Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Vaheta oma padi

iga 2 aasta tagant

Üle

12 MILJONI INIMESE

magab Dormeo patjadel

Kuidas valida omale õige padi?

Kas sa mäletad, millal sa viimati oma patja vahetasid? Äkki on aeg osta omale uus padi?

Meeldiv lõõgastus ja rahutunne tuleb peale, kui asetad pea mõnusale padjale ja sukeldud pärast väsitavat päeva mugavasse pehmusesse. Dormeo tooted rahuldavad enamuse magamisega seotud vajadustest: alati värske magamiskeskkond, soe voodi ja naturaalsed materjalid.

Kõik Dormeo padjad toetavad sinu keha kogu une vältel.

 • Nad hoiavad selgroo õiges asendis.

 • Kohanevad iga magamisasendiga.

 • On hüpoallergeensed, sest me hoolime sinu tervisest.

Padja valimine kuju järgi

Klassikaline padi

Enamike klassikaliste patjade sisu on valmistatudWellsleep® täiustatud mikrokiudest või Tencel® mikrokiudest. Mõnede patjade valmistamisel on kasutatud viskoosi, villa või siidi. Nendel patjadel on kohandatav kõrgus, mida saab vastavalt oma vajadustele parajaks teha. Padjad on pestavad.

Anatoomiline padi

Enamasti on need Dormeo padjad valmistatud viskoelastsest mäluvahust. Padja spetsiaalne kuju ja mäluvaht annavad pea, kaela ja õlgadele õige toetuse, vabastades lihased pingest. Sellise padjaga lõõgastub keha kiiremini.

Padja valimine magamisasendi järgi

 • Selili magajad

  Selili magajate padi peab olema toetav. Padi peab järgima selgroo loomulikku kurvi, pakkudes nõuetekohast toetust peale, kaelale ja õlgadele.

 • Külili magajad

  Magades külili on oluline, et su pea jääks õigesse asendisse, mis tähendab, et vajad jäigemat ja kõrgemat patja. Padi peab toetama keha loomuliku asendit.

 • Kõhuli magajad

  Kui armastad magada kõhuli, siis vajad väga madalat ja pehmet patja, mis hoiab selgroo õiges asendis. Pööra pilk siidi või mikrokiudega täidetud patjadele, mis kohanevad sinu kehakaaluga.

 • Kombineeritud asendid

  Kui vahetad magamise ajal tihti oma asendit, siis vajad paindlikku patja, mis sobib magamiseks kõhuli, selili ja külili. Valikeskmise pehmusega padi,mis kohaneb iga sinu kehaasendiga.

Leia oma padi

 • Võta mõõdulint.
 • Toeta keha vastu seina. Veendu, et seisad nii, nagu lamaksid madratsil.
 • Aseta mõõdulint vastu seina ning mõõda vahe, mis jääb seina ja kaela vahele. Selle tühimiku peaksid täitma padjaga.
 • Osta endale ideaalselt sobib Dormeo padi.
 • Kuid oled padja koju toonud, aseta see pea ja seina vahele. Padi, mis on sinu jaoks õige, hoiab kehaasendit sirgena, toetades nõuetekohaselt selgroogu, kaela ja pead.

Külili magaja:

Sinu kõrgus:

Padja kõrgus:

195cm ja rohkem = Üle 15cm
185cm - 195cm = 13cm - 15cm
175cm - 185cm = 12cm - 13cm
165cm - 175cm = 11cm - 13cm
155cm - 165cm = 11cm - 12cm
145cm - 155cm = 10cm - 12cm
135cm - 145cm = 9cm - 10cm
Vähem kui 135cm = 7cm - 8cm

Selili magaja:

Sinu kõrgus:

Padja kõrgus:

195cm ja rohkem = 10cm - 15cm
185cm - 195cm = 10cm - 13cm
175cm - 185cm = 10cm - 12cm
165cm - 175cm = 9cm - 12cm
155cm - 165cm = 8cm - 11cm
145cm - 155cm = 7cm - 10cm
135cm - 145cm = 7cm - 10cm
Vähem kui 135cm = Alla 8cm

Kui vahe, mida sa mõõtsid, jääb alla 8cm,vaata neid patju

 

Air Smart duo padi

Sobib ideaalselt iga magamisasendiga. 2-in-1 disain, klassikalise ja anatoomilise padja pool. Vali kahe erineva toetuse vahel: ühel pool klassikaline padi, teisel pool Octaspring® toru ergonoomiline toetus. Suurepärase õhuringluse ja antibakteriaalse töötlusega padi. Padjakate on pestav 40 °C juures.

Sobib igas magamisasendis magajatele.

Uuri lähemalt

True evolution padi 12cm

Tõenäoliselt parima õhuringlusega padi maailmas, mis tagab jahedama, kuivema ja hügieenilisema magamiskeskkonna. Innovatiivne Octaspring® tehnoloogia on ideaalse kohanemisvõimega.

Sobib külili ja selili magajatele.

Uuri lähemalt

Good morning anatoomiline padi

Anatoomilise disainiga padi kohaneb ideaalselt pea ja kaela kontuuriga. Sobib ideaalselt selili ja külili magajatele. Atraktiivse disainiga padi on saadaval kolmes erinevas värvitoonis: kollane, lilla ja kreemjas valge. Padjakate on pestav 40 °C juures.

Sobib külili ja selili magajatele.

