VALI KATEGOORIA
Meie poed
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Lastele

Lastele

Kõik lapsevanemad teavad, kui tähtis on hea uni laste jaoks.Seepärast oleme hoolikalt välja valinud ainult kõrgeima kvaliteediga materjalid kauni disainiga, et pakkuda su pisikestele ainult parimat.

Filtreeri Sorteeri

26 Ese(t)

Sulge
Page:
  1. 1
  2. 2

26 Ese(t)

Sulge
Page:
  1. 1
  2. 2

DORMEO LASTETOOTED - TÄIDAME KODU MUGAVUSE, HOOLITSUSE JA HARMOONIAGA

Kõik lapsevanemad teavad, kui oluline on laste jaoks uni. Meie teame ka seda. Oleme hoolikalt välja valinud kõrgeima kvaliteediga materjalid, sest sinu pisikesed väärivad ainult parimat!

Keha taastub une ajal ja valmistub järgmiseks päevaks.

Kui laps magab halvasti, kaotab oma energia, võivad tema õpitulemused halveneda ja isegi immuunsussüsteem võib nõrgeneda. Kvaliteetne puhkus aitab seevastu säilitada väikeste vaimset ja füüsilist tervist, mõjutab positiivselt käitumist, aitab kaasa immuunsüsteemile, tugevdab keskendumisvõimet ja parandab enesetunnet.

Dormeo uneeksperdid on algusest peale arvestanud unekvaliteediga mitte ainult täiskasvanute, vaid ka laste jaoks. Lastetubade jaoks valmistatud tooted pole mitte ainult kvaliteetsed, vaid ka mugavad ja armastusväärsed.

Ühte meie populaarseimatest materjalidest, Wellsleep® mikrokiud, mis pole kaugeltki tavalised polüesterkiud, kasutatakse peamiselt patjade ja tekkide tootmiseks. Need on äärmiselt soojad, kuid hingavad kiud, mis on nii pehmed kui ka kerged. Lisaks tekitab nende ainulaadne struktuur kiudude vahele õhumulle, mis tagavad veelgi suurema mahu ja seeläbi suurema mugavuse. Mikrokiududel on suurepärased temperatuuri reguleerivad omadused, nad imavad vaevu niiskust ja on hästi ventileeritavad, mistõttu on nendest valmistatud tekk ja padi pleki- ja hallituskindel.

Meie valik on lai ja koosneb toodetest, mis pakuvad täielikku unelahendust, aga ka neid, mis täiendavad und.

Kingi oma lastele ideaalne voodipesu pehme teki või padjaga, aga ka rõõmsameelne tekk või pehme sõber.

Või äkki mänguasi, mis saab kõigega hakkama? Kõik lastetooted on valmistatud rõhuasetusega detailidele ning Dormeo Emotion öökull pole mitte ainult tekiga padi, vaid ka mänguline partner, kes õpetab sinu väikelastele, kui olulised on emotsioonid. Lisaks toob see kokku palju rõõmu ja ideid!

Dormeo kaubamärgi missioon on täita kodu hoole ja harmooniaga läbi hea une.

Samuti teame, et und mõjutavad tugevalt emotsioonid. Kingi oma lastele mitmesugustest meeldivatest materjalidest tooteid, mis uinutavad nad või kingi neile pikki tunde täis lusti ja seiklust.

Patju ja tekke tuleks sageli pesta ja vahetada iga 2 aasta tagant, et säilitada magamiskeskkonna värskus ja hügieen. On oluline, et laste voodipesu oleks valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis ei põhjusta nahaärritust ega allergiat. Dormeo kasutab oma toodete loomisel tipptasemel nahasõbralikke materjale, et aidata kaasa sügavale unele ja põnevatele unenägudele.