VALI KATEGOORIA
Meie poed
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

 

Vaheta oma padi

iga 2 aasta tagant

Üle

12 MILJONI INIMESE

magab Dormeo patjadel

Kuidas valida omale õige padi?

Kas sa mäletad, millal sa viimati oma patja vahetasid? Äkki on aeg osta omale uus padi?

Meeldiv lõõgastus ja rahutunne tuleb peale, kui asetad pea mõnusale padjale ja sukeldud pärast väsitavat päeva mugavasse pehmusesse. Dormeo tooted rahuldavad enamuse magamisega seotud vajadustest: alati värske magamiskeskkond, soe voodi ja naturaalsed materjalid.

Kõik Dormeo padjad toetavad sinu keha kogu une vältel.

 • Nad hoiavad selgroo õiges asendis.

 • Kohanevad iga magamisasendiga.

 • On hüpoallergeensed, sest me hoolime sinu tervisest.

Padja valimine kuju järgi

Klassikaline padi

Enamike klassikaliste patjade sisu on valmistatudWellsleep® täiustatud mikrokiudest või Tencel® mikrokiudest. Mõnede patjade valmistamisel on kasutatud viskoosi, villa või siidi. Nendel patjadel on kohandatav kõrgus, mida saab vastavalt oma vajadustele parajaks teha. Padjad on pestavad.

Anatoomiline padi

Enamasti on need Dormeo padjad valmistatud viskoelastsest mäluvahust. Padja spetsiaalne kuju ja mäluvaht annavad pea, kaela ja õlgadele õige toetuse, vabastades lihased pingest. Sellise padjaga lõõgastub keha kiiremini.

Padja valimine magamisasendi järgi

 • Selili magajad

  Selili magajate padi peab olema toetav. Padi peab järgima selgroo loomulikku kurvi, pakkudes nõuetekohast toetust peale, kaelale ja õlgadele.

 • Külili magajad

  Magades külili on oluline, et su pea jääks õigesse asendisse, mis tähendab, et vajad jäigemat ja kõrgemat patja. Padi peab toetama keha loomuliku asendit.

 • Kõhuli magajad

  Kui armastad magada kõhuli, siis vajad väga madalat ja pehmet patja, mis hoiab selgroo õiges asendis. Pööra pilk siidi või mikrokiudega täidetud patjadele, mis kohanevad sinu kehakaaluga.

 • Kombineeritud asendid

  Kui vahetad magamise ajal tihti oma asendit, siis vajad paindlikku patja, mis sobib magamiseks kõhuli, selili ja külili. Valikeskmise pehmusega padi,mis kohaneb iga sinu kehaasendiga.

Leia oma padi

 • Võta mõõdulint.
 • Toeta keha vastu seina. Veendu, et seisad nii, nagu lamaksid madratsil.
 • Aseta mõõdulint vastu seina ning mõõda vahe, mis jääb seina ja kaela vahele. Selle tühimiku peaksid täitma padjaga.
 • Osta endale ideaalselt sobib Dormeo padi.
 • Kuid oled padja koju toonud, aseta see pea ja seina vahele. Padi, mis on sinu jaoks õige, hoiab kehaasendit sirgena, toetades nõuetekohaselt selgroogu, kaela ja pead.

Külili magaja:

Sinu kõrgus:

Padja kõrgus:

195cm ja rohkem = Üle 15cm
185cm - 195cm = 13cm - 15cm
175cm - 185cm = 12cm - 13cm
165cm - 175cm = 11cm - 13cm
155cm - 165cm = 11cm - 12cm
145cm - 155cm = 10cm - 12cm
135cm - 145cm = 9cm - 10cm
Vähem kui 135cm = 7cm - 8cm

Selili magaja:

Sinu kõrgus:

Padja kõrgus:

195cm ja rohkem = 10cm - 15cm
185cm - 195cm = 10cm - 13cm
175cm - 185cm = 10cm - 12cm
165cm - 175cm = 9cm - 12cm
155cm - 165cm = 8cm - 11cm
145cm - 155cm = 7cm - 10cm
135cm - 145cm = 7cm - 10cm
Vähem kui 135cm = Alla 8cm

Kui vahe, mida sa mõõtsid, jääb alla 8cm,vaata neid patju

 

True evolution padi 12cm

Tõenäoliselt parima õhuringlusega padi maailmas, mis tagab jahedama, kuivema ja hügieenilisema magamiskeskkonna. Innovatiivne Octaspring® tehnoloogia on ideaalse kohanemisvõimega.

Sobib külili ja selili magajatele.

Uuri lähemalt

Padi Air+ Smart

Air+ Smart padi Dormeo Octaspring® tehnoloogiaga on loodud nii, et see kohaneks iga magamisasendiga. Kaks-ühes padi, millel on klassikaline ja anatoomiline pool. Padja kõrgust saad ise muuta vastavalt oma vajadustele. See on hingav ja antibakteriaalse töötlusega. Padja mõõdud on 40 × 60 cm ja see sobib igas asendis magajaile. Pestav 40 °C juures.