Uuri lähemalt

Kui vahe, mida sa mõõtsid, jääb 8-10cm vahemikku,vaata neid patju

 

Eucalyptus klassikaline padi

Padi, mis pakub sulle vajalikku toetust. Kohanda selle kõrgust vastavalt oma vajadustele ja soovidele. Valmistatud 100% looduslikust, eukalüptuse baasil mikrokiust, millel on suurepärased termoregulatsiooni omadused. Kogu padi on pestav 60 °C juures ehk temperatuuril, mis hävitab tolmulestad.

Sobib igas asendis magajatele.

Uuri lähemalt

Good morning/night klassikaline padi

Atraktiivse disainiga, klassikalise kujuga, hüpoallergeenne padi, mis on valmistatud hingavatest ja katsudes pehmetest materjalidest. Kasuta seda aastaringselt. Padja kõrgus ja pehmus on individuaalselt reguleeritav. Padi on kahepoolne, esiküljel on tõeliselt ilus värviline ja kaasaegne disain ning tagaküljel valget värvi siidjas sile tekstuur. Kogu padi on pestav 40 °C juures.

Sobib igas asendis magajatele.

Uuri lähemalt

Aloe Vera klassikaline padi

Padjal on aaloetöötlus, mis pehmendab kangapinda. Padja kõrgus ja pehmus on individuaalselt reguleeritav. Padi on hüpoallergeenne, sobib inimestele, kes kannatavad allergiate käes. Kogu padi on pestav 60 °C juures ehk temperatuuril, mis hävitab tolmulestad.

Sobib igas asendis magajatele.

Uuri lähemalt

Natura klassikaline padi

Väga mõnus, hingav ja soe padi, mis sobib aastaringseks kasutamiseks. Valmistatud spetsiaalsetest mikrokiudest ja orgaanilisest puuvillast. Padja kõrgus ja pehmus on individuaalselt reguleeritav. Kogu padi on pestav 40 °C juures.

Sobib igas asendis magajatele.

Uuri lähemalt

Siena klassikaline padi

Pehme, mõnus ja õige valik neile, kes vajavad ortopeedilist toetust. Padi on valmistatud spetsiaalsetest hingavatest mikrokiudest, mis imavad minimaalselt niiskust ja on looduslikult plekikindlad. Kogu padi on pestav 60 °C juures.

Sobib igas asendis magajatele.

Uuri lähemalt

Kui vahe, mida sa mõõtsid, on suurem kui 10cm,vaata neid patju

 

True evolution padi 16cm

Tõenäoliselt parima õhuringlusega padi maailmas, mis tagab jahedama, kuivema ja hügieenilisema magamiskeskkonna. Innovatiivne Octaspring® tehnoloogia on ideaalse kohanemisvõimega. Padjakate on pestav 40 °C juures.

Sobib külili ja selili magajatele.

Uuri lähemalt

Memosan klassikaline padi

Mäluvahust valmistatud padi. Padja kõrgus ja pehmus on individuaalselt reguleeritav. Tagab antiallergeense ja hingava magamiskeskkonna. Padjakate on pestav 60 °C juures ehk temperatuuril, mis hävitab tolmulestad.

Sobib igas asendis magajatele.

Uuri lähemalt

Aloe Vera anatoomiline padi

Padja kõrgus ja pehmus on individuaalselt reguleeritav. Padjal on kaks kambrit, suurem ja väiksem. Valmistatud ökoloogiliselt sõbralikust materjalist. Kogu padi on pestav 60 °C juures ehk temperatuuril, mis hävitab tolmulestad.

Sobib igas asendis magajatele.

Uuri lähemalt

Tutvu meie komplektidega

 

Dormeo komplektid on saadaval aastaringselt, on valmistatud erinevatest materjalidest ja on erineva töötlusega. Suurepärane võimalus osta toodete komplekt, millel on ühesugused omadused ja eelised.

Natura teki ja padja komplekt

Komplekt on valmistatud looduslikust ja vastupidavast puuvillast. Tekk on pehme, kerge ja soe. Padja kõrgus on individuaalselt reguleeritav. Kogu komplekt on pestav 40 °C juures. Üheinimese komplekt sisaldab tekki suurusega 140x200 cm ja patja suurusega 50x70 cm, kaheinimese komplektis on tekk suurusega 200x200 cm ja 2 patja suurusega 50x70 cm.

Sobib igas asendis magajatele.

Uuri lähemalt

Good morning kollektsioon

Atraktiivne, luksuslik komplekt, mis on täidetud Wellsleep mikrokiudega. Kerge, soe ja hingav tekk sobib aastaringseks kasutamiseks. Padja kõrgus ja pehmus on individuaalselt reguleeritav. Saadaval kolmes erinevas värvitoonis: kollane, lilla ja kreemjas valge. Üheinimese komplekt sisaldab tekki suurusega 140x200 cm ja patja, suurusega 50x70 cm; kaheinimese komplekt sisaldab tekki suurusega 200x200 cm ja 2 patja.

Sobib igas asendis magajatele.

Uuri lähemalt

Siena teki ja padja komplekt

Siena teki ja padja komplekt on taskukohane valik tervele perele. Tekk on sobilik aastaringseks kasutamiseks ja padi tagab nõuetekohase toetuse. Ideaalne allergiate käes vaevlevale inimesele. Võib pesta 60 °C juures ehk temperatuuril, mis hävitab tolmulestad. Komplekt sisaldab tekki suurusega 140x200 cm ja 1 klassikalise kujuga patja suurusega 50x70 cm.

Sobib igas asendis magajatele.

Uuri lähemalt