja hakka paremini magama – sa väärid seda!