Sobib igas asendis magajatele.

Uuri lähemalt

Anatoomiline padi Renew Natura

Renew Natura anatoomiline padi toetab täiuslikult ja sobib ideaalselt külili ja selili magajatele. Mäluvahust sisu omandab täpselt pea ja kaela vormi. Hingav kate on allergiaohutu ja imab suurepäraselt niiskust. Katte saab lihtsalt eemaldada ja pesta 40 °C juures. Padja mõõdud: 30 × 50 cm.

Sobib külili ja selili magajatele.

Uuri lähemalt

Padi anatoomiline kolmekihiline Memosan

Memosan 3-kihiline anatoomiline padi on tehtud mäluvahust ja sobib ideaalselt erineva magamisasendiga inimestele. Te saate padja kõrgust ja kõvadust reguleerida täpselt enda järgi. See tagab värske ja õhulise magamispinna. Kate on tehtud 100% puuvillast ja on pestav 60℃ juures, mis tapab kõik tolmulestad. Padja suurus on 30x50cm.

Sobib igas asendis magajatele.

Uuri lähemalt

Kui vahe, mida sa mõõtsid, jääb 8-10cm vahemikku,vaata neid patju

 

Klassikaline padi Renew Natura

Renew Natura klassikaline padi on pehme, soe ja mõnus ning seda saab kasutada aastaringselt. Padi on valmistatud kenast õhukesest kangast ning täidiseks on hingavad ja pehmed mikrokiud. Ideaalne iga magamisasendi puhul. See on üleni masinpestav temperatuuril 60 °C, mille juures tolmulestad hävivad. Saadaval suurus 50 × 70 cm.

Sobib igas asendis magajatele.

Uuri lähemalt

Aloe Vera klassikaline padi

Padjal on aaloetöötlus, mis pehmendab kangapinda. Padja kõrgus ja pehmus on individuaalselt reguleeritav. Padi on hüpoallergeenne, sobib inimestele, kes kannatavad allergiate käes. Kogu padi on pestav 60 °C juures ehk temperatuuril, mis hävitab tolmulestad.

Sobib igas asendis magajatele.

Uuri lähemalt

Klassikaline padi Siena

Siena klassikaline padi on pehme, mugav ja õige valik inimestele, kes vajavad ortopeedilist tuge. Padi on valmistatud spetsiaalsetest mikrokiududest, millel on minimaalne niiskuseimavusus ja mis võimaldab naturaalselt vastu panna plekkidele.

Sobib igas asendis magajatele.

Uuri lähemalt

Kui vahe, mida sa mõõtsid, on suurem kui 10cm,vaata neid patju

 

True evolution padi 16cm

Tõenäoliselt parima õhuringlusega padi maailmas, mis tagab jahedama, kuivema ja hügieenilisema magamiskeskkonna. Innovatiivne Octaspring® tehnoloogia on ideaalse kohanemisvõimega. Padjakate on pestav 40 °C juures.

Sobib külili ja selili magajatele.

Uuri lähemalt

Aloe Vera anatoomiline padi

Padja kõrgus ja pehmus on individuaalselt reguleeritav. Padjal on kaks kambrit, suurem ja väiksem. Valmistatud ökoloogiliselt sõbralikust materjalist. Kogu padi on pestav 60 °C juures ehk temperatuuril, mis hävitab tolmulestad.

Sobib igas asendis magajatele.

Uuri lähemalt

Klassikaline padi Memosan

Memosan klassikaline padi on valmistatud mäluvahust ning sobib ideaalselt igas asendis magajale. Padja kõrgust saad ise muuta vastavalt oma vajadustele. See tagab allergiavastase ja hingava magamisaseme. Kate on eemaldatav ja masinpestav temperatuuril 60 °C, mille juures tolmulestad hävivad. Padja mõõdud: 50×70 cm.

Sobib igas asendis magajatele.

Uuri lähemalt

Tutvu meie komplektidega

 

Dormeo komplektid on saadaval aastaringselt, on valmistatud erinevatest materjalidest ja on erineva töötlusega. Suurepärane võimalus osta toodete komplekt, millel on ühesugused omadused ja eelised.

Teki ja padja komplekt Naturefeel

Naturefeel padi ja tekk on tehtud peamiselt puuvillast, et see tunduks looduslik, kuid mõlema täidisele on lisatud ka Tencel™ modaalkiude, et need oleksid veel looduslikumad.Padja kõrguse saate seada endale sobivaks. Komplekti saab pesta 40 °C juures. Ühene komplekt: üks tekk 140 × 200 cm ja üks padi 50 × 70 cm. Kahene komplekt: üks tekk 200 × 200 cm ja kaks patja 50 × 70 cm.

Sobib igas asendis magajatele.

Uuri lähemalt